Gdzie są narzędzia?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Gdzie są narzędzia?

Postprzez SzramaX w 02 Gru 2009, 21:26

W sprawie niskiego kucania: sprawdźcie sobie DOKŁADNIE ustawienia sterowania, a na pewno znajdziecie tę opcję (potwierdzona informacja :wink: ).
Co do narzędzi w cementowni to oczywiście ich tam NIE MA. To co wygląda jak narzędzia to paczka kondensatorów dla Azota (patrz quest pt."Sprzęt radiowy"). Narzędzia na mapie Jupiter są tylko w wagonie z anomalią i w pomieszczeniu z anomaliami elektro w płd.-zach. części fabryki Jupiter.
Image
"Death solves all problems, no man, no problem"

Joseph Stalin
Awatar użytkownika
SzramaX
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 31 Lip 2009, 23:36
Ostatnio był: 23 Lut 2012, 16:29
Miejscowość: Prypeć - wschodnia dzielnica
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Gdzie są narzędzia?

Postprzez Gromitek w 04 Gru 2009, 22:45

chciałem wyskoczyć na chwilę do prypeci po narzędzia kalibracyjne (lvl3)- jak się tam dostać ? poszedłem do janowa z przewodnikiem i może mnie przeprowadzić z powrotem do zatonu - nie ma opcji wycieczki do prypeci
ps: na razie jestem na wcdzesnym etapie gry w zatonie (żadnych questów w janowie)
Gromitek
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 29 Lis 2009, 20:01
Ostatnio był: 28 Sty 2013, 20:26
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Gdzie są narzędzia?

Postprzez graf_art w 04 Gru 2009, 22:49

@Gromitek nie tak szybko z tymi narzędziami) Rób sobie questy nie nerwowo na razie.. Szereg z nich musisz wykonać żeby dostać się do Prypeci. I na pewno nie przegapisz tej chwili.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: Gdzie są narzędzia?

Postprzez Adust w 06 Gru 2009, 22:21

Zeczywiście te ostatie są lub muszą znajdować się w prypeci gdyż mechanik naukowców chce jedynie informacji a w obozah (Skadowsk i zaton ) chcątyrech takich typów i więc nie ma co się pieklić by mięć na starcie groze w łapskach i trza sumiennie kłesty robić


ps Spoiler : "co do tych trzech detektorów to w polskiej edycji już ułatwili sprawę i nie trzeba się męczyć z tymi wilesami no chyba że na własne życzenie"

POzdro dla admnistratoo stalker . :P
Strielok

Zona oferuje nam wiele możliwości ale wzamian za to odbiera nam najlepszych stalkerów podła zaraza gdzie nie pujdziesz tylko STREFA STREFA jak by ci stalkerzy niemieli weszelszych tematów dosłownie....
http://www.speedtest.net/result/3077886496.png
Image
I am Dmitri Rascalov - Play Free Online Games//
Awatar użytkownika
Adust
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 27 Paź 2009, 18:52
Ostatnio był: 30 Paź 2017, 12:08
Miejscowość: Limańsk lub Biskupiec
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Gdzie są narzędzia?

Postprzez apoleq w 06 Gru 2009, 23:09

Moja mapa:

Image

1. Narzędzia Podstawowe
2. Narzędzia do prac precyzyjnych
3. Narzędzia Kalibracyjne
Ostatnio edytowany przez caleb59, 06 Gru 2009, 23:17, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
apoleq
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 14 Paź 2008, 17:46
Ostatnio był: 09 Sty 2010, 17:46
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości