Jak naprawiać bronie taniej ?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez Polski_Rosjanin w 27 Cze 2016, 10:51

Tak jak w temacie nie wiem jak naprawiać cokolwiek taniej niby trzeba mieć dobre stosunki z technikami tylko pytanie JAK JE POPRAWIĆ ? Szukałem po necie ale nigdzie tego nie ma a na forum to tym bardziej nie ma bo wyszukiwarki są słabe. Mam nadzieje, że ktoś odpowie bo nie mam jak zarabiać na sprzedaży broni :(

Polski_Rosjanin
Wygnany z Zony

Posty: 5
Dołączenie: 25 Cze 2016, 18:23
Ostatnio był: 28 Wrz 2017, 20:13
Miejscowość: Płońsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez Takerbdn99 w 27 Cze 2016, 11:32

Na sprzedaży w Zewie ciężko zbić kokosy. A akurat w tej części gry nie ma większego problemy z pieniędzmi. Dużo rubli dostaniesz za artefakty.

Jeżeli chodzi o tych techników. Kardana, tego w Skadowsku, wystarczy poczęstować wódką. Najlepiej dwiema butelkami, po 3 zasypia. Nie pamiętam dokładnie, ale zadanie "dowiedz się czegoś o losie Kawalarza i Stoga" może również coś ugrać. Azot, tak chyba nazywa się ten w Janowie, musisz wykonać zadanie z materiałami radiowymi w Cementowni.
"Merkantylizm, srerkantylizm"
CPU: Ryzen 5 2600 RAM: 16GB DDR4 GPU: RX 6600 XT
Awatar użytkownika
Takerbdn99
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 06 Cze 2013, 01:45
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 06:09
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez trolololo w 27 Cze 2016, 12:04

U Azota działa też chyba zadanie w którym znajdujemy Senkę
:

Chyba to ze schowkami Striełoka
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 27 Cze 2016, 12:13

Trololo, Azot w Zewie nie może dowiedzieć się o losach Senki. A mam pytanie, doszedłeś do Prypeci? Porucznik Kiryłow naprawia za darmo.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez trolololo w 27 Cze 2016, 19:33

No właśnie: W Prypeci naprawiają za darmo nawet we Freeplay-u. Tylko ulepszać nie można.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 28 Cze 2016, 15:44

Porucznik Kiryłow jest wyszkolony do naprawiania absolutnie wszystkiego i może ci jeszcze naboje dać, które podpierniczył z kumplami z magazynu Monolitu. :E
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez lukebuka w 29 Cze 2016, 13:07

Technik w bunkrze naukowców daje Ci sporą zniżkę na naprawę, jeśli wykonasz wszystkie misje dla naukowców.
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez Polski_Rosjanin w 07 Lip 2016, 11:08

Jeśli chodzi o Prypeć to ja dopiero zacząłem ale trochę się postarałem i dostałem 70k rubli za artefakt w Skadowsku ale najgorsze jest to, że nie wiem co jaki czas odnawiają się arty w anomaliach :(

Polski_Rosjanin
Wygnany z Zony

Posty: 5
Dołączenie: 25 Cze 2016, 18:23
Ostatnio był: 28 Wrz 2017, 20:13
Miejscowość: Płońsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez trolololo w 07 Lip 2016, 12:36

Mogą się respić po emisji. MOGĄ, ale nie wiem jaka jest na to szansa.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez Diegtiarov w 07 Lip 2016, 21:07

Polski_Rosjanin napisał(a):Jeśli chodzi o Prypeć to ja dopiero zacząłem ale trochę się postarałem i dostałem 70k rubli za artefakt w Skadowsku ale najgorsze jest to, że nie wiem co jaki czas odnawiają się arty w anomaliach :(



Z tego co pamiętam, artefakty mogą się respić podczas emisji, ale jest jeden haczyk, a właściwie dwa.
#1 Artefakty czysto teoretycznie NIE zrespią się jeśli przespałeś emisję lub użyłeś anabiotyku(?) - nie pamiętam nazwy. Tutaj potrzebne jest potwierdzenie. Z resztą sam możesz sprawdzić.
#2 Artefakty zrespią się tylko i wyłącznie w lokacji, w której przebywasz. Jeśli jesteś w Janowie to zrespią się w Janowie. Z Zatonem i Prypecią to samo.
Awatar użytkownika
Diegtiarov
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 30 Maj 2010, 16:36
Ostatnio był: 23 Sie 2020, 16:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 16

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez Darth ReX w 08 Lip 2016, 00:07

To drugie zjawisko zasadniczo można praktycznie potwierdzić, bo emisja fizycznie odbywa się tylko w 1 lokacji. Dlatego na pozostałych levelach nie widać efektów.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Jak naprawiać bronie taniej ?

Postprzez Takerbdn99 w 08 Lip 2016, 04:48

Szczerze powiedziawszy nie słyszałem wcześniej żadnych konkretów odnośnie odnawiania się artefaktów, co stawia mnie w niezbyt dobrym świetle jako fana serii, dam Ci jednak pewną radę. Stalkerzy w 3-6 osobowych grupkach spacerują sobie po mapie, zwłaszcza w zatonie. Zwróć uwagę kiedy jeden z nich oddala się od osiadłej gdzieś grupki celem szukania artefaktów- z moich doświadczeń za każdym razem w takiej sytuacji anomalia przeszukiwana przez tegoż stalkera "miała w sobie" artefakty. Nie powiem, że na 100% to zasada- ale w moim przypadku za każdym razem tak było. Najczęściej NPC szuka artów w dużych anomaliach, takich jak "Cyrk" właśnie w zatonie.
"Merkantylizm, srerkantylizm"
CPU: Ryzen 5 2600 RAM: 16GB DDR4 GPU: RX 6600 XT
Awatar użytkownika
Takerbdn99
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 06 Cze 2013, 01:45
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 06:09
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości