Zadania Długi i Sorka..

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Zadania Długi i Sorka..

Postprzez Frytejro w 11 Wrz 2017, 23:09

Witam.

Pytanie mam. Grałem w complite i dało sie za 5k Viana dług słpacic. Teraz gram w wersje normalna z modami pogody i lipa. Cały czas bandyta chce 7k albo jadka. Mam jakas kiepksa bron czy to bug?

No i 2 pytanie - czekam az Sorka opowie o pilocie, a on tylko pierwsza historyjke opowiedzial i milczy. (zaraz jak przybyłem chcialem go wysluchac...)
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zadania Długi i Sorka..

Postprzez PMG w 11 Wrz 2017, 23:27

Co do pierwszego pytania, o ile dobrze pamiętam, Waleta dało się wystraszyć jakąś dobrą spluwą. Jeśli nie da się z nim wytargować niższej zapłaty, to widocznie masz zbyt słabą broń. Na tym etapie gry da się już gdzieś dorwać SPASa, polecałbym iść do bandziorów z tą strzelbą.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Zadania Długi i Sorka..

Postprzez Frytejro w 12 Wrz 2017, 12:33

Mam strzelbe bo lubię ale akurat na ta misję zostawiłem w schowku bo postanowiłem inna broń sprawdzić... Myślałem że karabin stoi wyżej. No nic to wrócę ze strzelba
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Re: Zadania Długi i Sorka..

Postprzez Pietia Chudy w 12 Wrz 2017, 19:12

Nie wiem, czy na Waleta nie działa jednak nasz licznik zabitych.
Tak czy owak w czym problem? Skasuj najpierw przydupasa, potem Waleta, czekając w pokoiku zabij wszystkich albo prawie wszystkich, którzy przyjdą. Fanty po nich sprzedaj na Janowie, a niskim kosztem będziesz o ładny grosz do przodu :-)
"W Zonie i bez ciebie cudów nie brak"
"Żeby zrozumieć, co tu jest napisane, trzeba być magistrem biologii"
"Podobno macki pojawki przynoszą szczęście. Pijawce jakoś nie przyniosły"
"Miałeś już do czynienia z pijawkami, prawda? Jeśli nie, chcemy żeby to nastąpiło. Niestety nie mogę zdradzić Ci sekretów dotyczących eksperymentu. Poza tym chyba i tak źle by to wpłynęło na Twoją psychikę".
Awatar użytkownika
Pietia Chudy
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 22 Lip 2011, 13:46
Ostatnio był: 27 Wrz 2020, 23:38
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 27

Re: Zadania Długi i Sorka..

Postprzez Frytejro w 12 Wrz 2017, 20:33

Nie jest to żaden problem bo już raz tak zrobiłem, ale chcę przejść to kulturalnie bo wg solucji są z tego profity - nie wiem czy na zakończenie czy kiedy
Frytejro
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Paź 2011, 07:27
Ostatnio był: 14 Sty 2018, 00:52
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości