Ewakuacja-urozmaicenie misji.

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez Szagart w 28 Lis 2013, 21:32

Witam koledzy Stalkerzy! Gdy przeszedłem CoP czułem lekki niedosyt ostatnią misją, idea przedzierania się przez miasto do punktu ewakuacji była fajnym pomysłem, lecz wg mnie nie wykorzystano potencjału ostatniej akcji w Zonie naszego dzielnego Diegtiarowa. W tym temacie chciałbym przeczytać jakbyście urozmaicili ostatnią misję.

Ja zmienił bym moment gdy dobiegamy do helikopterów. Gdy dobiegamy jesteśmy pod strasznym ostrzałem Monolitu i Zombie, śmigłowce nie mogą ruszyć, nasi obrywają, wydaje się że to już koniec i nagle pojawia się Garri, Wujcio Jar i wolni Stalkerzy, na dachach, na ziemi i strzelają w Monoliciarzy z RPG karabinów, Jar snajpi i ogólnie ratują nam tyłek. Na koniec wojsko przestaje walczyć w przyszłości ze stalkerami. My odlatujemy/zostajemy i koniec.

To było moje rozszerzenie misji :E . Teraz wasza kolej, za najfajniejsze pomysły stawiam :wódka:
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||

Za ten post Szagart otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive frosth.
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Reklamy Google

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez Adam w 28 Lis 2013, 21:38

Głupota, stworzyłeś typowe amerykańskie zakończenie, którego na szczęście nie pokazali twórcy gry. Co tu urozmaicać? Po prostu ucieczka z miasta i tyle, bez żadnych zaskoczeń jak w CoDach itd.

Zakończenie bardzo mi się podobało i nie ma sensu nad tym deliberować.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez megashooter w 28 Lis 2013, 21:54

Do tego jeszcze powinny wszystkie mutanty się zrzeszyć przeciwko złu, zona powinna wywołać emisję raniącą tylko monolit. Aha jeszcze naukowcy przyjechali by przerobionym T-64 z działem Gaussa, które strzela odłamkami różnych artefaktów (np ogniste wybuchają, elektryczne rażą prądem, psioniczne przejmują kontrolę, grawitacyjne rozrywają na strzępy, a chemiczne zatruwają). A Sułtan z Brodaczem by się pogodzili i zatańczyli macarenę. I nie można zapomnieć o oddziale marine'sów którzy przylecieli Osprey'ami w kolorach USA. A na koniec Diegtiarow całuje się z dziewczyną na tle amerykańskiej flagi (albo flagi Rosji jak wolisz) :E :E :E :E :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez Kpuc w 28 Lis 2013, 22:12

Oryginalne zakończenia są ok to nie COD że ma na końcu wszystko wylecieć w powietrze. Jak już bym miał coś zmieniać to dodanie takiego bonusu od autorów może nawet ester eggu/a ? W postaci paczki albo i nawet jedna ale dość długa bardzo trudn/a/ych misji byśmy mogli wykorzysta cały arsenał który zgromadziliśmy przez całą fabułę.
Ja zawsze czuje taki niesmak, przez te kilka h. czy kilkanaście modyfikuje swoja postać, rozbudowuje zdobywam sprzęt a tu nagle koniec i pustka.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez frosth w 28 Lis 2013, 22:16

Ja mam pomysł taki:
Po wybyciu całego Monolity, atakuje nas Antifa którą finansują Syjoniści, nie dajemy już rady krwawimy, całe wojsko prawie martwe ale wtedy pojawia się kawaleria - polscy nacjonaliści/kibole i ... tęcza na Placu Zbawiciela płonie raz jeszcze...

Za ten post frosth otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KSU.
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez Tormentor w 28 Lis 2013, 23:09

Przecież ucieczka jest już w amerykańskim stylu. Wszyscy szczęśliwie docierają do helikoptra i jeszcze łaskawie pytają czy zostajesz. To tak jak by na Omaha Beach alianci nie stracili ani jednego "chopa" :D

Ja ogólnie nie lubię misji, gdzie idziemy pod gradem ołowiu, który pada ze wszystkich stron. Za bardzo mi się z CoD'em kojarzy(nie żebym coś miał do tej serii, ale nie pasuje mi w Stalkerze takie cuś)

No, ale żeby nie odbiegać od tematu. :caleb:

"Biegniemy do helikoptera z trójką żołnierzy, wokół pełno zombie i monolitu, szczęśliwie omijają nas kule, a jak już trafiają to tylko koło naszych butów tworząc fontannę gruzu i ziemi. Z nieba suną latające snorki i puszczają radioaktywne kałersy na głowy monoliciarzy, którym wypala mózgi. Zombie w akcie desperacji próbują rzucać granatami. Te wybuchają zaraz koło nas, ale nam nic się nie dzieje bo towarzysz Wano rzuca się na "szyszkę" uśmiechając sie przy tym i jednocześnie powiadamia nas o wszystkich schowkach. Jego rozerwana głowa leci za linię frontu i uderza w anomalię "Wir". W ułamku sekundy powstaje emisja, która rozdupcza zombie, ale zostawia tylko Diegtrałowa i wesołą ekipę, która biegnie z przodu odpierając ataki świrusów z najlepszym sprzętem w Zonie. Gdy helipoter dolatuje na miejsce, wychodzi z niego Charlie Sheen i rzuca nożem we wszystkich monoliciarzy. Na samym końcu nasi kumple zdejmują maski i okazuje się, że jeden z nich to Kowek. Ten strzela nam w głowę, bo dowiaduje się, że mieliśmy crackowanego Makarova. Koniec"
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez Pangia w 28 Lis 2013, 23:34

Jak dla mnie to ta strzelanina pod helikopterami mogłaby być dłuższa tak, żeby człowiek musiał się skląć te parę razy na zacinającą się bez przerwy broń. Zresztą i tak można kucnąć za winklem i mieć wszystkich w dupie, niech ich Monolit zarżnie jak dzikie świnie.
No, ale żeby nie odbiec za daleko od tematu:

„Po udanym odparciu oddziałów Monolitu helikoptery startują i wzbijają się w powietrze. Gdy już prawie odlatują z Prypeci, jeden z rannych żołnierzy Monolitu ostatkiem sił łapie za leżącego obok niego Wintoreza i, trzymając go w przestrzelonej ręce (bo drugą mu urwał granat) strzela, po czym broń się zacina, a strzelec oddaje ducha. Kula trafia w zbiornik paliwa, urywa wirnik i dupę pilota, który musi awaryjnie lądować w rzece przy porcie w Prypeci. Po „lądowaniu” śmigłem do dołu Diegtiarow Terminatorow, jako jedyny ocalały, wynurza się i próbuje dopłynąć do brzegu, ale zostaje wciągnięty przez zmutowanego rekina z serem zamiast głowy. Terminatorow wyjmuje swój TurboNożyk 3000 i używa go na głowie rekina poprzez naciśnięcie klawisza F, zadziobując rekina na śmierć. Po dopłynięciu do brzegu wyjmuje z kieszeni zardzewiały detektor Echo i nadaje nim sygnał S.O.S., na który odpowiada Sidorowicz i przylatuje ze swoim wypasionym bunkrem do Prypeci. Terminatorow wsiada i odlatują w stronę zachodzącego słońca do Kordonu, gdzie Sid odstawia go na posterunku wojskowym. Tam legitymuje się zamoczoną i rozmazaną legitymacją przed Kuzniecowem, który, aby potwierdzić jego tożsamość, zadaje mu pytanie »Czy to ty jesteś stalkerem, który posiada TurboNożyk 3000?«, na co on odpowiada, że tak. Wtedy z szafy wyskakuje Putin i zabiera mu ten nożyk w celu przebadania go pod kątem przydatności bojowej przez rosyjskich naukowców i wdrożenia do armii jako AK-666, po czym Kuzniecow i Terminatorow, nie wiedząc, co zrobić z tym fantem, idą zrobić jedyną słuszną rzecz, czyli napić się wódki. Koniec”

Proponuję przeniesienie tematu do działu „Chómor :}”.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor, Szagart, HCNOPS, Refus, PRZEMEK ŁOWCA.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez frosth w 29 Lis 2013, 00:06

Pangia bez kitu na jednym z amatorskich filmów z prypecia widziałem jak w tej rzece pływają takie jebitne sumy prawie jak z ZF Skurcza. I do tego TN3000 vel AK666 wzruszyłem się.
PS jak zrobić taką przekreśloną czcionkę?

Za ten post frosth otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive chciwiec.
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez Szagart w 29 Lis 2013, 01:16

Dobra. Może trochę źle pokierowalem tematem nie chodzi mi tylko o finałową część misji tylko co zmienili byście/dodali w ostatniej misji. W sumie Pangia też ma rację , że teraz można przenieść do "chómoru" ale to już pozostawiam w czyjejś decyzji.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez Riseofyourlife w 18 Mar 2014, 18:49

Ja bym dał takie wszyscy monoliciarze dostają RPG :kotek: i egzosy a wtedy nagle na drodze pocisków z RPG ląduje bunkier naukowców i jebpociski się odbijają w monolitowcow i nam z nieba spadają :wódka: i tak się kończy że wano i wszyscy z zakonu Janowa i prypeci wybijają do pralni i chleja wódkę z mutantami i monoliciarzami a na końcu odlatujemy w bunkrze naukowców jeb koniec.
Przeżycie w Zonie zależy od naszego sprzętu ale też i od farta i kumpla który wyjmie ci nogę z paszy mutanta.

Za ten post Riseofyourlife otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Riseofyourlife
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 14 Mar 2014, 20:30
Ostatnio był: 04 Lut 2022, 02:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez sms216 w 18 Mar 2014, 19:15

A ja tam bym pokazał naznaczonemu mapy i by nas poprowadził tunelami (jakoś pół pypeci mógł za**********) a tylko na końcu pozbywamy się najbliższych monolitowców i/lub zombiaków a nie przez całe miasto!
sms216
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 20 Sty 2013, 11:25
Ostatnio był: 21 Maj 2018, 15:03
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Noiseless Viper
Kozaki: 3

Re: Ewakuacja-urozmaicenie misji.

Postprzez Krzyk19 w 19 Mar 2014, 17:43

Ten temat to powinien być w "chómoże"
Ostatnia akcja w Prypeci widziana przez pryzmat Krzyk19wood.
Po emisji spalin Euro w Prypeci cały oddział wychodzi z pralni i widzi całe legiony zombie. Diegtiariow bierze karabin Gaussa i wszystkie je rozwala w drebiezgi. Po tym grupa szybko przemieszcza się przez ulice i dochodzi do szkoły gdzie widzi dużo snorków, burerów i być może jad skorpiona. Wszyscy napie*dalają w mutanty, ale nie mogą ich pokonać. Striełok nagle pada i traci przytomność, zaczyna zmieniać się w... W tym momencie Diegtiariow zapada w stan śmie ci klinicznej, a w jego głowie Putin odprawia ruskie kazanie. Budzi się już po masakrze w szkole i dowiaduje się trzech rzeczy:
1. Jest ojczymem małego mięsacza.
2. Jego AK 47 zmienił się w bryłę złota.
3. Lunatykował i przez sen pozabijał wszystkie mutanty oraz zgniótł ścianę.
Po tym cała grupa cięższa o jedną bryłę i groźniejsza o jednego mięsacza doszła do kinoteatru Archimedes, lecz nie znalazła tam Monolitu tylko pusty helikopter. Pilot był tak pijany, rze zanurkował w rzece radioaktywnych gwoździ. Striełok umiał pilotować helikopter, więc wszyscy zaczęli się cieszyć i naku*wiać węgorza. Wszystko zakończyło się jednym wielkim Mushroom screen em.
Made in Krzyk19wood
Uwaga: Przed przeczytaniem tego posta skonsultuj się z lekarzem lub loszką, bo ten produkt może cię rozwścieczyć, nie śmieszyć lub odjąć ci trochę wytrzymałości psychicznej.

Za ten post Krzyk19 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Leo0502.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości