Historia Powinności

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Historia Powinności

Postprzez Szagart w 09 Sty 2014, 13:37

Witam Stalkerzy! Z góry piszę, że nie chodzi o to komu oddać PDA. Chciałbym tu zebrać wszystko co wiecie o powstaniu Powinności, gdyż bardzo mnie to ciekawi mnie i nie znalazłem takiego tematu. Temat ten stawiam tu ze względu na to, że w CoP odnajdujemy założyciela.

Więc tak: ja wiem tyle, że Taczenko, kapitan wraz ze swoją drużyną (miedzy innymi Krylow i Woronin?) mieli misję przebić się do sarkofagu i położyć ładunki (nuklearne?). Następnie zniszczył radio i ze swoim zespołem zostali Stalkerami i założyli Powinność. Pewnego razu Taczenko, już generał zrobił chyba wypad po artefakty i trafił fo Anomalii Przestrzennej na bliżej nieznany czas, rolę dowódcy przejął Woronin(?).

Jeżeli się mylę, proszę mnie poprawić, i jeśli czegoś nie napisałem również proszę napisać.
Za pomoc stawiam :wódka: . (Stalkerwiki nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem)

Piszcie :P
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Reklamy Google

Re: Historia Powinności

Postprzez Adam w 09 Sty 2014, 13:43

Co tu więcej pisać? Większość rzeczy sam przed chwilą wypisałeś i nic więcej nie trzeba.

Taczenkę odnajdujemy dopiero w CoPie, a w CSie rządził Kryłow, więc władztwo Woronina wypada na cały rok 2012 czyli SoC i CoP. Można dodać, że większość żołnierzy Powinności pojawiło się po nieudanym wielkim wypadzie armii do Zony, o którym mowa w PDA z Cienia Czarnobyla.
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Historia Powinności

Postprzez trolololo w 09 Sty 2014, 20:46

hmmmmmmmmmmm ja nie jestem pewien co do twej zacnej wypowiedzi (do założyciela tematu nie Adama) nie grałem w soch więc mogę się mylić, ale nigdy nie słyszałem o wysadzeniu spełniacza. Aczkolwiek to byłby nawet dobry pomysł z tych względów że wysadziliby też świadomość-Z, a jak wiadomo z dobrego zakończenia z soch to zniszczy (lub przestanie rozrastać) zonę
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości