Modyfikowanie broni oraz pancerzy.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Modyfikowanie broni oraz pancerzy.

Postprzez Stalker Michael w 02 Wrz 2017, 19:59

Witam serdecznie ! Jestem tu nowy, aczkolwiek w grach o stalkerze - weteran... Miałbym małe pytanko, stalkerzy,:
czy ktoś nie orientuje się gdzie mógłbym znaleźć SPIS lub po prostu ,,DRZEWKO'' MODYFIKACJI BRONI. Czyli wszystkie modyfikacje, tłumiki, granatniki, celowniki optyczne... ale także zmiany w rękojeściach, lufach itp. Cel - nie jest istotny, jednakowoż przeszukałem detektorem cały internet i nie ma opcji - nie znalazłem... Byłbym wdzięczny za pomoc, pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Za ten post Stalker Michael otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive AbiNek.
Stalker Michael
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 02 Wrz 2017, 19:12
Ostatnio był: 03 Wrz 2017, 14:02
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Modyfikowanie broni oraz pancerzy.

Postprzez AbiNek w 02 Wrz 2017, 21:34

Dołączam się do zapytania, coś takiego byłoby fajne. :wódka:
Stalker, you wanna vodka? Cam tu de bar if ju interest.
Awatar użytkownika
AbiNek
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 10 Gru 2016, 17:13
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 15:45
Miejscowość: Чорнобильська атомна електростанція (ЧАЕС)
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: Modyfikowanie broni oraz pancerzy.

Postprzez Marcus_Polonus w 03 Wrz 2017, 02:29

Jeśli chodzi ci o drzewko modyfikacji u mechaników, to znajdują się w gamedata\configs\weapons\upgrades, ale jesli nie miałeś nigdy kontaktu z plikami stalkera, to sobie możesz odpuścić. Zmiany w ulepszeniach są bardziej skomplikowane i "crashogenne" niż inne configi.
Image
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Ostatnio był: 25 Lip 2023, 22:10
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości