Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez lukasbiggie w 25 Maj 2015, 11:07

Witam, kupiłem swego czasu grę Stalker Zew Prypeci (Kolekcja Klasyki) wymieniłem kompa na nowszego, zainstalowałem grę poszukałem najnowszego patcha chcę zainstalować a tu błąd, że nie mam zainstalowanej gry, problem w tym, że jest zainstalowana. Gra normalnie chodzi tylko jak pogram dłużej to mi wywala i komp się resetuje. Jeśli chodzi o komputer to wątpię zeby to była jego wina:

i5 4440
8gb ramu
r9 270
win 7 64bit

stery najnowsze, ale zastanawia mnie dlaczego wywala bład, że nie jest zainstalowana gra. Jedno mnie podczas instalacji zdziwiło, nie trzeba było wpisywać seriala...
lukasbiggie
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 21 Lis 2009, 14:47
Ostatnio był: 28 Maj 2015, 17:14
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez tom3kb w 25 Maj 2015, 13:17

W 99% gry we wszelkich reedycjach, kolekcjach są upatchowane do najnowszych wersji. Sprawdź w menu czy twój Zew to v 1.6.02to najnowsza.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez Pangia w 25 Maj 2015, 17:24

lukasbiggie napisał(a):Jedno mnie podczas instalacji zdziwiło, nie trzeba było wpisywać seriala...

Serial jest do multiplayera i chyba teraz jest zbędny, bo ludzie narzekali, że wciąż nie można go odpalić z wpisanym kodem, więc patch go wyłączał (nie wiem tylko, czy 1.6.02, czy to była dodatkowa łatka).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez lukasbiggie w 27 Maj 2015, 16:17

ano macie racje chodzi :D kurde ale ja głupi jestem, że też nie spojrzałem iż mam już zainstalowanego patcha... człowiek uczy sie przez całe życie. Ale mam nowy problem:

Wybrałem wersję Rosyjską z polskimi napisami, ale mam spolszczone tylko menu, ekwipunek pda i rozmowy np z Brodaczem czy innymi Handlarzami, nie ma natomiast spolszczonego tego co mówi major jak podchodzi do helikopterów czy np w Jupiterze jak jestem koło wieży chłodniczej :/ chciałem mieć rosyjski klimat, ale ni cholery nie znam ruskiego i nie wiem o czym on gada. W PDA nie ma tego co sam mówi do "helikoptera" ani tego co mówi głos koło wieży. Jak to zmienic?
lukasbiggie
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 21 Lis 2009, 14:47
Ostatnio był: 28 Maj 2015, 17:14
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 3

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez Pangia w 27 Maj 2015, 17:04

lukasbiggie napisał(a):Wybrałem wersję Rosyjską

Znaczy się rosyjskie audio i polskie teksty. W instalatorze jest jeszcze do wyboru rosyjskie audio z polskim dubbingiem lektorem i polskie teksty, i chyba jeszcze angielsko-polska opcja, ale takiego kwiatka nikt normalny nie wybiera.

EDIT: Dzięki za zwrócenie uwagi, hitfan, pomyliło mi się zwyczajnie :)
Ostatnio edytowany przez Pangia, 27 Maj 2015, 18:37, edytowano w sumie 1 raz
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez lukasbiggie w 27 Maj 2015, 17:38

no tak rosyjskie audio i polskie teksty, ale polskich tekstów nie ma jest tylko menu spolszczone, inwentarz, pda i jak gadam z handlarzami czy z naukowcami bądź zwykłymi gościami jednak nie ma wogóle spolszczonych jego przemyślen
lukasbiggie
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 21 Lis 2009, 14:47
Ostatnio był: 28 Maj 2015, 17:14
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 3

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez Cromm Cruac w 27 Maj 2015, 17:44

I nie będzie. W grze nie ma czegoś takiego jak napisy kinowe (closed captions). Spolszczone są tylko teksty pisane (dialogi w okienkach). Jeśli chcesz rozumieć co gadają musisz zainstalować wersję z lektorem.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez Plaargath w 27 Maj 2015, 17:47

Albo naszego moda z polskim tłumaczeniem Zewu, który zawiera closed captions. Link w podpisie (Zew bez plew).
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez lukasbiggie w 27 Maj 2015, 17:52

stare sejwy bedą na tej łatce chodziły czy trzeba grac od nowa?
lukasbiggie
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 21 Lis 2009, 14:47
Ostatnio był: 28 Maj 2015, 17:14
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 3

Re: Nie odnaleziono Gry Stalker Call of Prypiat (patch)

Postprzez HitFan w 27 Maj 2015, 18:35

Pangia napisał(a):
lukasbiggie napisał(a):Wybrałem wersję Rosyjską

Znaczy się rosyjskie audio i polskie teksty. W instalatorze jest jeszcze do wyboru rosyjskie audio z polskim dubbingiem i polskie teksty

Dubbing jest, jeżeli masz podmienione oryginalne głosy na te po polsku, natomiast jeżeli słyszysz oryginalny język i na to nałożony polski to jest to lektor.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /

Za ten post HitFan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości