Szukam pełnego spolszczenia do COP

Wania mimo ubytków w uzębieniu nadal świetnie gra na grzebieniu. W muzeum mutacji pokaz artefaktów z kolekcji wiosna/jesień.

Szukam pełnego spolszczenia do COP

Postprzez HeadShot33 w 18 Gru 2016, 22:13

Siema, mam steamową wersję Stalker zew prypeci. I jak to bywa nie ma pełnego spolszczenia ba nie ma nawet napisów w wersji steamowej. Jak spolszczenie do napisów zrobić wiem ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć spolszczenia z lektorem. Pomoglibyście coś ? Znalazłem jakieś stare tematy z przed roku/dwóch lat i linki z plikami z lektorem nie działają. Poradzicie coś ?

Edit: Jak ktoś ma polską pudełkową wersję gry mógłby skopiować plik i go gdzieś wrzucić ? Było by fajnie :)
HeadShot33
Kot

Dołączenie: 18 Gru 2016, 22:04
Ostatnio był: 20 Gru 2016, 23:58
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Szukam pełnego spolszczenia do COP

Postprzez Trikster w 19 Gru 2016, 11:48

Co prawda nie uświadczysz tu lektora, ale razem z Filipem przygotowaliśmy pełne spolszczenie Zewu Prypeci. Możesz je znaleźć tutaj:
viewtopic.php?f=77&p=319015#p318947

Za ten post Trikster otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: Dzisiaj, 16:20
Kozaki: 165

Postprzez HeadShot33 w 20 Gru 2016, 21:26

Dzięki ale spolszczenie napisów mam :/
HeadShot33
Kot

Dołączenie: 18 Gru 2016, 22:04
Ostatnio był: 20 Gru 2016, 23:58
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Postprzez Pangia w 20 Gru 2016, 21:56

Witaj, Palipłocie… poczekaj, bo muszę se pazurek przystrzyc, bo mnie się strasznie zadarł… Palipłocie, ja ci już mówiłem, żebyś wypie*dalał z polskiej sceny politycznej, bo ty jesteś błaznem numer 1 w Polsce… Jak poszedłeś z pozwem, to się cieszę, bo będę ci mógł przyprowadzić świadków twoich wypierdalanych ludzi, a trochę ich w życiu wywaliłeś… No i co, chcesz szoł, to zrobimy szoł. A teraz, tak jak już mówiłem, wy-pier-da-laj z polskiego życia politycznego, oszuście, oszukałeś młodzież przede wszystkim, zabierając młodym ludziom nadzieję i mamiąc ich zmianą przepisów w przedmiocie posiadania marihuany. To twój koniec, a ja nagrywam ostatni filmik dla ciebie, leszczu, bo przecież nie będę ci nabijał oglądalności. Adios klaudios, chłopaki nie płaczą, nie?
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: Dzisiaj, 16:09
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ostrzeżenia: 2
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 832

Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość