Zbieram Ludzi do klanu

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez RedroX w 09 Maj 2011, 17:04

DeadMan napisał(a):No zainstaluje stalkera i pobiegam w tym multi jak podpasuje to się do Was podepnę. Mam wszystkich trzech stalkerów więc nie będzie problemu.


nie ma problemu :D
Awatar użytkownika
RedroX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 01 Maj 2011, 19:12
Ostatnio był: 24 Mar 2012, 08:28
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez Kubasolo w 09 Maj 2011, 21:14

DeadMan napisał(a):Powiem szczerze, żę nigdy jakoś multi mnie nie zainteresował w stalkerze, ale może czas spróbować. Kiedy grywacie?
Co innego COD5, COD4, BBC2 czy L4D 1&2 ;)

Dead grasz w Battlefielda Bad Company 2?
PS. Jakie zainteresowanie tym tematem wszystko przez RedroXa :E
Image
Awatar użytkownika
Kubasolo
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 01 Maj 2011, 14:53
Ostatnio był: 16 Maj 2011, 20:54
Miejscowość: Zona/WaWa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez RedroX w 09 Maj 2011, 21:43

Kubasolo napisał(a):
DeadMan napisał(a):Powiem szczerze, żę nigdy jakoś multi mnie nie zainteresował w stalkerze, ale może czas spróbować. Kiedy grywacie?
Co innego COD5, COD4, BBC2 czy L4D 1&2 ;)

Dead grasz w Battlefielda Bad Company 2?
PS. Jakie zainteresowanie tym tematem wszystko przez RedroXa :E


No wiesz Jak wszędzie, jakis kierownik zamieszania musi byc :P
Awatar użytkownika
RedroX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 01 Maj 2011, 19:12
Ostatnio był: 24 Mar 2012, 08:28
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez DeadMan w 10 Maj 2011, 13:52

No gram, kosiarzem nie jestem ale jakoś sobie radzę ;) , chociaż ostatnio mam to samo co w COD5, ZWIECHA CAŁEGO KOMPA...CODA5 przeinstalowałem sobie na XP i gra gitara, z BBC2 też to dzisiaj zacząłem robić. Niestety takie coś nie tylko u mnie występuje. Na forach o tym pełno. Tylko multi zwiesza kompa. Cholera wie dlaczego.
MOBO Gigabyte Aorus Elite v2, CPU Ryzen 5600x, GPU Gigabyte RTX 3060Ti 8GB
RAM
PNY XLR8 Gaming Epic X RGB, DDR4, 32 GB, 4000MHz
SSD
Samsung Evo 250GB, Sabrent Rocket Q 1TB NVMe
SYS
Windows 11 Pro 64-bit
Awatar użytkownika
DeadMan
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 23 Wrz 2010, 15:23
Ostatnio był: 23 Lut 2023, 23:33
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez RedroX w 10 Maj 2011, 14:38

DeadMan napisał(a):No gram, kosiarzem nie jestem ale jakoś sobie radzę ;) , chociaż ostatnio mam to samo co w COD5, ZWIECHA CAŁEGO KOMPA...CODA5 przeinstalowałem sobie na XP i gra gitara, z BBC2 też to dzisiaj zacząłem robić. Niestety takie coś nie tylko u mnie występuje. Na forach o tym pełno. Tylko multi zwiesza kompa. Cholera wie dlaczego.



Murzyku powiem ci szczerze ze nie wiem dlaczego tak masz, ja gram i gralem w wiele roznuch gier na multi tj. cod4, black ops, gta san andreas, star wars jedy king jedy academy, stalker wszystkie czesci i wiele wiele innych i nigdy z takiego problemu nie mialem.
Awatar użytkownika
RedroX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 01 Maj 2011, 19:12
Ostatnio był: 24 Mar 2012, 08:28
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez DeadMan w 10 Maj 2011, 14:50

Właśnie o to chodzi, że ja też nie miałem nigdy problemu. Nie wiem skąd to się wzięło. Najlepsze jest to, że tylko w tych dwóch grach to mam i tylko w multi ;| Szkoda, wciąż szukam przyczyny. Na wielu forach mówią, że to wina PunkBustera, ale cholera wie. A wczoraj odpaliłem stalkera w sieci, pierwsze wrażenie nie za bardzo ale może trzeba trochę postrzelać dłużej ;) I niektóre mapy takie ni jakie ;)
MOBO Gigabyte Aorus Elite v2, CPU Ryzen 5600x, GPU Gigabyte RTX 3060Ti 8GB
RAM
PNY XLR8 Gaming Epic X RGB, DDR4, 32 GB, 4000MHz
SSD
Samsung Evo 250GB, Sabrent Rocket Q 1TB NVMe
SYS
Windows 11 Pro 64-bit
Awatar użytkownika
DeadMan
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 23 Wrz 2010, 15:23
Ostatnio był: 23 Lut 2023, 23:33
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez Kubasolo w 10 Maj 2011, 16:26

Mapy może za fajne nie są ale frajda jest :E
Image
Awatar użytkownika
Kubasolo
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 01 Maj 2011, 14:53
Ostatnio był: 16 Maj 2011, 20:54
Miejscowość: Zona/WaWa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez DeadMan w 10 Maj 2011, 16:35

Frajdę to ja mam w COD5 gdzie na serwerze się nie biega, nie strzela na oślep, nie rzuca granatów na oślep. Nie tak jak w COD4 gdzie jeszcze dobrze nie wejdę już mi pięć granatów rzucą pod nogi, trzech rozwali czachę a jeszcze dwóch podskakuje w koło jak na trampolinie. A z tego co widziałem w stalkerze też tak latają jak opętani. No nie wiem popatrzę jeszcze to może się przekonam ;)
MOBO Gigabyte Aorus Elite v2, CPU Ryzen 5600x, GPU Gigabyte RTX 3060Ti 8GB
RAM
PNY XLR8 Gaming Epic X RGB, DDR4, 32 GB, 4000MHz
SSD
Samsung Evo 250GB, Sabrent Rocket Q 1TB NVMe
SYS
Windows 11 Pro 64-bit
Awatar użytkownika
DeadMan
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 23 Wrz 2010, 15:23
Ostatnio był: 23 Lut 2023, 23:33
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez RedroX w 11 Maj 2011, 08:51

DeadMan napisał(a):Właśnie o to chodzi, że ja też nie miałem nigdy problemu. Nie wiem skąd to się wzięło. Najlepsze jest to, że tylko w tych dwóch grach to mam i tylko w multi ;| Szkoda, wciąż szukam przyczyny. Na wielu forach mówią, że to wina PunkBustera, ale cholera wie. A wczoraj odpaliłem stalkera w sieci, pierwsze wrażenie nie za bardzo ale może trzeba trochę postrzelać dłużej ;) I niektóre mapy takie ni jakie ;)



Z tym PB to maga miec racje, choc moj problem z pb byl zadki bo czasami tylko wywalalo mnie z serwerow. moze sprobuj pograc bez niego.

--------------

DeadMan napisał(a):Frajdę to ja mam w COD5 gdzie na serwerze się nie biega, nie strzela na oślep, nie rzuca granatów na oślep. Nie tak jak w COD4 gdzie jeszcze dobrze nie wejdę już mi pięć granatów rzucą pod nogi, trzech rozwali czachę a jeszcze dwóch podskakuje w koło jak na trampolinie. A z tego co widziałem w stalkerze też tak latają jak opętani. No nie wiem popatrzę jeszcze to może się przekonam ;)


A ja ci kolego powiem ze w stalkerze, tez nie ma biegania na oslep itp, no choc czasami niektuzy skacza jak ekhem, nie powiem jak ale to tylko w bardzo bliskich kontaktach, niekture mapy sa dosc dobrzerozbudowane, ale zalezy w ktorej czesci. gdybys posiedzial dlurzej na multiku to bys odczul dobre wrazenie, trzeba sie dobrze w niego wczuc. :)

Uwagi moderatora:

Edytuj posty
Awatar użytkownika
RedroX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 01 Maj 2011, 19:12
Ostatnio był: 24 Mar 2012, 08:28
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez DeadMan w 11 Maj 2011, 13:45

No bez PB co to za gra, bez rankingów i na kodach pewnie większość łupie. No ale najlepsze jest to, że na serwerach bez PB komp się nie zwiesza. Dziwny problem. No trzeba trzeba posiedzieć nad tym stalkerem na pewno dłużej. Narazie tylko SOC odpaliłem w multi. Zresztą nie bardzo rozumię teko kupowania broni, jak się zdobywa wyższą rangę. No nie grałem nigdy w multi. Ale jak się posiedzi to pewnie wszystko wyjdzie w praniu. A co do tego PB, na XP mi smiga ibez problemu. Tylko w win7 występuje ten problem. Może to wina 64-bitowej wersji. Nie wiem, narazie za ciepło jest żeby siedzieć i grzebać się w instalkach, sprawdzaniach itp. ;)
MOBO Gigabyte Aorus Elite v2, CPU Ryzen 5600x, GPU Gigabyte RTX 3060Ti 8GB
RAM
PNY XLR8 Gaming Epic X RGB, DDR4, 32 GB, 4000MHz
SSD
Samsung Evo 250GB, Sabrent Rocket Q 1TB NVMe
SYS
Windows 11 Pro 64-bit
Awatar użytkownika
DeadMan
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 23 Wrz 2010, 15:23
Ostatnio był: 23 Lut 2023, 23:33
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez RedroX w 12 Maj 2011, 08:03

DeadMan napisał(a):No bez PB co to za gra, bez rankingów i na kodach pewnie większość łupie. No ale najlepsze jest to, że na serwerach bez PB komp się nie zwiesza. Dziwny problem. No trzeba trzeba posiedzieć nad tym stalkerem na pewno dłużej. Narazie tylko SOC odpaliłem w multi. Zresztą nie bardzo rozumię teko kupowania broni, jak się zdobywa wyższą rangę. No nie grałem nigdy w multi. Ale jak się posiedzi to pewnie wszystko wyjdzie w praniu. A co do tego PB, na XP mi smiga ibez problemu. Tylko w win7 występuje ten problem. Może to wina 64-bitowej wersji. Nie wiem, narazie za ciepło jest żeby siedzieć i grzebać się w instalkach, sprawdzaniach itp. ;)



No jezeli smigasz na 7 64-bitowej to ja sie nie dziwie twoim problemom :) eh, glupi ja, nie zauwarzylem w twoim podpisie jaki system masz :). mialem 7 ale szczerze? jeden dzien i wrucilem do xp, bo tak mnie wkurrrrrr..... ze szkoda slow, wedlug mnie problem sam sie rozwiazal, ewentualnie zprobuj na 7 ale 32-bitowej, moze nie bedzie tego problemu, a jak bedzie to juz bedziesz mial ciezki wybur, albo winek 7 albo gry i powrut do xp :D

Ps: sory za moja ortografie ale robie na nocne zmiany a w dzien nie bardzo potrafie spac, wiec jestem tak zmeczony ze poprostu nie chce mi sie juz myslec nad ortografia i pisze jak leci :D :P
Awatar użytkownika
RedroX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 01 Maj 2011, 19:12
Ostatnio był: 24 Mar 2012, 08:28
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: Zbieram Ludzi do klanu

Postprzez DeadMan w 12 Maj 2011, 09:43

RedroX jak dla mnie Win7 bomba, tylko te 2 gry mi zieszają kompa i to tylko w multi. Reszta smiga jak ta lala. No i 8GB RAMU - XP mi tego nie przerobi ;) No w każdym bądź razie mam XP i te 2 gry przeinstalowałem na XP. BBC2 jeszcze nie testowane na XP bo nie ma za bardzo czasu. Narazie próbuję katować stalkera na sieci ;)
MOBO Gigabyte Aorus Elite v2, CPU Ryzen 5600x, GPU Gigabyte RTX 3060Ti 8GB
RAM
PNY XLR8 Gaming Epic X RGB, DDR4, 32 GB, 4000MHz
SSD
Samsung Evo 250GB, Sabrent Rocket Q 1TB NVMe
SYS
Windows 11 Pro 64-bit
Awatar użytkownika
DeadMan
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 23 Wrz 2010, 15:23
Ostatnio był: 23 Lut 2023, 23:33
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości