Najbardziej nielubiane misje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Route w 27 Mar 2015, 14:08

Najbardziej nie lubię misji z kontrolerem w tunelu ( tej w Janowie ). Jest fajnie do czasu, gdy ten... skurczybyk, lekko mówiąc, próbuje zamienić ekipę Topola w zombie. Wtedy to mogę sobie co najwyżej wesoło biegać dookoła wagonu przez jakieś 2 minuty i strzelać do zombiemakera. Jak mam granaty jest trochę lepiej, 5-6 i po krzyku. Jeszcze Topol team radośnie do mnie grzmoci ze swoich spluw dopóki nie zabiję kontrolera. Już nawet wolę burery nożem ciąć.
Route
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 13 Lut 2015, 17:28
Ostatnio był: 18 Lip 2016, 16:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 36

Reklamy Google

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Stalkep w 18 Kwi 2015, 15:10

Misja w wiosce Kopaczi z Wujkiem Jarem gdyż trudno trafić w najemników jeśli się nie ma karabinu snajperskiego i ciągle wchodzę w promieniowanie.
@Route to zabij Kontrolera i po krzyku.
Ja zawsze biorę RPG i wale w mutanta.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Route w 18 Kwi 2015, 16:10

@Stalkep, ta misja w Kopaczi to dla mnie akurat pestka. Kontrolera wiadomo zabijam, chodzi o to, że mam z tym masę zachodu, bo zawsze gram co najmniej na poziomie trudności weteran i na tą misję zabieram kombinezon ulepszony pod anomalie, również pole psioniczne. Jest fajnie właśnie do czasu jak się ten cep pojawia, bo trochę drogi do niego mam, a za ten czas Topol team trochę mnie ołowiem nafaszeruje. Poza tym, jakoś nie widzi mi się kupować i nosić RPG w plecaku tylko na tą jedną misję, bo wszelkie lekarstwa mam zawsze przy sobie (tak, blokery psioniczne też, ale jest tak, jak pisałem wyżej, a przed kulami to one nie chronią) i trochę to wszystko waży.
Route
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 13 Lut 2015, 17:28
Ostatnio był: 18 Lip 2016, 16:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 36

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Stalkep w 18 Kwi 2015, 16:41

Route też gram na weteranie i z Kontrolerem w tunelu nie mam problemu.
RPG znajdziesz po dostarczeniu PDA do Wolności lub Powinności po misji u naukowców z taką kulą energetyczną ( w Chłodni bodajże),a schowek z bronią między kontenerami niedaleko stacji Janów pod posterunkiem Wolności.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Route w 18 Kwi 2015, 17:11

@Stalkep, po pierwsze:

(...) jakoś nie widzi mi się kupować i nosić RPG w plecaku tylko na tą jedną misję (...)


Po drugie:

(...) na tą misję zabieram kombinezon ulepszony pod anomalie, również pole psioniczne (...)


czyli taki, który nie nadaje się do walki. Jak pisałem, to właśnie Topol i przyjaciele psują mi najwięcej krwi w czasie tej misji ze względu na to, jakiego kombinezonu używam - nie jest on przystosowany do przyjmowania obrażeń od broni. Kiedyś spróbowałem z ubrankiem przeznaczonym do przetrwania szczelaniny i padłem od anomalii właśnie. Tak w ogóle, jakiego wdzianka ty używasz?
Route
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 13 Lut 2015, 17:28
Ostatnio był: 18 Lip 2016, 16:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 36

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Stalkep w 18 Kwi 2015, 17:26

Ulepszam na maksa kombinezon Sava i wtedy zabieram tylko RPG i jakiś karabin.
PS.Zawszę zapomnę o misji u Wujka Jara i nie biorę snajperki dlatego to mi sprawia trudność.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Jeger w 22 Kwi 2015, 16:05

Taaa... Jeżeli mówimy o najgorszej misji , to mogę powiedzieć o pomocy Zulusowi w walce ze Snorkami , a mówię tak dla tego , że jest to banalna do przejścia misja (bez problemu przeszedłem ją posiadając zaledwie Marthe oraz przerobionego AKS-u . Tak jak mówię jest to misja tak łatwa (nawet na weteranie) , a jej nagrodą jest świetna broń , wprost proporcjonalna do poziomu misji.
Jeger
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 19 Sty 2015, 18:02
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 13:49
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez HitFan w 22 Kwi 2015, 16:17

Ja najbardziej nie lubię misji kiedy idziemy na badania z Topolem nad anomalię szuwary. Bo przeważnie w momencie kiedy nas tam przenosi są Zombie i zabijają skład zanim zdąży się zareagować. Dlatego trzeba zawsze pamiętać, żeby przed tą misją pójść tam i ich wybić
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Pyronax w 23 Kwi 2015, 16:33

Taką najbardziej nielubianą przez mą osobę misją było zatapianie się w podziemia Stacji Antenowej Krug.
Te śpiące pijawki to potrafią czasami nieźle wnerwić, jak przypadkiem wystrzelisz nabój w ich kierunku.
Są tylko dwie rzeczy nieskończone : Wszechświat i ludzka głupota.
Awatar użytkownika
Pyronax
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Kwi 2015, 19:08
Ostatnio był: 02 Cze 2015, 17:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 2

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 11 Cze 2016, 17:03

No to ja:
Zaton
Misja ze schowkiem Sęka-Nie lubię tej misji. Chodzenie z obciążoną skrzynką, ryki i powarkiwania, błądzenie po tej pieprzonej jaskini i wreszcie ataki snorków, które w 2 ataki robiły z mojego Berilla dziurawą szmatę.
Most- To jest chyba zabawa w Tomb Raidera. Szukanie gazu w samochodzikach, zeskakiwanie i z powrotem na most. Nudne i wnerwiające, tym bardziej jak wpadniesz w Wira, albo Karuzelę.
Szukanie narzędzi wszelakich- Chyba to był sztuczny przedłużacz gry. Ja rozumiem że technik nie mógł mieć narzędzi kalibracyjnych albo od biedy precyzyjnych, no ale ludzie- WSZYSTKICH? :facepalm:
Jupiter
Fabryka Jupiter- Najbardziej znienawidzona misja w grze. Nuda, chodzenie w poszukiwaniu dokumentów, sztuczne blokady i brak sensownych przeciwników. To miejsce można było znakomicie wykorzystać, robiąc coś ala X16, potencjał był ogromny, a tu rozczarowanie. Przykładem jest atak najemników- jedyny dobry moment w misji, w dodatku super wytłumaczony. Można było tego więcej, ale zamiast tego Alex musiał biegac z jednego pomieszczenia do drugiego i szukać niezablokowanych przejść.
Ochrona Topola Szuwary- Mimo iż zawsze miałem szczęśliwą pomoc- magicznie teleportowali się tutaj wolnościowcy- to zawsze przedzierała mi się jakaś świnka i np. Wąż padał. Staram się zawsze żeby wszyscy mi przeżywali, a tu sru i trup.
Oaza- bez komentarza. Zmarnowany potencjał, tak jak fabryka. Bieganie po jednym pomieszczeniu i liczenie na szczęśliwy traf, aż rozmnoży się drugie pomieszczenie.
Burer team- tu chodzi o przeciwników. Te ich tarcze Kapitana Ameryki i podpieprzanie broni wnerwiało i w końcu nie wytrzymałem- zacząłem rzucać granatami i po 20 w końcu padły.
Prypeć 1. Nasi towarzysze chyba mają pancerze z japońskiego papieru, bo padają aż miło. Na dodatek ten niespodziewany atak snorków w jednym z korytarzy...
Prypeć
Szpital- uff, ile ja razy to przechodziłem, żeby wojskowi przeżyli. Monolitowcy wszędzie, kule latają mi przed nosem, a na dodatek domorosły grenadier Podorozny wręcz uwielbia się wysadzać rzucając granat o ścianę :D Jako że niedługo czeka mnie ten moment w kampanii, muszę zaparzyć sobie herbaty i ulepszyć GP 37 aby Taras, Valentynka i Podorozny przeżyli i wrócili do domu.
X8- nienawidzę tej misji. Jako że już kiedyś pisałem, jak spierdzielałem stamtąd z jednym papierkiem, teraz zamierzam uzbroić się na dywizję Monolitu, wparować tam i pozabijać wszystko, wszystko co żyje i ledwo żyje. Wiem że czekają na mnie fani Kapitana Ameryki, ale mam nadzieję że dzisiaj zdobędę granatnik rewolwerowy(chociaż Nowikow ma buga- od 7 dni nie zrobił nic z detektorami) i powystrzelam ich, a w razie czego dobije PKM albo DAO 12.
Ewakuacja- masakra. Co za debil wymyślił ewakuację z najbardziej wystawionego na ataki miejsca? Postaram się żeby zarówno Ogończa team jak i personel śmigłowców przeżył, a wiem że w moim przypadku to będzie trudne...
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Mruk w 13 Cze 2016, 22:02

Misja z labo x 8, mogło by się tam dziać trochę więcej niż ten burer i szukanie dokumentów.
Ostatnio edytowany przez Mruk, 09 Lis 2020, 17:45, edytowano w sumie 1 raz
ı̣ǝsuǝʇ opǝ
Awatar użytkownika
Mruk
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 12 Cze 2016, 21:45
Ostatnio był: 10 Sie 2022, 22:49
Miejscowość: Blüdhaven
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 20

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez gry090 w 14 Cze 2016, 10:27

Ja nie lubie misji ocaleni z monolitu ,bo robie wszystko tak jak trzeba prowadze swoich ziomków z powinności a monolit zaczyna do nich strzelać i ich zabija pls pomóżcie.
gry090
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 14 Cze 2016, 10:09
Ostatnio był: 18 Cze 2016, 20:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość