Wykrywanie artefaktów poprzez skanery

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Wykrywanie artefaktów poprzez skanery

Postprzez ProvokattorPL w 12 Lut 2016, 17:14

Witam, wykonałem misje u naukowców w której muszę rozmieścić w anomaliach skanery. Wszystko fajnie super, rozmieściłem skanery w 6 miejscach bodajże, nastąpiła emisja, pobiegłem do naukowców i niby w 3 anomaliach wykryto artefakty, biegam po tych anomaliach a po artefaktach ani śladu... Wie ktoś może o co chodzi?
Wersja 1.6.02.
Gra oczywiście ori.
Awatar użytkownika
ProvokattorPL
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 10 Lut 2016, 17:41
Ostatnio był: 24 Lut 2016, 17:15
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wykrywanie artefaktów poprzez skanery

Postprzez Pangia w 12 Lut 2016, 17:21

Jeden z wielu błędów tej gry: skaner podaje, że artefakty są, a ich nie ma. Ewentualnie masz za słaby detektor.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wykrywanie artefaktów poprzez skanery

Postprzez ProvokattorPL w 12 Lut 2016, 17:33

Mam "Prototyp detektora Swaróg" o ile nie przekręciłem nazwy, próbowałem jeszcze "Welesem" ? Ale też nic.
Awatar użytkownika
ProvokattorPL
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 10 Lut 2016, 17:41
Ostatnio był: 24 Lut 2016, 17:15
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wykrywanie artefaktów poprzez skanery

Postprzez Pangia w 12 Lut 2016, 17:40

No to błąd gry. Daj sobie spokój i graj dalej albo rzuć Zlew Prypcia w cholerę, bo to słaba gra.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wykrywanie artefaktów poprzez skanery

Postprzez ProvokattorPL w 12 Lut 2016, 17:42

Czyli mam rozumieć że nie ma nawet jakiegoś moda aby to naprawić?
Awatar użytkownika
ProvokattorPL
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 10 Lut 2016, 17:41
Ostatnio był: 24 Lut 2016, 17:15
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wykrywanie artefaktów poprzez skanery

Postprzez Szagart w 13 Lut 2016, 01:30

Pangia, czemu zaraz słaba? Wracając to u mnie też był ten błąd. Rozwiązał się u mnie kilkukrotnym wczytam zapisu oraz włączeniem-wyłączeniem samej gry oraz ''przewinięciu'' kilku emisji, aż będzie tam tyle artefaktów, że wyzeruje. Ciekawostką jest to, że czasem są artefakty pomimo tego, że skaner ich nie wykrył lub jak wykrył to są inne niż podaje.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Wykrywanie artefaktów poprzez skanery

Postprzez ProvokattorPL w 13 Lut 2016, 11:36

Zrobiłem tak jak pisałeś, pomogło ale w 50%, 3 anomalie spawnują artefakty ale pozostałe jakby się zbugowały, non stop widnieje napis "Skanery wykryły artefakty :" i nie pokazuje żadnych, po przewinięciu naprawde sporej ilości emisji, nic się nie zmieniło, więc poszedłem aby sprawdzić ale też nic się rzeczywiście nie zespawnowało natomiast w pozostałych respią się te co są opisane w PDA że znajdują się w danej anomalii.
Awatar użytkownika
ProvokattorPL
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 10 Lut 2016, 17:41
Ostatnio był: 24 Lut 2016, 17:15
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości