Brakujące lokacje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Której lokacji z Czystego Nieba najbardziej Tobie brakowało w Zewie Prypeci? (3 opcje)

Sarkofag (CEJ)
93
28%
Szpital
14
4%
Magazyny Wojskowe
40
12%
Lima
18
5%
Jantar
50
15%
Dolina Mroku
18
5%
Kordon
52
15%
Bagna
26
8%
Wysypisko
25
7%
 
Razem głosów : 336

Re: Brakujące lokacje

Postprzez kubu k w 10 Cze 2011, 23:16

Jest dużo brakujących lokacji. Aż szkoda ich wymieniać. Według mnie temat rzeka.

Uwagi moderatora:

Nie spamuj. - Soviet
kubu k
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 10 Cze 2011, 20:55
Ostatnio był: 31 Paź 2019, 21:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: Brakujące lokacje

Postprzez Dodoria w 10 Cze 2011, 23:35

Najbardziej brakuje mi Jantaru, tych zombi szturmujących Bunkier Naukowców. Strasznie lubie je rozwalać :E
Awatar użytkownika
Dodoria
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 10 Cze 2011, 22:51
Ostatnio był: 12 Cze 2011, 14:43
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Brakujące lokacje

Postprzez Pijawol w 11 Cze 2011, 05:48

Mi nie brakuje żadnej z tych lokacji. Mapy Zewu Prypeci spodobały mi się bardziej, lecz są bardziej monotonne niż te w Cieniu Czarnobyla i Czystym Niebie. Czyli krótko - nie brakuje mi nic :D .
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Brakujące lokacje

Postprzez thebigstalker w 22 Sie 2011, 18:28

ja mam taką opinię że najbardziej mi brakowało w CoP CEJ i Wysypiska a w cs o dziwo nie bylo prypeci!!!
byc moze skadowsk nawet jest popularniejszy od baru 100 radów...

thebigstalker
Wygnany z Zony

Posty: 27
Dołączenie: 25 Maj 2011, 16:33
Ostatnio był: 12 Gru 2015, 22:18
Miejscowość: Posen
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 2

Re: Brakujące lokacje

Postprzez szczypiorofix w 22 Sie 2011, 19:27

Nie ma w ankiecie uwzględnionego Czerwonego Lasu a akurat tej lokacji najbardziej mi brakowało w Zewie Prypeci. Nie było nawet namiastki tej lokacji więc pozostaje pewien niedosyt (mimo iż w Zewie było mnóstwo innych ciekawych lokacji i miejscówek). Brakuje także Jantaru, jest bunkier naukowców ale to nie to samo, brakuje klimatu i ciągle atakujących zombiaków. Trzeciej lokacji jakiej mi tu brakuje jest Elektrownia Jądrowa - ogromna, genialna lokacja ze wspaniałym Sarkofagiem.
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Brakujące lokacje

Postprzez mustanggt500kr w 25 Sie 2011, 03:27

tunel z fabryki do prypeci pokazał że twórcy potrafią robić podziemia,,,, tylko szkoda że można tam wejść tylko raz.
dlatego brakowało mi podziemi z prawdziwego zdarzenia. mam na dzieje że w następpnej cześci twórcy wezmą to pod uwage

Uwagi moderatora:

Używaj interpunkcji! - Wheeljack
Awatar użytkownika
mustanggt500kr
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 21 Sie 2011, 21:42
Ostatnio był: 25 Lis 2013, 21:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Brakujące lokacje

Postprzez Spyrok w 16 Paź 2011, 11:33

Najbardziej w Zewie Prypeci brakuje mi elektrowni jądrowej, oraz Sarkofagu. W końcu teoretycznie gra ma klimat oparty na tychże lokacjach.

Opcjonalnie dodałbym wiele map- myślę, że rozmiarowo dobre są bagna- równie wielkie co te 3 mapy, no i mógłby być też Limańsk- również spora rozmiarowo lokacja- tylko, że trzeba by było dodać wtedy też inne poziomy takie jak: Szpital, lub Czerwony Las.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Re: Brakujące lokacje

Postprzez Floper Szczur w 17 Lis 2011, 01:33

Oczywiście ze Elektrowni, w końcu Monolit jest najważniejszy! A bez Monolitu nie ma klimatu, satysfakcji i zostaje smutek że brakuje czegoś tak ważnego.
Potem bym postawił na Kordon bo tam się zaczynało w CC. Fajnie było tam zostać na jakiś czas i pogadać ze Stalkerami. Ale jako że jest na obrzeżach Zony...
To chciałbym chociaż Limansk Który ładnie by wyglądał przy Prypeci aczkolwiek nie tak liniowy jak w CS. Czerwonego Lasu tez szkoda bo tam był Mózgozwęglacz i klimatyczny las(Chciałbym połączony las z CC i CS).
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

Re: Brakujące lokacje

Postprzez bumshaker12 w 22 Lis 2011, 01:23

Hmm mi w zasadzie zawsze w stalkerze brakowało oka moskwy tajemniczej wielkiej anteny która aż błyszczy nowością wśród rozpadających się budynków w zonie.
To miejsce ma potencjał który GSC wręcz musi wykorzystać aby odnieść sukces w budowaniu klimatu gry.
Chociaż z czystego nieba najbardziej tęsknie za szpitalem pomimo że był to krótki przerywnik w stylu call of duty to jednak sam pomysł lokacji nie byłby wcale taki zły.
Przebijanie się przez hordy zombie(myślę o tych zombie z alphy bez broni)aby dotrzeć do jakiegoś pomieszczenia np. Tajnego podziemnego laboratorium w poszukiwaniu dokumentów opisujących eksperymenty w zamkniętej strefie to jest strzał w dziesiątkę.
Image
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 01 Lip 2022, 14:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: Brakujące lokacje

Postprzez Piterxd w 22 Lis 2011, 04:04

Bez centrum zony Stalker nie robi już takiego wrażenia, choć i w samym czystym niebie wizyta w NPP pozostawia wiele do życzenia :wink: Nowe lokacje pomimo rozmiaru są nudne, kilka charakterystycznych obiektów i zwykłe połacie terenu.
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: Brakujące lokacje

Postprzez Gizbarus w 22 Lis 2011, 20:20

To niestety racja, Piter... O ile Zew Prypeci nadal jest moją ulubioną częścią, głównie z racji dopracowania (przynajmniej lepszego jak poprzedniczki...), to o tyle nie umiem im wybaczyć braku NPP :( Niby lokacje są spore, ładnie dopracowane, zawierają wszystko, czego stalker może chcieć, ALE jednak brakuje NPP i tego niesamowitego klimatu, zwłaszcza towarzyszącego emisji (wtedy zwanej jeszcze 'zwarciem', heh...)... No cóż, muszą się poprawić w kolejnej części, albo obrzucam ich studio kamieniami :P
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Brakujące lokacje

Postprzez nelq w 30 Gru 2011, 19:05

Zdecydowanie brakowało mi Czerwonego Lasu. To jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w serii.
Awatar użytkownika
nelq
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 30 Gru 2011, 18:40
Ostatnio był: 06 Sty 2012, 16:46
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości