Zaginiony żołnierz Oddziału Ogończy

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Zaginiony żołnierz Oddziału Ogończy

Postprzez Kcpi66 w 26 Gru 2015, 13:30

Witam, wiem że nie powinniśmy liczyć ciał bo to prowadzi donikąd, ale przy Ogończy 3 (tej na płaskowyżu) są chyba 3 ciała. Jeśli jednak ktoś nie wiadomo po co pchał się do nory snorków są tam kolejne 2 ciała. Możliwe, iż źle pamiętam. Jak wrócę i zagram w Zew to od razu sprawdzę. Poza tym nie możemy dokładnie powiedzieć z których śmigłowców są wszyscy żołnierze. Możemy powiedzieć np. że pułkownik Kowalski jest z 1, bo nam tak mówi. Co do tych, o których informacji nie ma możemy się tylko domyślać.
Niech żyje cesarz!
Kcpi66
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 11 Paź 2015, 20:27
Ostatnio był: 05 Lut 2021, 16:53
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Zaginiony żołnierz Oddziału Ogończy

Postprzez djcycu w 26 Gru 2015, 19:37

Brak tego jednego wojaka jest tak istotny jak zeszłoroczny śnieg... Nawet gdyby GSC zapomniało o jakimś wojaku to co miałby niby dać? Jak dla mnie ta gra sama w sobie miała pięknie rozwiniętą fabułę więc nie wiem po co szukać dodatkowych pierdoł...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Zaginiony żołnierz Oddziału Ogończy

Postprzez Silverto w 04 Mar 2021, 21:05

Brak jednego żołnierza w pralni samoobsługowej w Prypeci sam zauważyłem kilka lat temu. Trochę mało prawdopodobne jest że płk. Kowalski nie zauważyłby zniknięcia 1 żołnierza ze swojego oddziału. Podczas dialogu z naszym bohaterem (o ile zapytamy), podaje skrupulatne informacje na temat operacji, ocalałych żołnierzy, poniesionych strat podczas katastrofy i po niej aż do chwili obecnej.

Moja opinia: Zaginiony żołnierz dotarł z oddziałem Kowalskiego do Prypeci, jednak go opuścił tuż przed przybyciem majora Diegtiarowa. Możliwe że ów żołdak przeszedł na stronę Monolitu i przekazał im informacje o operacji przejęcia jednego z karabinów Gaussa na terenie szpitala. W końcu ktoś musiał im przekazać informacje z wewnątrz, bo jak inaczej?

Temat założony 6lat temu, więc pewnie pofatygowałem się na próżno, ale może ktoś przeczyta :P
Silverto
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 04 Mar 2021, 20:27
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości