Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez dorian w 14 Sty 2010, 21:41

Ten temat był już w Cieniu Czernobyla i Czystym Niebie, to niech będzie i w Zewie Prypeci. :wink:
Jakie są Wasze ulubione miejsca/miejsce w tej grze i dlaczego. I nie koniecznie muszą to być punkty z mechanikami, lekarzami, czy leśniczówka. Mogą to być miejsca, w których chętnie założylibyśmy swój obóz bo po prostu lubimy w nich przebywać i dobrze się tu czujemy, albo dla nas mają one dobry punkt strategiczny. Np. jakieś rozstaje dróg, albo gdzieś przy ognisku w danej lokacji.
Foty mile widziane.
Ja osobiście mam parę takich swoich miejsc, a jedno z nich to ognisko na zakręcie przy zejściu drogą w dół z Leśniczówki w stronę dźwigu:
Image
Nie wiem czemu, może dlatego, że do Skadowska na zakupy blisko, a i z góry to cały teren w dole bardziej pod konrtrolą mieć można.
Jednak najbardziej klimatycznym miejscem dla mnie jest Tartak i okolica:
Image
No tutaj to najlepiej wprowadziłbym się osobiście.
Jakoś tak w nim tajemniczo..
Image
I wspaniale też tu nockę przeczekać : :wink:

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Reklamy Google

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Medival w 14 Sty 2010, 23:51

Moja ulubiona miejscówka mieści się w Prypeci, mianowicie Lokum obok zielonej anomalii ładny mam stamtąd widok na okolicę czuję się jak myśliwy z moją snajperką :P no i w miarę bezpiecznie, mutki raczej się tam nie wdrapią.

Image

Image
Moim zdaniem bardzo fajny klimat. Powyższe u kolegi też są niezłe miejscówki lubię je. Człowiek czuję, że to zona strefa dla twardzieli siedzą tam z puszką żarcia w ręku i harmonijką w kieszeni można rzec, iż to prawdziwy post apokaliptyczna wizja przyszłości ;]
Medival
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 10 Sty 2010, 14:45
Ostatnio był: 23 Lip 2010, 16:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez samer w 15 Sty 2010, 00:49

a ja odpowiem na to pytanie trochę przewrotnie gdyż... moja ulubiona lokacja jest zarazem najbardziej znienawidzoną :)
Mowa tu o całym Jupiterze. Straszliwie nie lubie po nim chodzić mimo że nie ma tam zbyt wielu zagrożeń, atmosfera jest tak gęsta że ma się wrażenie iż ktoś nas cały czas obserwuje... i chyba to właśnie mnie tam przyciaga. Czuć zonę :)
samer
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 13 Paź 2007, 21:16
Ostatnio był: 05 Kwi 2010, 22:32
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Scurko w 15 Sty 2010, 00:58

Fabryka Jupiter. Brrrr.... Na początku miałem wrażenie, że w każdym oknie ktoś jest i pragnie mi zrobić krzywdę :P. Zawsze jak wracałem do tej lokacji towarzyszyło to uczucie - niepewności, czy aby na pewno mogę się czuć tam bezpiecznie. Wędrując wewnątrz kompleksu można odczuć wrażenie, że spaceruje się po osiedlu. W dodatku lekko się przestraszyłem przechodząc grę pierwszy raz gdy spotkałem w jednym z budynków grupkę dobrze wyposażonych najemników. Jednak granaty robią swoje w zamkniętych pomieszczeniach.

Pozdrawiam :).
Image

"TYLKO ŻYCIE POŚWIĘCONE INNYM WARTE JEST PRZEŻYCIA"

http://fairview.deadfrontier.com/refer. ... ontier.com
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez accerone w 15 Sty 2010, 07:30

Ja bez fotek - bo nie zrobiłem a nie chce mi się teraz gry odpalać.

Moje ulubione miejscówki to:
Bezsprzecznie numero uno: tunele ze snorkami pod stacją benzynową
Tunel do prypeci szkoda że tylko raz można tam wleźć.
Wnętrza budynków w prypeci - wszystkich większych a najchętniej z lokatorami do powybijania.

Podejrzewam że było by jeszcze kilka fajnych miejscówek w budynkach do których nie da się wejść :D
Grafika w grze jest równie ważna jak wszystkie inne jej składowe, niczego nie należy traktować po macoszemu. Tak uważam, w której grupie procentowej graczy jestem ? :D
accerone
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 09 Sty 2010, 07:23
Ostatnio był: 07 Sty 2011, 15:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Endriu92 w 15 Sty 2010, 10:35

hmm, budynki w Prypeci jak kolega wyżej :)
Podczas misji "Jeden strzał" klimacik jest poprostu miodzio jak dla mnie :E Moze to przez moje zamiłowanie do Hitmana ? hehe.

a druga miejscówka Janów. Przypadła mi do gustu ta okolica bardzo. Ciekawy krajobraz i te klimatyczne pociągi :D
Image
Awatar użytkownika
Endriu92
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 27 Gru 2009, 13:57
Ostatnio był: 10 Lis 2021, 19:25
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez fanatyk88 w 15 Sty 2010, 20:37

Zgadzam się. Misja gdy likwidujemy dwóch pacjentów na placu jest boska. Ja lubię sobie wejść na taki wysoki punkt w cementowni, czasem można tam spotkać Stalkerów lub innych Bojowników. W samej Prypeci, podoba mi się plac gdzie kończy sie gra, oraz port.
Bailando! Bailando!
Awatar użytkownika
fanatyk88
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Gru 2009, 17:44
Ostatnio był: 26 Sty 2012, 23:46
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Normandia w 15 Sty 2010, 21:10

Dobrym miejscem na założenie bazy była by maszyna z kamieniołomu w Janowie, duża trudno dostępna, aż szkoda że nie ma tam żadnego posterunku którejś z frakcji. Ma bardzo dobre położenie, wszystko dookoła dobrze widać, dostęp trudny żaden mutant nie wejdzie. Dźwigi portowe w zatonie, z tego samego powodu co maszyna w Janowie. Doskonałe strategicznie miejsce, a w środku takiego dźwigu jest sporo miejsca. Wrak Szewczenki również Zaton spora lokacja i też w zasadzie poza jedną misją podoczną niewykorzystana. Wiele razy już mówiono o nieużywaniu wielu lokacji, które bardziej nadawały by się na bazy niż te które wykorzystane zostały. Mamy leśniczówkę w Zatonie, cementownie w Janowie, stację rakietową również w Janowie. Ilość lokacji pozwala w zupełności na przywrócenie wojny frakcji zamiast chować obie obok siebie na jakiejś małej stacyjce, czy wraku statku. Dało by to możliwość kontynuowania zabawy po zakończeniu głównego wątku. Akcję można by było później przenieść do Prypeci w której jest masę budynków, w których widać jedynie okna i zamknięte drzwi...
Image
Image
Image

Za ten post Normandia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive silos.
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez szm w 16 Sty 2010, 11:25

Podobnie jak kol. Medival, mieszkanko w wieżowcu przy ul. Kurczatowa 3. Dlaczego ? Za widoki. Przy dobrych ustawieniach i o odpowiedniej porze można zaobserwować stamtąd cudne widoki ;p Zresztą cała Prypeć nadaje się na ulubione miejsce.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Miczkos w 16 Sty 2010, 11:59

Wieżowiec w prypeci.Wchodzimy bo takich gałęziach i u góry mamy mieszkanko oraz artefakt:) Widoki piękne.
"Idź i nie zatrzymuj się,aż wpadniesz w anomalie"
Awatar użytkownika
Miczkos
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Sty 2009, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2011, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez malach414 w 16 Sty 2010, 12:37

Mi sie podoba ogólnie cała Prypec to opuszczone misteczko jest wypasione i jeszcze czym miej stalkerów tym lepszy klimat dla lokacji,no i oczywiscie anomalia leszczyna jak zrobie ładnego screna to postaram sie dodac pozdro;d
malach414
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 02 Sty 2010, 21:26
Ostatnio był: 11 Sty 2012, 18:49
Miejscowość: Czarna Dąbrówka
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez lis118 w 16 Sty 2010, 13:06

Moją ulubioną lokacją są Imuznozdroje ( tak się to pisze ? ).Nigdzie nie czułem takiego klimatu opuszczonego miejsca jak tam , no i prawie zawsze spotykam tam kontrolera :D .
Awatar użytkownika
lis118
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 04 Sty 2010, 20:22
Ostatnio był: 19 Lip 2010, 01:19
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości