Questy

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Questy

Postprzez Arapskyy w 24 Mar 2016, 16:41

Witam,
Mam takie pytanie związane w Zewem Prypeci a otóż chodzi mi o questy poboczne na opakowaniu jak byk jest napisane: "Rozszerzony system zadań pobocznych. Ponad 70 misji dla gracza." Ja już tę grę przeszedłem około 3 razy i nigdy nie mogłem dobić do tych 70 misji. 45-50 max. Wie ktoś jakie są jeszcze misje? Bo tak to kolekcjonuje artefakty i bronie. Nudno się robi.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Questy

Postprzez Cromm Cruac w 24 Mar 2016, 17:09

Jak ci się nudzi to poszukaj jakichś modów z dodatkowymi zadaniami. Np. w SGM 2.2 masz ich od groma + rozszerzoną fabułę i parę lokacji.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Questy

Postprzez Arapskyy w 24 Mar 2016, 19:07

Dzięki. Poszukam jak będę miał neta, bo tak to jadę na oparach :)
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości