Zew Prypeci- brakujące elementy klimatu

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Zew Prypeci- brakujące elementy klimatu

Postprzez Universal w 06 Sie 2016, 08:46

A nie było tam wzmianki, że emisja ich zaskoczyła i nagle ich mapy anomalii okazały się być gówno warte? Poza tym to wojsko ukraińskie, więc nie rozumiem pytania o ich nieogarnianie :suchar:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Reklamy Google

Re: Zew Prypeci- brakujące elementy klimatu

Postprzez trolololo w 06 Sie 2016, 11:51

Jestem pewny że śmigłowce wystartowały "na 90 min. przed emisją", a potem nie ogarniali co się stanęło, że anomalie zmieniły miejsce. Zresztą Naznaczony w pralni mówi że "Anomalie zmieniają położenie po emisji"
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Zew Prypeci- brakujące elementy klimatu

Postprzez Pangia w 06 Sie 2016, 14:04

trolololo napisał(a):Jestem pewny

Radzę to zmienić :u3:
Kowalski mówi Strielokowi, że nie wie, czemu helikoptery szlag trafił, skoro polecieli zaraz po emisji i mieli aktualne mapy. Strielok odpowiada, że są bandą narodowych nieudaczników, skoro nie wiedzieli, że anomalie się przemieszczają po każdej emisji, a Terminatorow sobie mruczy pod nosem „a więc dlatego śmigłowce spadły” i zalicza ci się zadanie z rozwikłaniem zagadki.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zew Prypeci- brakujące elementy klimatu

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 07 Sie 2016, 20:34

Mimo tego końcowego szajsu i tak twórcom według mnie udało się zrobić klimat zaszczucia i beznadziei u wojskowych. A TAK W OGÓLE, WYSTARTOWALI 90 sekund przed emisją, widoczność była zerowa, ale do CEJ mieli dotrzeć w 12,5 min, ale po 9 spadła Ogończa 4 i pozostali zaczęli padać jak muchy.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Zew Prypeci- brakujące elementy klimatu

Postprzez trolololo w 08 Sie 2016, 10:40

A TAK W OGÓLE, WYSTARTOWALI 90 sekund przed emisją,

Sekund, minut, ważne że liczba tak sama, Pangio :u3:

W Prypeci w pralni faktycznie jest klimat, ale w samej bardzo szybko jakoś się ulatniał. Może to zabrzmi jak herezja, ale mi się bardziej podobała Prypeć s SoCh. Tam przynajmniej czułem że mogę w każdej chwili zginąć. I w sumie w reszcie lokacji brakuje mi "tego czegoś", jest jakoś tak... dobrze. Wiadomo, coś dobrego przy czymś wspaniałym wygląda na średnie, no ale wiecie, sami żeście grali we wszystkie części.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Zew Prypeci- brakujące elementy klimatu

Postprzez Walet_wrzos w 09 Sie 2016, 19:49

trolololo napisał(a):
A TAK W OGÓLE, WYSTARTOWALI 90 sekund przed emisją,

Sekund, minut, ważne że liczba tak sama, Pangio :u3:

W Prypeci w pralni faktycznie jest klimat, ale w samej bardzo szybko jakoś się ulatniał. Może to zabrzmi jak herezja, ale mi się bardziej podobała Prypeć s SoCh. Tam przynajmniej czułem że mogę w każdej chwili zginąć. I w sumie w reszcie lokacji brakuje mi "tego czegoś", jest jakoś tak... dobrze. Wiadomo, coś dobrego przy czymś wspaniałym wygląda na średnie, no ale wiecie, sami żeście grali we wszystkie części.

Tu akurat sie zgodze, osobiście mam takie wrażenie że Prypeć (ogólnie wszystkie strefy z Zewu) leżą na pograniczu pustyniu lub globalne ocieplenie następuje tam o wiele szybciej. Strefa sprawia wrażenie "oschłej". Jesli dodamy do tego monotonnośc miasta, blok w lewo blok w prawo wszystkie z wielkiej płyty to nie dziwota ze miasto jest nudne. Kazdy wie jak wygląda Prypec obecnie, jeśli przeneiść by taka gęstą roslinnosć do gry, to by wypaliło. Od tego momentu podróż przez Prypec noca by już taka "nudna" nie była, przecież z każdej strony z krzaków mogłoby coś wyskoczyc, zbudowało by to klimat no i odczucie że 'cos" tam siedzi albo ciągle się patrzy. :)
Awatar użytkownika
Walet_wrzos
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 15 Sie 2015, 21:22
Ostatnio był: 20 Lis 2020, 19:42
Miejscowość: Usraniec
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości