Brak komendy w user.ltx

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Brak komendy w user.ltx

Postprzez AdamiX w 20 Lut 2017, 21:38

Witam stalkiery!
Jest to mój pierwszy post na forum- cóż, głupio zaczynać od prośby o pomoc techniczną, ale zmuszony jestem.

Od jakiegoś czasu gram sobie w Call of Misery. Jako fan imersji i Roleplayu świetnie odnajduję się w tym masochistycznym modzie. Niedawno zmieniłem nawet skalę czasową na 1:1, coby mym upodobaniom o realizmie odpowiadała. Brakowało mi jednak jednej rzeczy- możliwości wyłączenia truchtu, jako domyślnego tempa chodu- chciałem by był nim marsz. Trzymanie shifta, jednak, było troszkę denerwujące, a internet podpowiedział coby w konsoli komendy g_always_run użyć- ta jednak, w moim ltxie nie istnieje (tj. zarówno jej tam nie ma, jak i w konsoli nie działa).

Jest jakiś sposób na jej zaimplementowanie, czy też na duszenie shifta jestem skazany? Dołączam też listę komend na "g" znajdującą się w user.ltx

user.ltx:

fov 55.
g_autopickup on
g_backrun on
g_corpsenum 20
g_crouch_toggle on
g_dynamic_music off
g_eventdelay 0
g_game_difficulty gd_master
g_god off
g_important_save on
g_sleep_time 22
g_unlimitedammo off
g_use_tracers on
hud_crosshair off
AdamiX
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 20 Lut 2017, 21:29
Ostatnio był: 21 Lut 2017, 00:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Brak komendy w user.ltx

Postprzez Pangia w 20 Lut 2017, 22:01

Możesz sobie zamienić prędkość truchtu z prędkością skradania się, ale po pierwsze, nadal będziesz robił taki sam hałas, jak przy biegu i po drugie, jeśli przyjdzie ci do głowy spojrzeć na postać z kamery zza pleców, to jej ruchy będą wyglądały idiotycznie. Wchodzisz w actor.ltx i edytujesz:

Kod: Zaznacz wszystko
crouch_coef
climb_coef
run_coef
sprint_koef
run_back_coef
walk_back_coef


Angielski chyba znasz?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Brak komendy w user.ltx

Postprzez AdamiX w 20 Lut 2017, 22:32

Znam, spróbuję, ogarnę co i jak!
:wódka: ну, хватай!
AdamiX
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 20 Lut 2017, 21:29
Ostatnio był: 21 Lut 2017, 00:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 5 gości