przyjaciele Kardana.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

przyjaciele Kardana.

Postprzez ziomosk w 10 Sie 2015, 21:28

Mam problem z misją gdzie mam odnaleść kupli Kardana. W tym problem że ściągnienta z forum mapa gdzie ona pokazuje że tam są ich zwłoki u mnie ich nie ma. Przeszedłem okolice myśląc że gdzieś w pobliżu będą, ale nie. Proszę o pomoc! :+:
ziomosk
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 28 Cze 2015, 14:49
Ostatnio był: 25 Gru 2021, 02:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: przyjaciele Kardana.

Postprzez Kudkudak w 10 Sie 2015, 21:29

Bo jeden jest pod ziemią, ja pie*dolę :E Drugi jest szkieletem w pobliżu Sosnowca, kierując się w stronę anomalii elektrycznych spotkasz po drodze ten szkielet i pda/pendrive który Cię interesuje.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: przyjaciele Kardana.

Postprzez ziomosk w 10 Sie 2015, 21:32

Wiem oglądałem solucję i tam gdzie w filmie są u mnie ich nie ma.
ziomosk
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 28 Cze 2015, 14:49
Ostatnio był: 25 Gru 2021, 02:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 9

Re: przyjaciele Kardana.

Postprzez L_E_W_Y w 10 Sie 2015, 21:42

Dziwne... Anomalia pod ziemią to taki lekki labirynt. Może źle poszedłeś? Spróbuj jeszcze raz zbadać każdy zakątek tej jaskini. A co do szkieletu... jest mało widoczny, może nie zauważyłeś? Jeśli nie to, to spróbuj wczytać poprzednie zapisy, może coś się nie wgrało. Jest jeszcze szansa, że ciała się nie pojawią, jeśli wcześniej nie pogadasz z kardanem, ale nawet jeśli to zakładam, że to zrobiłeś, więc inne pomysły nie przychodzą mi do głowy :/
Awatar użytkownika
L_E_W_Y
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 07 Lip 2015, 16:57
Ostatnio był: 05 Mar 2019, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: przyjaciele Kardana.

Postprzez doomer77 w 10 Sie 2015, 22:14

Szkielet obok Sosnodębu łatwo przeoczyć. Po prostu musisz obejrzeć każdy metr w tej okolicy. Jest niedaleko jakichś krzaków, ale nie pod nimi.
Pod ziemią też trzeba się nałazić, żeby trafić. Grałem w CoP kilka razy, ale zawsze miałem z tym problem :) Nie lataj na oślep w lewo i prawo, ale chodź w jednej linii, potem zawróć i idź obok pierwotnej ścieżki, jak po zagonach na polu. W końcu znajdziesz.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: przyjaciele Kardana.

Postprzez Pangia w 10 Sie 2015, 22:17

Pod Sosnodąb idzie się nocą – w ciemności będzie widać świecące się PDA.
Do zwłok w jaskini idzie się tym wejściem najbliżej od dziobu Skadowska, później wejść w pole anomalii chemicznych i skręcić w prawo, zwłoki są przy anomalii grawitacyjnej. Fin.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: przyjaciele Kardana.

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 11 Sie 2015, 10:05

Ja odkryłem ciało Kawalarza kiedy uciekałem przed pijawką... Doomer77 ma rację, trzeba kilka razy obejrzeć okolicę i nie biegać chaotycznie, a także uważnie badać teren. Jeżeli chodzi o Stoga, to trzeba ominąć kilka anomalii termicznych, dalej powinno być ciało a za nim ,,Karuzela''.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości