Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez caleb59 w 28 Lis 2009, 19:41

No to zaczynamy...
Gre ukonczylem juz 3 razy i finalnie oceniam ja jako dobra pod wzgledem fabuly i rozgrywki ale niestety pod wzgledem optymalizacji gra miewa czkawke (opisywalem to wiele razy i nie bede sie powtarzal dlaczego)...
Misje poboczne sa najwiekszym plusem nowej gry GSC - lokacje z poczatku wydaja sie duze lecz po paru godzinach grania moga wydawac sie male - kwestia gustu...
Broni jest duzo - ta sama co w poprzednich czesciach + system obrazen nareszcie ewoluowal i gra sie niekiedy ciezko i bardzo latwo mozna zginac co ja osobiscie oceniam na plus...
Nareszcie zwykle psy i snorki stanowia zagrozenie - skacza/biegaja jak oszalale - walka bywa niekiedy ciezka i emocjonujaca...
Od strony technicznej gra wyglada lepiej i bije na glowe Czyste Niebo pod wzgledem optymalizacji choc dochodza sygnaly o miejscowych problemach i spadkach fps to nie sa one na tyle meczace jak w poprzedniej grze od ukrainskiego studia...
Sama fabula moze wydawac sie krotka ale jesli wymieszamy ja umiejetnie z zadaniami pobocznymi calosc zyskuje na wyrazistosci i ciekawosci zarazem...
Niestety zawiodl mnie freeplay na koncu gry - jesli w jej trakcie wykonalo sie wszystkie zadania poboczne to najzupelniej pozniej kompletnie nie ma co robic poza pustym walesaniem sie po Zonie i tluczeniem kolejnych mutantow...
Bugtrapow osobiscie nie doswiadczylem - gra jest bardzo stabilna i grywalna mimo niektorych niedociagniec w silniku jesli chodzi o optymalizacje...
Ciezko mi jest ocenic gre liczbowo bo nie lubie tego robic ale na potrzeby tej mini recenzji - 7/10...
Serdecznie polecam bo warto - nie sugerujcie sie na slepo czyimis opisami - najlepiej zagrajcie sami! :wink:
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Munio03.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Reklamy Google

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez Feniks w 28 Lis 2009, 20:11

Grę ukończyłem do tej pory raz, niedługo będzie kolejny.
Zawiodłem się... bardzo pozytywnie. Obawiałem się powtórki z SoC i CS - czyli kopiuj/wklej w kwestii map i bonusowo 2x więcej bugów niż ostatnio.
Na buga trafiłem raz, nawet pisałem na forum - był to pusty schowek, gdzie powinienem znaleźć broń Strieloka.
Poza tym grało się absolutnie świetnie.

Plusy (subiektywne):
+ rozmiar oraz wygląd map, dużo ciekawych lokacji, sekretów i skrytek, aż przyjemnie jest eksplorować. Kocham cmentarzysko okrętów i Szmaragd :D
+ nowe, wielkie i efektowne skupiska anomalii
+ przywrócenie Burera i Chimery (a koty? :( )
+ ŚWIETNE questy poboczne. O ile wątek główny jest dość sztampowy (chociaż wciągający), tak reszta zadań najlepsza w całej trylogii. Wielowątkowe, zaskakujące, często z niespodziewanymi zwrotami akcji.
+ dopracowanie poszczególnych mechanizmów, takich jak naprawa i upgrade sprzętu, szukanie artefaktów - aż chce się eksplorować każdy zakamarek Zony i wykonywać zadania. W końcu ma się wrażenie, że niczego nie robi się na marne, jak chociażby w Clear Sky, gdzie zadania anulowały się w samym środku ich wykonywania, tudzież pojawiały ponownie po ich wykonaniu
+ klimat; nie jest tak kolorowo jak w CS, mutantów jakby mniej, ale to też na plus. W końcu pozbyto się niesamowicie wkurzających respawnów przeciwników tuż przed moim nosem.
+ Całokształt - CoP jest dla mnie wyjątkowo pełny, dopracowany i aż szkoda, że nazywa się go tylko "dodatkiem".

Minusy:

- czas gry; cóż, jak na FPS jest jak najbardziej okej, ale zdecydowanie krócej niż w poprzednich odsłonach. Z drugiej jednak strony postawili na jakość, a nie ilość co mnie cieszy.
- brak nowych broni i trochę zbyt mało artefaktów


Ogólnie jestem w pełni usatysfakcjonowany. Zwłaszcza, że przed premierą byłem nastawiony raczej negatywnie.
Oby kolejny Stalker opierał się na identycznej mechanice rozgrywki (wielkie mapy, freeplay, rozbudowane questy) jak CoP i przy okazji był co najmniej 2x większy; tak aby można było z czystym sumieniem nazwać go pełnokrwistą kontynuacją, a nie tylko add-onem ;)

+9/10 Bawiłem się doskonale, bez cienia frustracji czy nerwów spowodowanych bugami, niedopracowaniem czy durnymi ograniczeniami.
Awatar użytkownika
Feniks
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 06 Lis 2009, 16:22
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez portals w 29 Lis 2009, 12:54

Cop oceniam na 8/10,bo tak naprawdę nie dodano niczego czego nie było w alfach
Już w alfach stalkerzy szukali artefaktów,i wychodziło im to przyzwoiciej,animacja pijawki też była
Jedyne co nowe to mapy i jest ich nie wiele bo łącznie 5,są duże ale jest ich za mało
Choć czuć klimat,ale są błędy i to dość dziwne.Na chimera polujemy bo niby zabija wiele stalkerów
A potem w freeplay chimera spotykamy co 5-10 minut w dodatku npc go ignorują więc chimer wybija wszystkich i czasami dochodzi do bazy,jak otworzymy drzwi to wykończy wszystkich(Wygląda to jak ataki mutantów na stalkerów w 1935)
Ale podsumowując
Plusy
-Klimatyczne mapy
-Skryptowe misje
-Przerywniki filmowe
Minusy
-Prawie nic nowego
-Błędy alife
-Nie grywalny multiplayer(u mnie pingi są ok ale jak nacisnę klawisz strzału muszę czekać 2,3 minuty aż wystrzeli)
-Gorsza grafika od CS(przynajmniej tak mi się wydaję)
Dalej wydaje mi się ze GSC po prostu powoli przywraca to co wycięło

aż szkoda, że nazywa się go tylko "dodatkiem".

Ja dla mnie powinien to być DLC nie odpłatny jak edycja rozszerzona w wiedźminie
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez graf_art w 01 Gru 2009, 11:47

Nie będę pisał o samej grze, bo inni przeanalizowali ją wzdłuż, wszerz i w poprzek. Chcę się podzielić moim wrażeniem odnośnie polonizacji i lektora - albo p. Utta (którego darzę, oczywiście w granicach rozsądku, szacunkiem za profesjonalizm) miał gorszy czas zawodowo albo kwestie tak przetłumaczone, w każdym razie zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Rozumiem entuzjazm kolegów, bo Utta, bo kultowy, bo świetnie mu poszło przy SoC i CS, ale dla mnie w CoP jest beznamiętny jak , nie przymierzając, Expressivo albo inna Ivona. Przecież to woła o pomstę do nieba! Podam przykład, żeby nie być gołosłownym: Pierwszy kontakt z Azotem w Janowie - polskie tłumaczenie jest drastycznie skrócone w stosunku do tego, co mówi Azot, a p. Utta (rozumiem, że ratuje sytuacje) stara się dopasować długość swojej kwestii do orginału - w efekcie mamy nienaturalne pauzy wpływające na intonację wypowiedzi. Takie przykłady można mnożyć. Wielkie mam zastrzeżenia do jakości tłumaczenia - znam rosyjski naprawdę nieźle i jestem zdania, że polonizatorzy poszli na skrajną łatwiznę, czy to z powodu zwykłego "niechciejstwa" czy naglących terminów czy z jakiego tam innego powodu.. W tłumaczeniu nie ma żadnych "smaczków", niczego co mogłoby się równać z kultowym "Kto zadrze z elitą, nakryje się pytą" - ewidentny babol w tłumaczeniu a widziałem go w dziesiątkach cytatów na forach. Odnoszę wrażenie, że w CoP tłumacze starali się jedynie zachować sens i treść. I nic poza tym... Nie będę już pisał o samym montażu - to lekcja poglądowa dla reżyserów dźwięku.. Reasumując - fatalne i niedbałe tłumaczenie, beznamiętny lektor i koszmarna jakość montażu. Srodze się zawiodłem..
Edit: Przed chwilą Gonta wyłuszczył mi tajniki polowania na CHOMIKI!! No ręce mi opadły...
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez eonek666 w 01 Gru 2009, 17:20

Teraz moje zdanie =D
Ale ja wystawię ocene poszczególnych rzeczy:

- Grafika/stabilność: 7.0
- Grywalność: 8.5
- Fabuła/Misje: 6.5
- Klimat: 6.0
- Ekwipunek/broń/PDA: 9.0
- Udźwiękowienie: 9.5
- Ogólna ocena: 7.75 ^^

Od siebie:
Fabuła, która złą nie jest lecz oczekiwałem więcej pomysłowości.Lądowanie w Czarnobylu zdawać się może bardziej emocjonujące.
Grafika i stabilność...tutaj problemem są liczne bugi oraz skoki FPS, lecz gra wygląda bardzo ładnie (szczególnie oświetlenie, które wymaga dobrej karty graficznej).Na maksymalnych ustawieniach jest duży plus do klimatu przemierzając Zonę nocą z załączoną latarką.
Grywalność jest dobra bo grę przeszedłem bez żadnych cierpień i jestem zadowolony.Sądzę, że było warto.
Do dźwięku nie mam żadnych zastrzeżeń.Jedynie, że kilka powtarza się z poprzednich części lecz nie stanowi to większego problemu.Odgłosy są wysokiej klasy i podwyższają ocenę klimatu bo bardzo fajnie posłuchać coś rosyjskiego chodząc po Ukrainie (nie wyobrażam sobie tego gdyby wszyscy mówili po angielsku).Odgłosy wystrzałów broni oraz mutantów są perfekcyjne.
Ekwipunek bardzo mi się podobał.Strzelba automatyczna szczególnie przypadła mi do gustu.Są też najlepsze pozycje z poprzednich części takie jak Vintar.
Ogólnie sądzę, że jak na grę, która jeszcze nawet nie została 'załatana' gra bardzo udana.
Image
Awatar użytkownika
eonek666
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 04 Lip 2008, 13:10
Ostatnio był: 10 Mar 2011, 08:00
Miejscowość: Otchłań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 02 Gru 2009, 15:28

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez sola sideris w 02 Gru 2009, 21:05

Subiektywnie.
Plusy:
-stabilność (choć to w ogóle nie powinno być plusem tylko normą)
-zamawianie lepszego sprzętu za opłatą
-osobna maska gazowa
-mimo wszystko klimat=> rozległych obszarów i "spacerujących" stalkerów
-pijawki
-nowe medykamenty
-dość realistyczny poziom zmęczenia


Minusy:
-praktycznie odgrzewany kotlet, brak: nowych tekstur broni, nowych dźwięków broni, mało nowych rzeczy w plecaku
-respawnowanie (wyrastanie mutantów i zombie tuż przed oczami)
-oklepany porządek: od zera do bohatera--> nabić kasy-->uzbroić się po zęby-->na końcu i tak wytłuc hordy monolitowców (taki major posłany do Zony ze specjalnym zadaniem powinien mieć praktycznie najlepszy sprzęt od początku a nie AK74U i ten żałosny pistolecik)
-przerywniki filmowe (ta gra naprawdę tego nie potrzebuje)
-trudności z ulepszaniem sprzętu (narzędzia)
-handlarze skupują tylko "dobry" sprzęt a bardziej zużytego już nie
-słabo rozwinięty potencjał wątku naukowców w Zonie (poza zadaniami na nabijanie kasy i ulepszanie pewnych spektów kombinezonów to są bezużyteczni, handlują tylko lekami)
-miejscami zbyt szybkie zużycie broni i pancerza

Wydaje mi się że GSC idzie po prostu za ciosem i zaczęło sie "klepanie" stalkerów hurtem, przecież i tak sie sprzedadzą. Gdyby nie fani i ich mody to komercha zeżre tę grę, która ma niesamowity potencjał, będący jednak niewykorzystanym z każdą nową wersją. Obyśmy nie doczekali czasów kiedy licencję na Stalkera kupi takie EA Games...

Po oczekiwanym latami i niedopracowanym SoC i niedopuszczalnie zabugowanym CS Zew Prypeci jest ot tylko kolejną częścią Stalkera, słabo odświeżoną. Kilka większych usprawnień w grze od zawodowych twórców gier, które kilkunastoletni chłopcy wprowadzili w swoich modach kilka lat temu to raczej nie jest krok do przodu.

A wszytko co trzba zrobić to poczytać pierwsze lepsze forum Stalkera i sprowadzić to o czym się tam pisze do praktyki...

Ogólnie wolałbym poczekać na bardziej powalającego Stalkera niż jest nim Zew Prypeci co jednak paradoksalnie nie przeszkodzi w przejściu gry ze 120 razy z nowymi modami :P
не скроешься враг монолита
Awatar użytkownika
sola sideris
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 19 Paź 2009, 12:12
Ostatnio był: 22 Wrz 2013, 18:02
Miejscowość: Czerwony Las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez TSC w 03 Gru 2009, 22:51

Ogólnie nie ma co się rozpisywać bo inni już napisali co trzeba.

Ja oceniam grę na 9/10.
Jak dla mnie powinni dołożyć trochę o monolitach, dlaczego tamta grupa w Jupiterze odzyskała kontrole nad własnymi ciałami? Czyżby zapuścili się poza działanie "anten"
Dużo wątków nie jest jeszcze wyjaśnionych. Ale naprawdę skoro już włożyli tych monolitów to mogliby się postarać o quest w którym bierzesz monolitowców ze sobą do prypeci i rozwiązujesz jakąś zagadkę związaną z tymi dziwnymi antenami.

Jak dla mnie najlepsza część jaka powstała. :wódka:

Gdyby istniał przyrząd do gier jakie są w filmach/powieściach S-F że zakładasz coś na głowę i odlatujesz do innego świata (coś jak sen) to bym cały czas w stalkera napieprzał :P
Spoiler:
:

Edit:
Zapomniałem dopisać że cieszę się że miałem okazje spotkać Strieloka :) I nie być do niego wrogo nastawiony.
Obydwie części dają nam do zrozumienia :Zabij/Powstrzymaj Strieloka a tymczasem w tej części jest miła niespodzianka: Ochraniaj Strieloka.
Ostatnio edytowany przez Michu 03 Gru 2009, 23:24, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
TSC
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 30 Sie 2008, 01:14
Ostatnio był: 26 Maj 2013, 19:35
Kozaki: 0

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez włocho94 w 05 Gru 2009, 00:20

Plusy :
-Klimat Zony
-Nowe Lokacje
-Dużo pobocznych zadań
-Ciekawa i mroczna zona szczególnie podczas nocy
Minusy :
-Brak pojazdów (we wszystkich 3 częściach)
-Bugi
-Brak samej elektrowni

Ja oceniam grę na 9/10. Ten sam klimat co wcześniej, ten sam znany lektor z poprzednich części gry, duża i ciekawa Prypeć oraz inne mapy.
Moim zdaniem jedna z najlepszych części :D
Awatar użytkownika
włocho94
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 13 Lis 2009, 15:56
Ostatnio był: 01 Paź 2023, 16:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 5

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez StalkerCiastek w 06 Gru 2009, 17:39

Jak tak popatrzec z pozycji weterana stalkerów - nic nowego. Te same bronie i artefakty. Wszystko fajnie, alife, ciekawe miejsca itd. Ale tak powinien wyglądac pierwszy Stalker a nie już drugi addon. Questy poboczne - wreszcie. Podobał mi się ten z pijawami w Zatonie. No i wydarzenie w tej chatce niedaleko dźwigów portowych. To zrobiło na mnie mocne wrażenie. A jeśli chodzi o mocne wrażenia:

:

Kojarzycie labolatorium w Prypeci? To dobrze. Ogólnie nie jest straszne. Więc wesoły wszedłem do kolejnego z pomieszczeń. Właściwie mogłem już wychodzic na powierzchnie, ale prawdziwy Stalker lubi stare dokumenty. Wszedłem i w moich słuchawkach pojawił się dziwny dźwięk. Płacz dziecka. Szybko schowałem się do kąta i patrzyłem na wentylator w ścianie. Wyobrażałem sobie, jak wychodzi z niego coś na wzór Almy z Feara (tak, mam niezłą wyobraźnie). Na szczęście to tylko Burer. Może innych nie, ale mnie to wgniotło w fotel.


Żaden Stalker lubiący smaczki i ciekawe miejsca się nie zawiedzie. Każdy budynek kryje w sobie jakąś tajemnice i warto ją poznac. Ot, choćby Zombiak z RPD w łapach. Albo różne listy i dokumenty wyraźnie nawiązujące do poprzednich cześci. Ale teraz czas na wisienkę czyli koniec gry:

:

Raczej średnie. Nie ma szans z genialnym zakończeniem z SoCa. Co mnie kurde obchodzi, że w barce Noego schowali się Stalkerzy i powiedzieli, że to dobre miejsce do obrony (tak, było coś takiego na końcowych slajdach). Może jeszcze "stalkerzy znaleźli dziurę wypełniona wodą, naukowcy przewidują, że powstała w skutek ulewy"? Co mnie obchodzi, że barka Noego może robic za twierdze? W rozmowie ze Stalkerem to jeszcze, ale po co gadac takie bzdury w końcowym filmiku?


Tryb freeplay... nie wiem może dzisiaj zobaczę. No i tunel Prypec 1 pozamiatał:

:

"Prawdziwi faceci nie boją się wejsc od tyłu" :D


Ogólnie: gra fajna. Ja tu napisałem tylko o nielicznych minusach. Więc kto nie ma - niech odkłada 120 zł, bo naprawdę warto.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez Psychol w 07 Gru 2009, 18:10

Ogólnie reasumując Polską wersję językową to jestem rozczarowany brakuje mi takich tekstów jak np masz tu ananasa albo co się stanie jak wyciągnę to i już nie wspomnę o tym tekście Kto zadziera z elitą ten nakryje się pytą kozak tekst zawsze miałem ubaw z tego no i dziwi mnie to że niby ukraińskie studio to robi a tam słychać Rosyjski
Ukrainski jest inny jak Rosyjski
a co do samej gry podobają mi się animację anomalii naprawdę fajnie to wygląda o wiele lepiej mi chodzi na moim już przecież wiekowym komputerku (P4 HT Prescott s478 i Radku x1950GT AGP 2 Gb ram DDR)podoba mi się to że walka z mutantami nie jest taka przerażająco łatwa jak to miało miejsce w poprzednich częściach i że nie ma tej wojny frakcji wkurzało mnie to ciągłe zdobywanie głównej bazy i posterunków fabuła jest bardzo dobra ale rozwaliły mnie te filmiki czy raczej pokaz jakiś zniszczonych obrazków
w grze jest niby rok 2012 a pokazy slajdów (nie wiem jak to nazwać) jak z gry wojennej filmiki mogły by być lepsze
trochę mi brakowało tej elektrowni atomowej ale tytuł mówi sam za siebie Zew Prypeci anie Zew Czarnobyla więc to tylko takie moje głupie przyzwyczajenie z poprzednich części
Cieszy mnie natomiast to że producenci gry myślą o mniej zamożnych jednostkach i nie robią tej gry na tzw HighEndy
bo powiem szczerze szkoda mi kasy na nowego PC a na tym obecnym na Średnich tetalach śmigam prawie bez problemowo (problem się zaczyna w bazach np Janów Skadowsk ale to już nie ten dział)
Jeżeli chodzi o skalę to dałbym 9/10 minus za tego niedoruchanego lektora ale rozumiem terminy są ważne a tak btw Cenega wypuściła patcha localizującego^,^
Pozdrawiam wszystkich czytających ten temat
-Wiesz co ty po prostu fajna dupa jesteś i wiesz co ?! , ty mnie pragniesz
-Zaraz zadzwonie na policje!!
-To ja jestem policja !!
Awatar użytkownika
Psychol
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Gru 2009, 19:57
Ostatnio był: 07 Mar 2010, 20:13
Miejscowość: Mysłowice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Wrażenia po ukończeniu / recenzje userów

Postprzez apoleq w 07 Gru 2009, 18:38

Gra godna wyłożenia tych 100 złotych.
Pod względem fabularnym mamy przyzwoicie zarysowaną historię jednak nie usatysfakcjonowała mnie ona. Poprzednie części pod tym względem przypadły mi do gustu znacznie bardziej. Jednak na tym ich wyższość się nie kończy. Brakuje mi tu przyprawiających o dreszcze fragmentów, walka z mutantami nie jest już wymagająca, wystarczy uniwersalna anty-mutkowa strzelba i po kłopocie, nawet chimera nie jest wymagająca. Największą wadą gry jest jej zakończenie, zbyt mało widowiskowe... zakończenie to dla mnie zawód.

Zalety:
-Długość gry (jak na fps dobra)
-Misje poboczne
-Wielkość map
Wady:
-Zbyt łatwa
-Grafika (po raz 3ci praktycznie to samo)
-Brak dreszczyku poprzednich części
-ZAKOŃCZENIE!

7/10
Awatar użytkownika
apoleq
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 14 Paź 2008, 17:46
Ostatnio był: 09 Sty 2010, 17:46
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości