Zew Prypeci w CD-Action

Profesor Wołodia obronił doktorat. Mirosław Uttowicz wygnany z Zony. Żołnierze kontrolują legalność oprogramowania zainstalowanego na PDA.

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez RadekNioch w 31 Paź 2013, 20:52

Nie tyle płyta nie działa, co nakładka graficzna CDA muli i nie chce ruszyć po kliknięciu "instaluj" i w (na oko) 3/4 przypadków trzeba instalować ręcznie, sam Zew działa dobrze i podczas 15 minut gry (więcej mi się nie chciało) nie zaliczył żadnego bugtrapa. A na moim kompie, do tego z ustawieniami wysokimi jest to uber trudne zadanie.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Reklamy Google

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez frosth w 31 Paź 2013, 21:44

@Major_Fields, oceniając mod Complete po problemach użytkowników powiem krótko: odinstaluj go póki nie zaszedłeś za daleko. Później będziesz zgłaszał problemy z modem a jedyne co uzyskasz to link do prawdziwych modów takich jak te:
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=77&t=22116 Jeszcze szukałem innego tematu ale się znudziłem.

To nie jest tak, że Cromm to fajny gość i wszystkim polecamy jego mody. Po prostu jak przeczytasz listę płac wszystkich 3 Complete to się okaże że 90% ficzerów wizualnych to Cromm.

PS. Oj może przesadziłem z tymi 90%, sam AF3 wygląda lepiej od Completa
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Kalashnikov w 01 Lis 2013, 12:46

Pogralem w completa. Doszedlem do Stacji Janow. I co? Tekstury zaczely mi sie mocno bugowac, przy wczytywaniu gry czasem zaliczam bug trapy. Na moim kompie zwykly Zew Prypeci dziala na 60 fps a z completem? Wyciagam ledwo 36 fps. I to sa jakies jaja za przeproszeniem. @frosth miales racje to gorzej wyglada niz AF3 a do tego slabo zoptymalizowany. Na poczatku i moze robi wrazenie, ale pozniej czar pryska....
Image Image Image
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 15 Maj 2013, 19:59
Ostatnio był: 25 Sty 2019, 19:42
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 14

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez RadekNioch w 01 Lis 2013, 19:44

Okej, pograłem dłużej, chyba z godzinę bez żadnych modów, zero bugtrapów ani wylotów. Wersję na płycie miałem 1.6.002, nie wiem czy Wy też ją mieliście, ale śmiga jak trza. Tak więc jedyny problem to instalacja :P
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Beziele w 01 Lis 2013, 20:32

Ja tą CD-Actionową wersje przeszedłem jakieś 3 dni temu, żadnych wylotów czy innych dupereli, przy instalacji też kłopotów nie miałem.
Image
Awatar użytkownika
Beziele
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 25 Gru 2011, 09:22
Ostatnio był: 15 Lis 2014, 09:55
Miejscowość: Okolice Lublina
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 08 Lis 2013, 17:24

Widocznie część płyt była wadliwa, bo nie tylko mi nie działało (wszelkimi sposobami opisanymi przez was w tym temacie próbowałem instalować) i to był fakt, jak mówilem wczesniej kiedyś tez mialem z tym problem i nie odeslali dobrej płyty ale... dziś przyszła płytka zwrotna. I muszę przyznać mimo niechęci do ich fuszery pod wzgledem nagrywania płyt - wywiązali się, płyta wizualnie wygląda ciulowo ale działa, nie wierci i nie trzaska jak wczesniejsza. Zainstalował się również Zew Prypeci, do tego dali mi jak jednemu użytkownikowi który wcześniej pisal kilka płyt ze starszych magazynów, a dokładniej to 4. Antalogie Thiefta (o czym kiedys jako dzieciak marzylem ale bałem sie grac :D), Devil May Cry 4 i jakies gierki z gazetki Clicka. Czekałem ponad 2 tyg, ale jednak warto było + byłem miły w emailu, wystarczyło jak tu troche na nich nawrzucałem ^^. Ale nie zmienia to faktu, że gdy wyjdzie kiedykolwiek Stalker 2 (hehe xD), a po latach swietlnych pojawi sie w CD-A, to chyba odpuszcze :D
Image

Za ten post Tykersky otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus.
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez RadekNioch w 08 Lis 2013, 17:31

Stalkera 2 nie będzie :TM: Było to już przerabiane, i prawdopodobieństwo pojawienia się tej gry nawet w dalekiej przyszłości jest bliskie zeru.

Co do Zewu - jestem już na etapie "prawie-prypeci", właściwie mógłbym iść już tam ale robię sobie przerwę. No więc tak - po dłuższych dziejach związanych z grą spotkało mnie kilka, 3-4 wyloty ale tylko podczas przechodzenia do innej lokacji, więc problemów "cholera, ostatni zapis jest sprzed pół godziny" nie było. Ogólnie warto kupić jeśli ktoś się jeszcze nie zdecydował - jedyne problemy u mnie to instalacja i kilka wylotów przy przewodniku. Tyle.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 08 Lis 2013, 17:47

Ze stalkerem 2 to była ironia :| Zobacz sobie kiedy sie rejestrowałem na forum, nie musze miec dużo postów by być zorientowany w temacie.

Trocha za szybko wypiłem szampana w gescie zwycięstwa - CD-Key jest błędny, nie da sie grać przez multi. Ten stary (zrobilem sobie zdjecie płyty ot takie zabezpieczenie) oraz ten na nowej. Co teraz ? Dezaktywacja klucza nie działa no bo co ma dezaktywowac jak wczesniej nie udało sie aktywować go. Przez gre wpisanie klucza nie działa, przez rejestr również. Ja to mam pecha :D
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez RadekNioch w 08 Lis 2013, 17:52

Nie zabrzmiało jak ironia, ale powiedzmy że ok bo nie chcę wszczynać nowych kłótni.

Co do cd-keyów to zawsze na tej stronce można było je sprawdzić, są kody do CS i SHoC-a ale do Zewu Prypeci nie ma. I to jest problem. W sumie multi w stalkerach i tak nie jest zbytnio dopracowane więc gra w nim nie ma większego sensu, tyle Ci powiem.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez frosth w 08 Lis 2013, 22:22

Ani jeden ani drugi klucz nie działa? No możesz telefonicznie podpytać w redakcji CD-A. Nic nie stracisz a może przypadkiem się uda.

Nie bądźcie tacy pewni co do S2, fallout też był spisany na straty a wyszedł Oblivion: New Vegas :)
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez snorek64 w 30 Lis 2013, 19:01

wreszcie bede miał zew prypeci dla siebie (brat zawsze w to gra a w nocy moczy lozko i mowi ze mu sie snily pijawki :E )
snorek64
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 15 Cze 2013, 12:12
Ostatnio był: 03 Mar 2018, 17:13
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: -19

Poprzednia

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość