Ulubiona Postać

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Koaros w 01 Sty 2015, 19:51

Garri - przypomina mi trochę mnie, pójdzie wszędzie w poszukiwaniu przygód, choć czasem może się to źle kończyć.
Topol i ekipa - wykonujemy z nimi dość klimatyczne misje dla naukowców, chyba jedni z niewielu stalkerów, którym po dostaniu hajsu nie odbija woda sodowa i nie zapominają o nas.



Postać, której najbardziej nie lubię - Ten gnojek z magazynu kontenerów w Janowie, płacimy mu gruby hajs i jeszcze nic nie możemy mu zrobić, bo zaraz się na nas rzucą. Wyzywa nas od najgorszych, ponadto sam ma komiczną ksywkę.
Awatar użytkownika
Koaros
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 04 Gru 2014, 18:42
Ostatnio był: 12 Kwi 2018, 23:26
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Józio w 04 Sty 2015, 11:51

Na ja najbardziej polubiłem sowę bo jest spoko....
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: Ulubiona Postać

Postprzez general112 w 09 Lut 2015, 11:43

Punkt dla gnoty i trapera nauczyli mnie walczyć z karzdym mutantem za darmo :P
general112
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 03 Gru 2014, 18:12
Ostatnio był: 29 Wrz 2017, 20:52
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: -2

Re: Ulubiona Postać

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 02 Cze 2015, 19:14

A więc tak:
Spartakus -doświadczony stalker i w misji transakcja zabił Morgana, ponadto tępi bandytów.
Topol-zajebisty moment kiedy nas ostrzega przed kontrolerem i lubię go, gdy wraz z chłopakami odwdzięcza się za uratowanie życia.
Wao- swój chłop, sympatyczny i lojalny.
Brodacz- dowodca stalkerów, pokazuje bandytom,kto tu rządzi.
Sierżant Jarmoszuk -trzyma cały czas wartę, szkoda ze ginie w głupi sposób.
Por. Merkulow- zaje*iste teksty w Prypeci.
Azot fajny technik i jego zainteresowanie radiotechniką.
Żwawy- postać która nie wierzy w szczęście,a poza tym daje super sprzęty.
Por. Kiryłow- za darmo naprawia wszystko.
Por Gawrylenko - zajebiscie biega w egzo i likwiduje wszystkich pajaców z Wolności.
Pietrucha naiwny bo myślał że w swicie wejdzie se do żaru
Płk Kowalski-mimo katastrofalnej sytuacji utrzymał swych ludzi w ryzach, a poza tym nie jest to zwykły wojskowy, jakich spotykamy w poprzednich częściach, tu on i jego żołnierze są pokazani z ludzkiej strony.
Ostatnio edytowany przez PRZEMEK ŁOWCA 15 Cze 2016, 17:05, edytowano w sumie 3 razy
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.

Za ten post PRZEMEK ŁOWCA otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Ulubiona Postać

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 02 Cze 2015, 19:19

Mam pytanko gdzie jest SENKA?
jAK znaiduję drona to on magicznie wyparowuję. GDZIE MOŻNA GO ZNALESC? PROSZĘ
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Mito w 02 Cze 2015, 19:28

OFFTOP DETECTED!

Wydaje mi się, że będzie przy ostatnim ze schowków Striełoka - i chyba przy tym, który przeszukasz jako ostatni.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Relkov w 13 Cze 2015, 11:16

Ja lubie:
Kardana za to że nie zapomniął o swoich przyjacielach i przezwyciężył alkoholizm.
Wujka Jara fajny "staruszek" i dobry mechanik ;)
Hawajczyka jego "aloha" :)
Drużyne w tunelu do prypeci polubiłem wszystkich za żarciki i nieźle walczyli.
Nie lubie:
Sowy i sułtana bo są wrednymi bandytami
Szluga bo nie szanuje wolności mimo zawieszenia broni
Sęki za obrabowanie schowka
Flinta (sroka) bo chwalił się moimi osiągnięciami
"Kto zadrze z elitą, nakryje się pytą!" - członek wolności
Pisze z telefonu...
Awatar użytkownika
Relkov
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 14 Maj 2015, 16:33
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 15:37
Miejscowość: Tam a tam...
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Ulubiona Postać

Postprzez HitFan w 13 Cze 2015, 12:55

Zdecydowanie Wujek Jar. Bardzo klimatyczna postać. Taki prawdziwy weteran.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Stalkep w 13 Cze 2015, 18:00

Moją ulubioną postacią jest Striełok gdy przychodzi na końcu gry.Nic się nie zmienił i za to go lubię.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Głuszec Flaszka w 14 Cze 2015, 01:27

Najbardziej przypadł mi do gustu Szrama. Gość bardzo podobny z charakteru do mnie :E . I ten jego Wintorez, już od dłuższego czasu poluję na replikę tego cuda :P . Poza tym, Wujek Jar (wielki plus za misję z polowaniem na zombi w opuszczonej wiosce) i Azot (łudząco podobny do Putina, chyba użyli motion-capture :P i jeszcze te kłótnie z Jarem przez krótkofalówkę). No i przecież nie wolno zapomnieć o Sidorowiczu, najpopularniejszym handlarzu w całej serii!

Co do postaci, które mi do gustu nie przypadły: choć jest gnojkiem i ma teksty, którymi tyłek można sobie podetrzeć, to jednak był pierwszym, u kogo znalazłem naboje do Wintoreza - Sowa; Operator(zy) kaemu na wieży na posterunku w Kordonie (a co! ch*je niemyte, dobrego mają cela, tyle razy przez nich przy tamtym wyjściu z bagien zginąłem...), którzy chyba tylko w nocy nie mogą Cię zauważyć z 500 metrów; Wstrząs - hemoglobiny mu się, kurde, zachciało! I biedni stalkerzy, chąc się podleczyć, szli do niego, niczego nie świadomi i kończyli jako ofiary...;

Będzie OFFTOPIC, za co szczerze przepraszam i proszę o wybaczenie: czy od tego, ile kozaków wypijemy, zależy to, czy kontrolerowi będzie trudniej nas atakować? Bo po lekturze 'Ślepej Plamy' mam taką refleksję, że wódka może mieć wpływ na ataki psioniczne kontrolerów.
"Wszystko jest dozwolone. Nic nie jest prawdą." - Dogma Sicarii, I, i
"Myślałem, że uczę się jak żyć, a uczyłem się jak umierać." - Leonardo Da Vinci
Głuszec Flaszka
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 26 Lis 2014, 19:37
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 21:09
Miejscowość: Pierdogrzmoty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Ulubiona Postać

Postprzez Nefariel w 07 Sie 2015, 22:07

Jeśli chodzi o ulubione postaci, to idzie jakoś tak:
- Wano ma pierwsze miejsce. W zasadzie lubiłam go od początku za bycie Gruzinem wyglądającym jak Gruzin, a jak się połapałam, że on wcale się nie podlizuje, tylko naprawdę jest samozwańczą bropołówką majora Diegtiariowa, w rankingu moich ukochanych bohaterów z gier evah wskoczył na samą górę. Uważam, że powinno być więcej takich męskich postaci: nie twardzieli jedzących pszczoły i nie harcerzykowatych paladynów, tylko normalnych, nieostentacyjnie zaje*istych facetów.
- Głuszec. Strasznie lubię związane z nim kłesty. Cały czas wydaje mi się, że bardziej niż o pijawki i morderstwa chodziło mu o znalezienie Daniły żywego. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz w to grałam, strasznie chciałam, żeby obaj przeżyli. Well, w sumie już wtedy powinnam była wiedzieć, że ruska kultura po prostu tak nie działa.
- Kardan. Żal mi kolesia. Jak już przejdę Nędzę (czyli pewnie gdzieś w okolicach sesji zimowej, w czasie poprawkowej raczej się nie wyrobię), spróbuję nie ulepszać żadnej broni dopóki nie dojdę do Janowa, żeby go nie rozpijać. xD Strasznie się ucieszyłam, jak zobaczyłam szczęśliwe zakończenie jego wątku.
- Striełok. Boże, jakie ten człowiek ma piękne oczy.
- Zulus. Za spicie pana majora do nieprzytomności.
- Last but not least: Sania Diegtiariow. Ciężko nie pałać ciepłymi uczuciami do kogoś, kto na nasze życzenie czołga się na brzuchu przez błoto, mając dziurę w tchawicy.

Nie lubię:
- Kowalskiego. Za wysłanie Diegtiariowa na kolejnego pilnego kłesta tuż po akcji z karabinem Gaussa. W zwykłej strzelance by mi to nie przeszkadzało, ale w dość realistycznym jednak stalkerze strasznie popsuło mi immersję. Come on, mogę zrozumieć, że zawodowy żołnierz nie musi mieć jakiegoś ciężkiego PTSD po takiej akcji (chociaż imho powinien, zwłaszcza że misja raczej na pewno była pomyślana tak, żeby za pierwszymi kilkoma podejściami nie przeżył nikt poza główną postacią), ale niech on się chociaż wyśpi. I niech się upewni, że na pewno nie ma nigdzie jakiegoś zaginionego odłamka, którego nie poczuł przez adrenalinę.
Wiem, że to kwestia indywidualnego odbioru, a nie celowej kreacji Kowalskiego jako postaci, ale jakoś tak ugh, biedny Sania. Zwłaszcza że naprawdę nie było dobrego powodu, żeby nie wysłać tam kogokolwiek innego.
- Tych wszystkich Sów, Srok, Sęków i innego leśnego ptactwa, które zostało stworzone do tego, żeby go nie lubić. No cóż, po prostu się udało.
Powinność w sumie lubi Wolność, tylko nie wie jak zagadać.

Za ten post Nefariel otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Red Liquishert.
Nefariel
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 01 Sie 2015, 11:45
Ostatnio była: 28 Wrz 2015, 15:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 7

Re: Ulubiona Postać

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 09 Sie 2015, 15:45

Nefariel , pamiętajmy że Pułkownik Kowalski był dowódcą Oddziału Ogończy. Nasza postać jest w końcu agentem SBU, więc nie należy do regularnych sił Armii Ukraińskiej. To że wysłał Diegtariewa na kolejną misję nie jest dla mnie dziwne. W końcu zapewnia uzupełnienie amunicji po akcji oraz pomoc medyczną u Porucznika Rogowca, więc oczekuje chociaż minimalnej pomocy od Majora. Chodzi ci pewnie o misję Zaginiony Oddział Zwiadowczy , więc mówisz że Kowalski mógł wysłać swoich żołnierzy na ratunek zwiadowcom. Pamiętaj jednak że dziwny meldunek nadszedł podczas rozmowy pułkownika z majorem, więc dowódca miał już odpowiedniego człowieka do tego zadania. Pamiętajmy też że Major Diegtariew był lepiej wyszkolony niż żołnierze pułkownika Kowalskiego. Dlatego też wolał wysłać zawodowca, niż narażać życia kolejnych żołnierzy. Z kolei dziwne dla mnie było to, że podczas ataku na Księgarnie wysłał nam Porucznika Sokołowa i Wana, a nie na przykład oddziału Sierżanta Jarmoszuka. Z resztą twojego postu zgadzam się w 100 procentach. :D
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości