Mój Stalker zwariował - screeny

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez BetonowyMur w 28 Sie 2017, 19:11

Witam, mój Stalker Zew Prypeci zwariował!
Artefakty pojawiające się na drzewach, bandyci siedzący tłumami niczym bezdomni na środku Janowa, w tymże Janowie także te małe gryzonie, W ŚRODKU, po wypuszczeniu ich czekał na mnie kontroler.
Pilot który stwierdził, że postoi sobie na środku pomieszczenia i popatrzy w ścianę...
Nie wspomnę o ślepych psach i nibypsach wspinających się po PIONOWYCH ścianach w górę ._.
Bunkier który stwierdził, że przejmuje kontrolę i... otworzył się całkowicie, kiedy powinno być możliwe otwarte tylko jedne wyjście.
Stalker który został ranny w Janowie i leżał pod stołem ( ??? ).
Umierający bandyta który każe mi zjeżdzać.
Pijawka trzymająca w Prypeci szczura jak dziecko za rączkę.
Gram na czysto, bez żadnych modów.
Jedyne co wgrałem to "wear your goddamn helmet" i zbindowałem kamery, bo nie mogłem ścierpieć tego bohaterzyny od trzydziestu boleści; majora który niby potrzebuje "kombinezonu z aparatem tlenowym o zamkniętym obiegu" do tuneli a tak naprawdę biega sobie bez żadnej ochrony. Swoją drogą, czy tylko ja mam takie wrażenie czy chcieli zrobić z niego jakiegoś super niesamowitego herosa który kosi wszystkich, i to bez maski?
Oczywiście te screeny nie są zrobione w jednakowym czasie, tylko w miarę grania sobie któryś raz żeby mieć najlepsze zakończenie.
Zapisy też mam, nie na wszystko, ale mam zapisy bo zapisywałem razem ze screenami.
Jeśli kogoś to interesuje to tutaj są screeny : http://www13.zippyshare.com/v/CfsIdBso/file.html
BetonowyMur
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 28 Sie 2017, 18:33
Ostatnio był: 24 Mar 2018, 12:38
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez doomer77 w 28 Sie 2017, 20:07

Po pierwsze wrzuć screeny na normalny serwis, albo tutaj. Niewielu zechce ściągnąć paczkę plików nie wiadomo skąd i od kogo.
Po drugie próbowałeś reinstalacji Stalkera? Ew. mod coś schrzanił w plikach gry, ale to również będzie wymagało reinstalacji.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez BetonowyMur w 28 Sie 2017, 21:18

Na normalnym czyli jakim?
Tutaj nie jestem w stanie dodac tego w zalaczniku bo mi strona nie idzie do przodu.
BetonowyMur
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 28 Sie 2017, 18:33
Ostatnio był: 24 Mar 2018, 12:38
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: -1

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez trolololo w 28 Sie 2017, 22:23

Normalny, na przykład forumowy hosting zdjęć.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez Mito w 28 Sie 2017, 23:09

http://www.up.oblivionlost.pl - tak dla jasności.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez BetonowyMur w 29 Sie 2017, 12:05

Dziekuje Mito
Tutaj są wszystkie screeny, wystarczy otworzyc spoiler, chwile moze zajac zaladowanie sie ich.
:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
BetonowyMur
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 28 Sie 2017, 18:33
Ostatnio był: 24 Mar 2018, 12:38
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: -1

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez PMG w 29 Sie 2017, 21:34

Pamiętam, że kiedy grałem to u mnie też występowały te wszystkie rzeczy. Postacie wbijające się w ściany były już w Cieniu i to raczej nic nowego, podobnie jak lewitujące mutanty. Nie przejmowałbym się tym mocno. ;) Bandyci na stacji Janów to faktycznie może być dziwny widok, choć również u mnie się to zdarzyło. Kiedy modowałem Zew, miałem podobną sytuację z samotnikami w pralni w Prypeci, którzy również klapnęli sobie gdzieś na środku korytarza, ale to dlatego, że nie było dla nich nigdzie miejsca. Być może gra nie przewidziała, że do obozu może przyjść aż tyle postaci i po prostu umieściła ich w losowych miejscach. Artefakt pojawiający się na szczycie drzewa to moim zdaniem rzecz zamierzona - taka nagroda za dotarcie na samą górę. Może się mylę, ale to ma sens i chyba nawet PDA leżące nieopodal to potwierdza. Chomiki we wnętrzu Janowa to faktycznie błąd i to dość popularny, podobna sytuacja zdarzyła mi się kiedyś z psami we wnętrzu Skadowska. Ogólnie to dość znany zestaw błędów, nie wiem, czy którykolwiek patch je naprawia. To po prostu S.T.A.L.K.E.R. :)

Za ten post PMG otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PRZEMEK ŁOWCA, Mruk.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez Mito w 29 Sie 2017, 22:10

Nie wygląda na to, żeby to były jakieś poważne błędy mocno przeszkadzające w rozgrywce - co najwyżej znana nam już wszystkim głupota stalkerowego AI i co ciekawsze pokazy ragdolla. Chyba nie ma o czym tu mówić, ale jakbyś coś śmiesznego/dziwnego "sfotografował", to polecam ten temat: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=7&t=233
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez trolololo w 30 Sie 2017, 08:28

Jeszcze dodam że artefakt na drzewie to specjalnie. Jest związany z pewną postacią.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Mój Stalker zwariował - screeny

Postprzez BetonowyMur w 02 Wrz 2017, 01:28

Mi sie wydawalo, ze Kawalarza zjadly psy gdy chcial wejsc po ten artefakt.
Tak slyszalem.
BetonowyMur
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 28 Sie 2017, 18:33
Ostatnio był: 24 Mar 2018, 12:38
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: -1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości