Problem z multi...

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Problem z multi...

Postprzez Początkujący w 17 Kwi 2011, 16:17

Witam wiem że dużo osób ma ten problem ale mój jest ... dziwny. Otóż w multiplayer mam niesamowite lagi a swojego pingu gdy wcisnę tam nie ma... pisze 0. Na początku dołączania do serva trochę to trwa ale jakoś dołączy. Później wszystko fajnie wybieram skórki(nie ma lagów ani opóźnień przy wyborze) a gdy juz mam bron i jestem w grze to jest masakra... Wszystko chodzić mogę płynnie to wszystko jest zrobione ale jak wcisnę lpm to strzał zostaje oddany jakaś hm.. 1 minute temu !??! A dziwne jest to że jak chce coś powiedzieć przez wybrane kwestie to pojawia się od razu i od razu mówi bez opóźnień tylko z tym strzelaniem... patch najnowszy 0ten z 2 na końcu... Dodam ze w Cieniu Czarnobyla multi śmigało wybornie i śmiga...
Awatar użytkownika
Początkujący
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 29 Maj 2010, 23:02
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 12:35
Miejscowość: Rzeszów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Problem z multi...

Postprzez Jackas w 08 Maj 2011, 01:39

no i u mnie ten problem istnieje ale niewiem czemu gra orginał zarejstrowana na steamie (mówie o prypeci bo czarnobyl i niebo mam na krążkach) tylko od czasu do czasu niepotrafie wykonać strzałów zabijaja mnie a ja stoje jak sierota i nic nie moge zrobić ,czasami nawet wypluwa mnie na pulpit i sapie o xrailu 16- poracha.
Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :)
Awatar użytkownika
Jackas
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 03 Lut 2011, 09:09
Ostatnio był: 26 Gru 2011, 22:03
Miejscowość: Sląsk
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 2

Re: Problem z multi...

Postprzez stalkes w 10 Gru 2011, 14:40

Na niektórych serwach tak jest. Grałem na takim jednym 2 min. póżniej wystrzeliła broń, a znów na innym i odrazu strzelam.
stalkes
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 08 Gru 2011, 21:18
Ostatnio był: 11 Gru 2011, 11:38
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -1


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości