Zew Prypeci - mapa w wysokiej rozdzielczości.

Wania mimo ubytków w uzębieniu nadal świetnie gra na grzebieniu. W muzeum mutacji pokaz artefaktów z kolekcji wiosna/jesień.

Zew Prypeci - mapa w wysokiej rozdzielczości.

Postprzez Kazeite w 24 Sie 2015, 01:05

Jeżeli ktoś z was przeglądał tak z ponad dwa lata temu okolice Prypeci na Google Maps to pewnie zauważył, że główna mapa Zewu Prypeci jest stworzona w oparciu o zdjęcia satelitarne tegoż. Więc tak sobie pomyślałem: czy dałoby się stworzyć w oparciu o mapy z Google Maps odtworzyć mapę Zewu Prypeci w rozdzielczości wyższej niż 1024x1024?

Otóż jak najbardziej się da... z pewnymi wyjątkami :)
https://www.dropbox.com/s/yf5goobrk5ztn ... p.png?dl=0

Generalnie rzecz ujmując, mapa jest w tej samej rozdzielczości, co mapy szczegółowe, czyli jest pięć razy większa niż mapa z wanilii. Oł jes :)

Wyjątki wspomniane wyżej to wszelkie szramy i uszkodzenia, których nie miałem cierpliwości (cierpliwości... pff... bardziej talentu :D) odtwarzać w wysokiej rozdzielczości, więc są tylko powiększone i wyostrzone, co, przyznaję, nieco psuje efekt końcowy :/

Ciekawostki:
- generalnie mapa jest obrócona 35 stopni w w prawo... za wyjątkiem prawego górnego rogu, nie wiadomo czemu.
- samej Prypeci na mapie jest pół - nie mówię tutaj o czwartym grywalnym obszarze, tylko o całym mieście jako takim.
- słynny Diabelski młyn w Prypeci jest ulokowany w złym miejscu... no, może nie tyle "złym" per se, tylko innym niż w rzeczywistości, co jest o tyle ciekawe że w sumie byłby równie dobrze widoczny gdyby był w położeniu prawidłowym.
Awatar użytkownika
Kazeite
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 28 Sty 2015, 19:40
Ostatnio był: 24 Maj 2018, 02:01
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Zew Prypeci - mapa w wysokiej rozdzielczości.

Postprzez Decimus76 w 24 Sie 2015, 10:37

Ha, popatrz jaka niedokładna jest Prypeć w Cień Czarnobyla, np. Hotel Polesie nie ma na górze takiego jakby "wzniesienia", co zostało naprawione w LA, Diabelski młyn jest w złym miejscu, Stadion nie znajduje się za Domem Kultury Energetyk, tylko dalej, bardziej z prawej strony, a tam po za tym jest malutka względem prawdziwej Prypeci. Ja bym się cieszył, jakbyś powiększył Prypeć w Zewie Prypeci, czyli dodał np. Diabelski Młyn albo Dom Kultury.
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: Zew Prypeci - mapa w wysokiej rozdzielczości.

Postprzez Cromm Cruac w 24 Sie 2015, 11:20

Już miałem pisać, że taka mapa już od dawna istnieje na forum GSC a to ty ją wrzuciłeś :)
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Zew Prypeci - mapa w wysokiej rozdzielczości.

Postprzez Kazeite w 24 Sie 2015, 15:02

Upewniam się tylko że rodacy też ją widzieli :D
Awatar użytkownika
Kazeite
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 28 Sty 2015, 19:40
Ostatnio był: 24 Maj 2018, 02:01
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Zew Prypeci - mapa w wysokiej rozdzielczości.

Postprzez David432 w 13 Lis 2017, 12:25

Ciekawe bardzo, ciekawe :)

Uwagi moderatora:

Warn za bezsensowny odkop i post - drugi z rzędu. - kowek
David432
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 25 Sie 2017, 15:05
Ostatnio był: 13 Lis 2017, 12:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Walker 9x18
Kozaki: 0


Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości