Gra się zacina straszliwie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Gra się zacina straszliwie

Postprzez stvdenth w 14 Paź 2017, 18:36

Tak jak w tytule ;)

Kupiłem sobie wersje na steam i zawsze coś było z nią nie tak. Na początku występowały crashe przy logach twórców i producentów więc nic nie dało się robić. Teraz grę można urchomić i nawet zacząć ale gdy tylko skończy się intro i przechodzi się do rozgrywki nawet najmniejszy ruch kamerą skutkuje zacięciu się gry. Czasem jest to permamentne i muszę grę wyłączyć a czasami się odetnie ale tylko po to żeby zrobić to znowu. Zainstalowałem Complete moda ale problem wciąż występuje.
stvdenth
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 14 Paź 2017, 18:31
Ostatnio był: 14 Paź 2017, 20:26
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Gra się zacina straszliwie

Postprzez trolololo w 14 Paź 2017, 20:33

Ruch kamery powiadasz? Może to być przez rozmycie ruchu. Spróbuj wyłączyć.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Gra się zacina straszliwie

Postprzez Takerbdn99 w 15 Paź 2017, 14:46

Może palnę teraz głupotę ale sprawdź takie rzeczy jak DirectX, sterowniki karty i tego typu sprawy. Na pewno nie zagrałbyś przy w pełni dynamicznym oświetleniu, jeżeli karta obsługiwała by tylko DirectX9. Nie aktualne stery tak samo. Jeżeli wykluczyłeś takie pierdoły, gra się uruchamia i ścina- poszperaj w ustawieniach.
"Merkantylizm, srerkantylizm"
CPU: Ryzen 5 2600 RAM: 16GB DDR4 GPU: RX 6600 XT
Awatar użytkownika
Takerbdn99
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 06 Cze 2013, 01:45
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 06:09
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Gra się zacina straszliwie

Postprzez Mito w 15 Paź 2017, 16:10

Gra się zwiesza/crashuje? Spróbuj podać loga błędu, żółta ramka na górze strony.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości