Negatywne wrażenia z gry...

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Negatywne wrażenia z gry...

Postprzez Baranow w 19 Lut 2011, 23:42

Na pewno ktoś w SoC spotkał co głupiego itd. Piszcie :wink:
Awatar użytkownika
Baranow
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 05 Lut 2011, 22:14
Ostatnio był: 17 Sie 2011, 17:37
Miejscowość: Иновроцлав/Inowrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Najgorsze w CoP

Postprzez Iceformen w 19 Lut 2011, 23:56

Najgorsza w CoP moim zdaniem jest fabuła. Dali nam Majora Diekta...o przepraszam wielkiego madafaka diegtiarowa. Zrobili z niego najlepszego Stalkera w Zonie. Gdy grałem po raz 1 fabuła mnie rozwaliła szukanie rozwalonych helikopterów. Nasz bohater jest pusty i drewniany. Nie to co Striełok to inna sprawa. Nie lubię bohatera Zewu po prostu. Jest jednym z tych najgorszych rzeczy dla mnie. Fabuła jakoś potem była ciekawsza ...tylko ten początek. Hmm zaś inne najgorsze rzeczy :-/ na pewno parę jest ale ja ich jakoś tak nie zauważyłem gra mi sie podobała .. tylko ten Majorek.
Depressive Black Metal

Za ten post Iceformen otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss.
Iceformen
Stalker

Posty: 106
Dołączenie: 27 Sty 2011, 13:48
Ostatnio był: 27 Mar 2016, 14:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 17

Re: Najgorsze w CoP

Postprzez Piłat w 20 Lut 2011, 00:59

Iceformen ma rację. Major D. to sztywniak. Urzędas który myśli że zostanie Stalkerem. Najgorsze jest jednak to, że udaje się mu (oczywiście dzięki nam) i wszyscy w Zonie są szczęśliwi i uśmiechnięci... :facepalm:

A najbardziej denerwowało mnie to, że narzędzia do pracy precyzyjnej można było odnaleźć dopiero w końcowej fazie gry...
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Najgorsze w CoP

Postprzez El Diablo w 20 Lut 2011, 01:24

Iceformen napisał(a):Nasz bohater jest pusty i drewniany. Nie to co Striełok to inna sprawa. Nie lubię bohatera Zewu po prostu. Jest jednym z tych najgorszych rzeczy dla mnie.


Fakt, jest wrażenie że obcuje się z takim trochę "superhiroł" :-/ Zdecydowanie bardziej wczułem się w Strieloka.
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Najgorsze w CoP

Postprzez kis104 w 20 Lut 2011, 01:52

Widać, że przeszliście grę po razie, nie zagłębiając się ani w fabułę, ani w misje poboczne. Dlaczego? Bo:
1.Major Diegtiarov BYŁ(!!!) wcześniej Stalkerem. Wstąpił do wojska, a potem znów został zesłany do Zony.
2. Nie rozumiem dlaczego go nie lubicie. Jest na pewno lepszy niż Szrama... A Striełok to ikona Stalkera, więc trudno będzie zrobić postać lepszą od niego.
3. Jeśli naprawdę chcecie nie mieć stalkera, na którego pojawienie się wszyscy się uśmiechają... Droga wolna! Stalker to nie jest gra (aż tak...) liniowa, abyście nie mogli nawet zabić kogoś, aby jego kumple się odwdzięczyli tym samym.
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.

Za ten post kis104 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Matiziom47, Samotnik - Kruk, Kokodanos PL, Jeger.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Najgorsze w CoP

Postprzez Pijawol w 20 Lut 2011, 10:22

Piłat napisał(a):Iceformen ma rację. Major D. to sztywniak. Urzędas który myśli że zostanie Stalkerem. Najgorsze jest jednak to, że udaje się mu (oczywiście dzięki nam) i wszyscy w Zonie są szczęśliwi i uśmiechnięci... :facepalm:

A najbardziej denerwowało mnie to, że narzędzia do pracy precyzyjnej można było odnaleźć dopiero w końcowej fazie gry...


1. Diegtiarow był Stalkerem, o czym kis104 już wspomniał.
2. Chyba do kalibracji. :)

Hmm... Jak dla mnie CoP jest super! Ale jak już coś wybrać, to mało otwartych bloków w Prypeci.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Najgorsze w CoP

Postprzez geralt23 w 20 Lut 2011, 10:29

Według mnie jest bardzo mało rzeczy do których w COP można się przyczepić, postać Diegtarowa jest nawet spoko (wiadomo że STRIELOK najlepszy), fabuła bardzo fajna, w całej grze jest mało błędów, wszystko realistyczne i ładne.
Gra mi się bardzo podobała, ale moją ulubioną częścią jest i chyba zawsze będzie Cień Czarnobyla.
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...

Za ten post geralt23 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive desmond.
Awatar użytkownika
geralt23
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 09:45
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 13:48
Miejscowość: PRYPEĆ
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Najgorsze w CoP

Postprzez PMG w 20 Lut 2011, 10:34

Mi jakoś Major Diegtiariow nie przeszkadza. Pamiętajcie, że to Wy decydujecie, co on zrobi i jaki jest. Może zostać przyjacielem Stalkerów, albo wrogiem. Może być miły, albo wredny. I jak już wspomnieli koledzy Major sam był kiedyś Stalkerem, więc z tym sztywniakiem i urzędasem to lekka przesada. Wprawdzie jest w SBU i wojsku, ale on różni się bardzo od innych wojskowych.

Ale do tematu: Prawdę mówiąc nie wiem, co jest złego w CoP. Zawsze był moją ulubioną częścią nie zważając na brak Elektrowni, mniejszy klimat itd. Ale zgodzę się co do jednego - Prypeć jest mało szczegółowa, nie można wchodzić do większości budynków, ale już sam jej widok buduje klimat, a przemierzanie pustych ulic jeszcze go wzmacnia.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Najgorsze w CoP

Postprzez geralt23 w 20 Lut 2011, 10:36

Tutaj się zgadzam w 100% z PMG ;]

Uwagi moderatora:

To się zgadzaj, ale post niepotrzebny. Przy okazji zmieniłem nazwę wątku. - xKoweKx
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Awatar użytkownika
geralt23
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 09:45
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 13:48
Miejscowość: PRYPEĆ
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Negatywne wrażenia z gry...

Postprzez Wentix w 20 Lut 2011, 14:26

Nie ma co CoP to szczegółowo dopracowana odsłona. Macie racje nie da się do SI doczepić, ani do grafy. Jedyny problem to liniowość ( przynieś to, zabij tamto) Ale nie jest Źle! Najbardziej wkurzające było szukanie narzędzi do kalibracji dopiero w Prypeci ( jak i w ogóle mogli se to darować - moim zdaniem ) Nie powinno się kosić takiej kasy. W CS raczej groszem śmierdzieliśmy a przynajmniej dużo tego nie było. A najbardziej znienawidzona misja to Prypeć 1. Ile to się namęczyłem i na zapisywałem F5, żeby nikt nie wydedował :-/ . Podsumowanie: Jest git, ale mogło by być lepiej. ( wcale nie musi :wink: ) Ogólnie gra jest dobra.
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Re: Negatywne wrażenia z gry...

Postprzez Hssiss w 20 Lut 2011, 14:59

Drażni mnie tylko neutralne nastawienie bandytów, zawsze i wszędzie.
W dodatku było by miło, gdyby można było strzelać do bandytów, gdy napadają stalkerów bez konsekwencji takich jak "stan wyjątkowy" czy "zaryglowanie włazów". Zwłaszcza w okolicy obozów.

Rozczarował mnie "Łowca Artefaktów" liczyłem na napady ze strony bandytów,
a nie śledzenie mnie po całej mapie.

"-Ale szefie byliśmy niewidoczni!
- Niewidoczne to będą twoje jajca jak Ci je utnę i wsadzę w rzyć matole."
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: Negatywne wrażenia z gry...

Postprzez Xen w 20 Lut 2011, 15:28

Hssiss niechce tworzyć dodatkowego tematu, ale właśnie o co chodzi że jak zdobedziemy osiągnięcie łowca artefaktów to niby na nas mają polować bandyci a nic się nie dzieje.. może ktoś tutaj powie?
Przepraszam za Off-Top
---------------------------------------
Major Diegtierov mi się podoba nawet fajna postać, no ale i tak striełok go przewyższa
Najbardziej to mnie denerwuje że w freeplayu wojskowych nie ma i jest taka cisza..
jedynie można ich zespawnować za pomocą moda :E Ogółem nie czepiam się gry bo nie ma czego ;)
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 23:47
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości