Walka Wolność-Powinność

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Walka Wolność-Powinność

Postprzez Dzimi2930 w 01 Sie 2017, 20:27

Witam wszystkich mam problem ponieważ nie wiem jak walka między wolnością a powinnością ma się uruchomić (chodzi o tez plac budowy czy coś w tym stylu obok janowa) dałem dla Lokiego PDA z ciała członka powinności (w wieży chłodniczej z tej bańki) oraz dałem inne informacje oraz dołączyłem włuczęgę do wolności lecz nie dałem PDA Morgana dla Lokiego tylko sprzedałem Sowie.Czy da się coś zrobić by ta walka się rozpoczęła??????? (Przeszłem całą gre i wszystkie możliwe misje) Proszę o pomoc. PS.Z góry dziękuję za odpowiedź ;) ;) :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :+:
Dzimi2930
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 01 Sie 2017, 20:15
Ostatnio był: 10 Sie 2018, 11:57
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Walka Wolność-Powinność

Postprzez Pangia w 01 Sie 2017, 20:29

Żeby odpalić tamtą scenkę, PDA Morgana musiałbyś sprzedać komuś innemu niż Sowie, teraz to już nic z tego.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dzimi2930.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości