Misery Mod (Grę wywala bez ostrzeżenia)

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Misery Mod (Grę wywala bez ostrzeżenia)

Postprzez Cromm Cruac w 12 Cze 2016, 14:46

Stalker lubi czasem zje*ać swoje własne pliki podczas gry i to jedyne co pomaga.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Reklamy Google

Re: Misery Mod (Grę wywala bez ostrzeżenia)

Postprzez Mito w 12 Cze 2016, 15:18

Jednak mimo wszystko na razie nie zamykałbym jeszcze tego tematu, bo nigdy nic nie wiadomo, a ta modyfikacja do najstabilniejszych nie należy i też nie grałem na tyle długo, żeby ostatecznie i definitywnie stwierdzić, że problem został pogrzebany.
Oczywiście, a na forum, na samym szczycie listy w dziale "Modyfikacje Gotowe -> Zew Prypeci" jest około pięćsetstronicowy, wielki, jebitny, zapisany dużymi bukwami temat przeznaczony pytaniom, dyskusjom i wsparciu technicznemu pod tytułem "MISERY". Po co nam on? Aha, no tak, tak ktoś sobie kilka lat temu go utworzył i do dziś w nim pisał, tak dla żartu.

O wrzucenie tego tematu do tudzież opisanego proszę.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości