najbardziej nielubiane miejsce w COP

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez Ergo w 13 Kwi 2015, 00:32

Hmm szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałem do stalkera wróciłem niedawno i z marszu zainstalowałem MISERY. Swoją drogą to chyba żadna gra nie zbliżyła się choćby na milimetr oddając klimat lokacji tak jak to robi stalker+ww mod, oczywiście jeśli chodzi o post-apo.
Wracając do tematu to nie lubię wszystkich lokacji w stalkerze bo zawsze mam schizę idąc, wracając z misji że napadnie mnie jakaś pijawka i rozglądam się 360 stopni co kilka kroków xD Także nienawidzę tej gry a równocześnie kocham za klimat :) Jeśli miałbym już wymienić jakąś lokację to chyba będzie to miejsce blisko stacji antenowej krug a konkretnie baza najemników ponieważ zawsze w tej okolicy biegają mi pijawki (lokacja obok legowiska więc logiczne) i trochę się zraziłem do tego miejsca które nie jest może zbyt często odwiedzane ale wiele razy tam zginąłem xD :P Jestem dopiero w Janowie więc nielubianych lokacji pewnie znajdzie się więcej :(
Ergo
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 14 Mar 2015, 09:09
Ostatnio był: 17 Kwi 2015, 18:21
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez Mito w 13 Kwi 2015, 08:09

Szczerze? Jakoś nie lubię Janowa. CAŁEGO Janowa. Cała ta lokacja jest taka jakaś... Nijaka. Po prostu jej nie lubię :(
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Jeger.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez Jeger w 13 Kwi 2015, 15:58

Według mnie najmniej przyjemną lokacją jest samo miasto Prypeć , sądzę że twórcy mogli bardziej się postarać ,bo miejsce samo w sobie ma klimat , ale zabrakło mi tam bezpośredniego przejścia do Skadowska , czy też samej elektrowni . Takie jest moje zdanie i po prostu zabrakło tu paru rzeczy .
Jeger
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 19 Sty 2015, 18:02
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 13:49
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez DiegtiariowTM w 14 Kwi 2015, 09:01

Do ww lokacji w tym temacie doszedł magazyn kontenerów z bandytami. Jak dla mnie jest ona na kompletnym zadupiu (Przepraszam za określenie). W samym magazynie oprócz Bandytów i tego Stalkera, którego trzeba uwolnić nic nie ma. Po prostu nie lubię tam chodzić. Pewnie jak połażę jeszcze po mapach to coś znajdę co mi się nie spodoba ;)
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez L_E_W_Y w 09 Lip 2015, 15:40

[UWAGA! jeśli ktoś nie grał, niech nie czyta]
Według mnie najgorszą lokacją jest Oaza. Pomijając już tą dziwną anomalię przez którą nie mogłem się do niej dostać (serio, zanim zorientowałem się, że coś jest nie tak, zdążyłem przejść przez to pomieszczenie z 20 razy...) to sama Oaza była dla mnie wielkim rozczarowaniem. Oczekiwałem czegoś z rozmachem, klimatem itp... Zamiast tego dostałem pomieszczenie 5 na 5 metrów z jednym artefaktem i wyjściem u góry. I to wyjście... (błagam pokornie o wybaczenie, ale nie pamiętam nazwy lokacji gdzie znajduje się wyjście) w budyneczku z wielką dziurą na dachu. Normalnie ludzie już dawno by się tym zainteresowali, podstawili drabinę czy coś i to sprawdzili jak na stalkerów przystało. Było jeszcze kilka miejsc, które są przeze mnie nielubiane jak np: fabryka Jupiter, podziemny tunel do Prypeci (chyba Prypeć1) czy cały Prypeć, ale Oaza jest na pierwszym miejscu właśnie przez rozczarowanie jakim mnie obdarzyła.

Za ten post L_E_W_Y otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ziomosk, GajgerW.
Awatar użytkownika
L_E_W_Y
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 07 Lip 2015, 16:57
Ostatnio był: 05 Mar 2019, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez STALKER2000PL w 02 Lis 2015, 01:45

Fabryka jupiter i szpital w prypeci.
Image
Awatar użytkownika
STALKER2000PL
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 20 Kwi 2014, 14:47
Ostatnio był: 19 Mar 2022, 22:23
Miejscowość: Sandomierz
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 5

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez PainChiller w 02 Lis 2015, 20:11

Ja nie znoszę Jupitera. Cała ta mapa taka jest nudna, pusta, mało ciekawych miejsc... no... no taka ujowa jest, a jak mam być szczery tp tylko Zaton lubię(Prypeć ujdzie w tłoku ;) )
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 24 Lut 2016, 17:52

Ja z kolei nie lubię Fabryki Jupiter. Twórcy zmarnowali potencjał tej budowli, mogli co chwila zaskakiwać nas czymś ciekawym, a wyszło, że idziemy tam tylko szukać papierków i klniemy że się zgubiliśmy w przestrzeniach niedostępnych. Co prawda jest tam akcja z najemnikami, ale kilka minut strzelaniny nie uratuje całej rozgrywki. Ponadto nienawidzę X8, zapierdzielałem na pełnej petardzie tylko po ten główny papier i spieprzałem z powrotem do windy(tchórz ze mnie :E ), a potem spierdzielałem do Kowalskiego co sił w nogach. Ponadto nie lubię miejsca gdzie zginęli żołnierze Jarmoszuka, gdy przeszukuję zwłoki, to wyłazi pijawa i drze ryja, a człowiek ma ochotę uciekać od pc. Nieswojo czuję się też w tunelu burerów oraz w piwnicy Domu Towarowego w Prypeci, głownie przez tą Kometę ale też psy na górze...
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez DiegtiariowTM w 02 Mar 2016, 09:15

Moje najbardziej nie lubiane miejsce to:
1. Fabryka Jupiter. Nie przepadam za nią z powodu Nudy jaka w niej panuje.
2. Laboratorium x8 z powodu ciągłego kręcenia się po nim jak gó*no w przeremblu.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez TheRealNemesis w 05 Cze 2017, 17:22

Jak dla mnie to Wieża Chłodnicza i Warzywniak. Wieża bo ciężki tam klimat i atmosfera, taka nie przyjemna, i jeszcze na początku te głosy. Gdy grałem pierwszy raz liczyłem na podziemia, ale mniejsza z tym. Warzywniak tylko ze względu na znienawidzonego przeze mnie mutanta - kontrolera. Poza tym jakoś tak odpycha mnie od siebie po prostu...
TheRealNemesis
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 20 Lis 2016, 20:00
Ostatnio był: 05 Lip 2019, 12:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 2

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez Zwinny w 05 Cze 2017, 17:28

"Laboratorium x8 z powodu ciągłego kręcenia się po nim jak gó*no w przeremblu."
Nic dodać, nic ująć
2 Zaton - oprócz skadowska i kilku anomalii nie ma tam absolutnie nic do roboty, podobnie jest z dwoma pozostałymi mapami
Potencjał był na zajebistego stalkera ale go zepsuli, wystarczyłoby zrobić trochę więcej questów i żeby bandyci byli wrogo nastawieni, bo tak to nuda nuda i jeszcze raz nuda, nosisz po kilkaset naboi ale nie ma do czego strzelać
Awatar użytkownika
Zwinny
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 23 Lip 2016, 17:48
Ostatnio był: 25 Lis 2018, 01:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: najbardziej nielubiane miejsce w COP

Postprzez HuczuL w 03 Wrz 2017, 16:45

Ja najbardziej nie lubie okolic fabryki Jupiter, ponieważ jest tam dość ponuro i pusto, a w nocy trochę strasznie :/ :sidor: :sidor:
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości