Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez impulse_101 w 16 Sie 2011, 15:42

Kuba napisał(a):W ogóle, to czy są tu jacyś zwolennicy przyjemnego, powolnego grania (zajmowanie pozycji, wyczekiwanie na ruch wroga, wymiana strzałów z przeciwną drużyną ;) ), a nie maniacy za****dalania po mapce jak mały parowozik w stylu "każdy sobie"?

To nie rainbow six żeby pozycje zajmowac :E musisz sobie podnieść skilla skoro Cie tak fraguja. Miałem coś podobnego w UT2004, po kilkumiesięcznej przerwie jak wróciłem na server to okazało się ze wszyscy robią salta w powietrzu i w ogóle mało co ziemi podczas rozgrywki dotykają :P Trzeba było trochę czasu i teraz też śmigam jak reszta "parowozików" :wink:
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Reklamy Google

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Eleventh w 16 Sie 2011, 15:53

Według mnie to Stalker nie jest grą by grać w multi. Stalker posiada ciekawą opowiedzianą historie głównego bohatera. Założę się oto, że producenci nie nastawiali gry na tryb multiplayer.

Pomimo tego grałem przez jakiś czas w Clear Sky multi. Wszystko było ok gdyby nie lagi i ludzie którzy wchodzą w budynek i "skaczą do gwiazd". :)
MSI B75A-G43, Intel Core i5 3350P @3,30 GHz, GeForce GTX 660 Ti Asus 2GB @1100 Mhz, Patriot 8GB 1333MHz DDR3 CL9, Seagate 1TB SATAIII 7200RPM, Corsair VS 550W ATX 80 PLUS 120mm.
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Woland w 16 Sie 2011, 19:41

No tak, zgadza się że ten multi taki na siłę. Ale mi się podoba. Ale najlepiej to się nadają mapy remiza i fabryka w Jantarze bo reszta to się sprowadza do szukania wroga a i dość mało walki z wrogiem :(
A lagi wkurzają. Na Dragon Moscow tym z remizą wpadłem z swoją bronią do dwóch najemników- snajperów. Zabiłbym ich. Proszę zwrócić uwagę na końcówkę- BYM. Tak, lagi :/
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez jarris w 05 Paź 2011, 00:30

Xenquischisz napisał(a):Ja mam zazwyczaj staty 1:1, czasami 1:2 i nie widzę, żeby ktoś czitował. Chyba że masz takie kozackie serwery, że sami cheaterzy :E

edit: poprostu może masz lagi, dlatego padasz. Przy pingu 50 czasami też coś jest nie tak :E
Ostatnio na t.e.m.p.l.e.r.de było kilku pro więc się nie martw.



Tak jak piszesz, akurat na serwerze t.e.m.p.l.e.r.de nie ma żadnych cheatów, sam tam gram od dłuższego czasu (jarris_(templer).eu i nawet dość dobrze idzie, jest tam paru pro, ale da sie grać normalnie, sam nawet nie spotkałem żeby ktoś skakał czy inne takie, bynajmniej na oficjalnych serwerach.Jak ktoś lubi pograć na tym serwerze to śmiało można, bez cheatów.
jarris
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 09 Lis 2010, 23:23
Ostatnio był: 05 Paź 2011, 00:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Spyrok w 22 Paź 2011, 20:01

Kwestia przyzwyczajenia- parametry broni i walka multiplayerowa jest inna dla każdego stalkera (dla każdej z 3 gier). Natomiast najgorsze parametry pod względem multiplayera ma jak dla mnie Zew Prypeci i Czyste Niebo. Osobiście na multiplayer najbardziej wszystkim polecam Cień Czarnobyla (tam wiele zależy od Twoich umiejętności, jest lepsze niż w innych częściach gry zróżnicowanie broni i pancerzy, a na dodatek bardziej prawdopodobne jest, że jak jesteś dobrym graczem to będzie Ci szło lepiej)

Z tym, że jeśli chodzi Ci o wyjątkowo klimatyczne rozgrywki w multiplayerze to według mnie na obecny czas jest to niemożliwe- zbyt wielu ludzi koncentruje się na umiejętnościach i pokonaniu lepszych graczy od siebie- przez co klimat gry nieco się zatraca.
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez midas w 09 Lis 2011, 21:46

uwazam ze niektorzy to cheaterzy gdyz kucam z moim karabinem snajperskim i czekam na jakiegos goscia z wolnosci
i nagle gosc strzela przez betonowa sciane
jak to mozliwe?
stoje za wielka betonowa przeszkoda a on za budynkiem z cegly
powiecie mi jak to mozliwe?
a i zapraszam na gre kiedys moze
uda nam sie zrobic jakies zawody kiedy w druzynach bedzie zgranie :D
Żołnierz Specnazu nie potrzebuje broni żeby być uzbrojony
żołnierz specnazu sam w sobie jest bronią
midas
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 01 Sty 2011, 19:19
Ostatnio był: 16 Gru 2014, 17:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Tajemniczy w 09 Lis 2011, 22:22

Czitowanie w grach to chyba narodowa cecha Rosjan. Swego czasu grałem w Cs 1.6. Wbicie na ruski serwer i nabicie chociaż jednego fraga graniczy z cudem. Po pierwsze wbija się na niego pół godziny, po drugie po wbiciu na dzień dobry zazwyczaj dostajemy 5 bań pod rząd. I te klatki podczas których tak fajnie łuski lecą :mad: . I zabić chociaż jednego ruska graniczy z cudem. No chyba że jest AFK :E . A admini na tych serwerach to chyba są tylko na forach a nie w grze :-/ . Do tego szeroka gama dzieci neo, jeszcze gorsze(tak tak jeszcze gorsze) niż polskie dzieci neo... :facepalm:
Tak więc wniosek jest jeden-Grajmy na polskich serwerach!
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez midas w 13 Lis 2011, 15:13

ale widzisz jest bardzo malo polskich serwerów na CoP-ie
prawie wszystkie serwery to :
ruskie ukraińskie (ostatnio widziałem angielski) i parę innych
więc jak mamy grać na polskich serwerach :sjdhfujshdfj:
Żołnierz Specnazu nie potrzebuje broni żeby być uzbrojony
żołnierz specnazu sam w sobie jest bronią
midas
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 01 Sty 2011, 19:19
Ostatnio był: 16 Gru 2014, 17:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Red_Hunter w 10 Lip 2013, 00:31

Wiem,że to dotyczy Zewu Prypeci,ale chciałbym coś napomknąć o niegdyś sytuacji multi w CN.

Tam,żeby kogoś ubić,też potrzeba czasami seryjnego szczęścia i pro umiejętności.Czemu?

Nie żeby byli tam jacyś cheaterzy,ale na niektórych mapach ludzie po prostu robią terminatora i jadą wszystkich,bo tam żeby zdobyć lepszą broń,trzeba zdobywać fragi.Tyle że,każda broń jest tam wymaksowana na max (celność ulepszonego SVD i uber-szybkostrzelność) więc taki gość z FT-200 po prostu nie daje grać,bo lata jak terminator i jedzie wszystkich.Poza tym,ludzie czasami nie dają jeszcze bardziej grać,bo na mapie "Obóz treningowy" najzwyczajniej kampią w jaskini za spawnem,kolejny z PKM chodzi gdzieś z boku i jeszcze snajperzy na wyspach.

Co się z dzisiejszym multi dzieje...
Jestem facetem z armatą w ręku i nie lubię pijawek i kontrolerów
Awatar użytkownika
Red_Hunter
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 09 Lip 2013, 23:55
Ostatnio był: 18 Lip 2013, 14:04
Miejscowość: Polska
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość