Zew Prypeci w CD-Action

Profesor Wołodia obronił doktorat. Mirosław Uttowicz wygnany z Zony. Żołnierze kontrolują legalność oprogramowania zainstalowanego na PDA.

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Kpuc w 22 Paź 2013, 22:21

Było już wiele razy poruszane, płyty z CDA są tłoczone najgorzej jak się da. Sam przestałem kupować CDA gdy za którymś razem nie mogłem zgrać danych z kolejnego numeru czasopisma co frustruje.

Dobry sposób to zgranie płyty za pomocą IMGBURN, jak będą błędne sektory to płyta wymiana/kosz. Obraz płyty powinien być na serwerze do pobrania.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Reklamy Google

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 23 Paź 2013, 17:08

Spróbowałem zrobic obraz płyty ale zatrzymuje mi sie na 50 %, płyta trzaska w cd-romie jak dźwiek przeładowania karabinu w stalkerze :D Ma ktoś jeszcze jakies pomysły ? Bo jak nie to cóz, nie umre za te 15 zł ale nigdy wiecej od tych ścierw nie kupie nic i obsmaruje ich na forum cd-action jak gimbus.
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Dziab_Dziab w 23 Paź 2013, 18:31

Tak sobie rozmyślałem i zauważyłem, że wielu z was kupuje CDA wyłącznie dla gier. Słabe gry= nie kupuję, kiepskie w jakości płyty= nie kupuję. Ostatnio zauważyłem, że kupuję ten magazyn dla artykułów, ponieważ mnie interesują i stanowią ciekawą lekturę. Jednak nie mogę powiedzieć, że nie obchodzi mnie płyta, lecz po prostu odnoszę wrażenie, że innych ciekawią tylko gry.

Za ten post Dziab_Dziab otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mbwrobel.
Awatar użytkownika
Dziab_Dziab
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 17 Sty 2013, 20:09
Ostatnio był: 02 Sie 2017, 16:59
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 22

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Gizbarus w 23 Paź 2013, 18:33

Tykersky napisał(a): nigdy wiecej od tych ścierw nie kupie nic i obsmaruje ich na forum cd-action jak gimbus.


I zachowasz się do tego jak skończony cham, prostak i Polak. Najprościej jest napisać do nich maila z informacją o uszkodzonej/źle nagranej płycie, a wymienią bez żadnych problemów i zażaleń. Sam miałem kilka razy taką sytuację i wszystko zostało załatwione kulturalnie, grzecznie i bez wyzwisk.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Pangia w 23 Paź 2013, 18:41

Nie no, zawsze może próbować wygłaszać gorzkie żale na forum, bo rzeczywiście wina leży po ich stronie, tylko że wtedy nie liczyłbym na nową płytkę :P
Tykersky, zachowuj się jak uniżony sługa, napisz gramatycznego i spolegliwego e-maila z prośbą o przysłanie nowego CD, a jak już Ci go przyślą, to później będziesz mógł ich obsmarować. W końcu i tak już nic od nich nie kupisz, nie?

Uwaga: powyższy post może zawierać śladowe ilości ironii i orzechów arachidowych.
Kurde, w podpis se to wstawię.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Kpuc w 23 Paź 2013, 19:23

Tykersky napisał(a):Spróbowałem zrobic obraz płyty ale zatrzymuje mi sie na 50 %, płyta trzaska w cd-romie jak dźwiek przeładowania karabinu w stalkerze :D


Płyta jest źle wytłoczona i laser nie może znaleźć końca/początku 1/2 sesji, taka płyta jest bezużyteczna, w praktyce można odczytać dane na 1 jak i na 2 sesji lecz plik rozdzielony pomiędzy sesjami jest stracony i będą wywalać błędy crc


Dziab_Dziab napisał(a):Tak sobie rozmyślałem i zauważyłem, że wielu z was kupuje CDA wyłącznie dla gier. Słabe gry= nie kupuję, kiepskie w jakości płyty= nie kupuję. Ostatnio zauważyłem, że kupuję ten magazyn dla artykułów, ponieważ mnie interesują i stanowią ciekawą lekturę. Jednak nie mogę powiedzieć, że nie obchodzi mnie płyta, lecz po prostu odnoszę wrażenie, że innych ciekawią tylko gry.


Są ludzie którzy używają długopisów do pisania a są tacy którzy je zbierają, punkt widzenia zależy od siedzenia. Gdy nie miałem internetu to się czytało CDA/Click/Komputer świat/inne od deski do deski lecz dziś jak szukam info o danej grze/produkcje/myśliwcu stelf to wbijam na neta i mam wszystko do tego może zadać pytanie albo coś napisać. Czytając taką gazetkę nie mogę im nic napisać, poprawić czy zapytać - ale to już inna bajka, choroba internetowa zwana wyrażanie swojego zdania.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 23 Paź 2013, 21:01

.
Ostatnio edytowany przez Tykersky, 07 Wrz 2020, 20:03, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Kpuc w 23 Paź 2013, 21:23

Frustracja tak to się nazywa, nieważne czy coś kosztowało 5 czy 50zł, kupuje się produkt a on jest popsuty... Równie dobrze mogli by nie drukować co 2 strony gazetki.

Co do opcji wysłania drugiej płyty chyba tego nie robią na słowo ? Trzeba wysłać im płytę a to 7zł no chyba że się mylę ?
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Pangia w 23 Paź 2013, 22:27

Tykersky napisał(a):tu chodzi o fakt,że pobierają pieniądz za niesprawny produkt

Produktem jest gazeta, a ta jednak nie jest zepsuta. Płyta jest tylko dodatkiem. O ile pamiętam kiedyś nawet były w sprzedaży wersje bez płyt za parę złotych mniej. Niemniej jednak masz rację z wciskaniem gówna ludziom.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Gizbarus w 23 Paź 2013, 22:29

Ja odsyłałem i wszystko było "na słowo" - widać jeszcze wtedy były inne czasy...

Tykersky - jak tam sobie chcesz, zachowaj się jak ostatni cham. Ale zdajesz sobie sprawę, że 90% ludzi którzy tam pracują, nie ma zielonego pojęcia o tym, że tak a nie inaczej wygląda sprawa, albo i tak nie mają na to wpływu? A twój żar z dupy i tak nie dostanie się do jednostek odpowiedzialnych, tylko zepsujesz dzień jakiemuś szeregowemu pracownikowi firmy. Ale co tam, winny jest każdy kto tam pracuje, nie? :facepalm:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez frosth w 23 Paź 2013, 23:24

Z jednej strony Tykersky masz rację bo kupujesz "produkt" i jako konsument masz prawo oczekiwać sprawnego "produktu" a w tym przypadku ja rozumiem to jako gazeta + dvd i nie ma, że jak dodatek to ch... z nim. Z drugiej strony kupujesz produkt za 15PLNów, więc oczekuj również takiego supportu.
Nie mówiąc, że gazetkę zakupiłeś dnia 22.10 maila napisałeś albo w tym samym dniu albo 23.10 i oczekujesz NATYCHMIASTOWEJ reakcji za wydanie Twoich 15PLNów - celowo podkreślam cenę i zakres czasu w którym spodziewasz się reakcji redakcji.

Poza tym jeśli wszyscy zgadzamy się, że jakość płyt z CDA ssie to dlaczego konsument pcha się w to gówno. Kilka monet więcej i kupisz CoP w prawie każdym markecie (kolekcja klasyki) a jakoś płyt jest dobra. W Biedrze płytki było po ile po 10PLNów? No to zaoszczędziłeś a tak miałbyś w ładnym pudełku.

I Gizb ma rację zepsujesz trochę krwi Sobie jakieś lasce z infolinii może Twoje nagranie trafi na YT nie wiem ale lepiej kup popularną maść. Zresztą już był jeden koleś, który w Biedrze gnój zrobił bo mu płytka nie działała.
Masz w ogóle paragon żeby czegokolwiek żądać?
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 24 Paź 2013, 11:00

Tak, mam paragon. A z biedronki niestety nie zdarzyłem bo dowiedziałem się o tym w ostatni dzień tejże promocji, wtedy był ból dupy a nie teraz :P. Poniekąd macie racje, usługa za 15 zł czyli mamy nie wymagać fajerwerków no ale przynajmniej sprawną chciałbym mieć płytę, moze to sie instalowac 2h ale żeby sie zainstalowało. I nie obchodzi mnie co było kiedyś, czy z płytą czy bez były gazety, teraz jest teraz. Chce was poinformować dobrzy ludzie, że odsyłałem do nich Gothic: Arcaniee gdy była w CD-A - nigdy mi nie odesłali. Jeśli sie nie myle to gdzies na gazecie czy tej folli pisze ze plyta to integralna czesc zestawu (albo myli mi sie z inna gazeta). Może mnie poniosło z hejtowaniem nich, ale kilka mailow dla zasady napisze jeszcze. Bardzo mi zależalo na Zewie. Jak mogli to zepsuć...
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości