Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Kuba w 11 Lip 2011, 18:49

Czołem.

Od lutego biegałem po Zonie w Czystym Niebie (ponownie) teraz przymierzam się do SoC z modami, a w międzyczasie odpaliłem po prawie rocznej przerwie mulit w COP.

Na chwilę obecną tam się po prostu nie da grać. Nie jestem jakiś kiepskim graczem, który pierwszy raz zasiada do FPS'ów ale to co się tam wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie. Na jaki serwer bym nie wbił, to ubicie kogokolwiek graniczy z cudem. Wszyscy śmigają i skaczą na kilka metrów w górę, wrogowie raz są przede mną, a za chwilę wbijają mi nóż w plecy, ja wygarniam ze strzelby 7 strzałów w plecy jakiegoś typa na którym nie robi to wrażenia, a on spokojnie odwraca sie i PYK, gryzę glebę.

Żal dupę ściska jak się coś takiego widzi. Nie mam pojęcia jak jest z tymi ruskimi. Faktycznie tak oszukują na potęgę? Znacie jakieś serwery gdzie można pograć tak nieco bardziej kameralnie w 5-10 osób?

W ogóle, to czy są tu jacyś zwolennicy przyjemnego, powolnego grania (zajmowanie pozycji, wyczekiwanie na ruch wroga, wymiana strzałów z przeciwną drużyną ;) ), a nie maniacy za****dalania po mapce jak mały parowozik w stylu "każdy sobie"?
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Soviet w 11 Lip 2011, 21:01

Kuba napisał(a):W ogóle, to czy są tu jacyś zwolennicy przyjemnego, powolnego grania (zajmowanie pozycji, wyczekiwanie na ruch wroga, wymiana strzałów z przeciwną drużyną ;) ), a nie maniacy za****dalania po mapce jak mały parowozik w stylu "każdy sobie"?

Mamy takich, ale oni nie grają w Stalkera :E.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Gandzia w 13 Lip 2011, 12:34

Albo są cziterzy albo jakieś hardkory.. Tak czy owak. Ktoś chętny na polską rozgrywkę? :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Gandzia
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 26 Mar 2010, 14:46
Ostatnio był: 15 Gru 2016, 22:42
Miejscowość: Kujwdupie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Kuba w 13 Lip 2011, 12:38

Dodam od siebie trochę... rozgrywkę nastawioną na klimat, a nie na nabijanie tysiąca pięciuset stu dziewięciuset fragów. ;)
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez DeadMan w 13 Lip 2011, 12:54

Wiem coś o tym, sam chciałem spróbować swoich sił w SOC, ale niestety nie da się. Kosa w plecy, strzał w głowę i jeszcze przebiegną się po Tobie i dobiją skacząc jak króliki. To samo miałem w CoDWaW, dopóki nie znalazłem serwera na którym się gra taktycznie, bez skakania, biegania, strzelania na oślep itp. I w STALKERZE taki serwer by się przydał ;)
MOBO Gigabyte Aorus Elite v2, CPU Ryzen 5600x, GPU Gigabyte RTX 3060Ti 8GB
RAM
PNY XLR8 Gaming Epic X RGB, DDR4, 32 GB, 4000MHz
SSD
Samsung Evo 250GB, Sabrent Rocket Q 1TB NVMe
SYS
Windows 11 Pro 64-bit
Awatar użytkownika
DeadMan
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 23 Wrz 2010, 15:23
Ostatnio był: 23 Lut 2023, 23:33
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez vIE888 w 29 Lip 2011, 15:32

Dokładnie do tego piję.
Gram sobie, a właściwie grałem we wszystkie Stalkery po kolei na multi ze steama.
Odpalam Shadow of Chernobyl, gram....
Po chwili grania: 'Jesus Christ, WTF?! Jeżdżą po mnie jak jednotorówki po swoim'.
Wiecznie się teleportują, do tego jeszcze ten ping. Niby nie jest wysoki, ale jednak, naciskam LPM odpowiedzialny za strzał i...strzela, a jakże, szkoda tylko, że z 2 a nawet 5 sekundowym opóźnieniem. What the Hell?!
Czyżby ta gra była aż tak słabo zoptymalizowana pod kątem protokołów sieciowych.
A może faktycznie te russian servers mają takie wysokie latency.
Pamiętam swego czasu ściąganie jakiegoś tam pliku z rosyjskich stron, mieli jakieś ograniczenie odnośnie klientów spoza ich obszaru (kraju).
No nic, są inne gry, choć Stalkera cenię za klimat, fabułę i swoją 'inność', dlatego też tak straszliwie chciałem zagrać w multi. Skoro jednak panuje tu taki chaos software'owo-graczowy, wypada odpuścić i czekać na być może lepszy multi w nadchodzącej 2ójce.
Jeśli ktoś kiedyś znajdzie sposób na grę w cooperative w Stalkerze, to ja byłbym jak najbardziej za!
A co do reszty trybów, cóż... jeśli ktoś miałby ochotę pograć w grupce paru osób na polskim serwie, możecie mnie dopisać.
Awatar użytkownika
vIE888
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 29 Lip 2011, 15:20
Ostatnio był: 29 Lip 2011, 15:42
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Wave w 29 Lip 2011, 21:00

Swego czasu (jakiś rok temu) dawało się nawet pograć w multi na CN. Jak jest teraz, nie wiem. Raz były cziterskie serwery, raz na prawdę przyjemna gra. Nawet Polacy byli.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez cerb w 11 Sie 2011, 00:46

Pograjcie sobie na dużych mapach w trybie artefacthunter. Wtedy ,gdy całą mapę przemierza się 15 minut ,a za dobrą broń słono płaci nie ma miejsca na bieganie 'na terminatora'. Chowanie się po krzakach ,zakradanie do snajpera od tyłu , zaczajanie w kącie na posłańca z artefaktem. Obowiązkowa broń z tłumikiem:) Dopiero w trakcie takich rozgrywek czuć klimat Stalkera. Niestety ping max 80 inaczej bardzo ciężko się gra. W każdym razie polecam spróbować.
cerb
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 25 Sie 2009, 04:30
Ostatnio był: 18 Cze 2012, 01:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez 1920razor w 11 Sie 2011, 08:16

Odnośnie tego wysokiego skakania, kiedyś ściągnąłem sobie trainera do Zewu Prypeci, tak dla jaj żeby pograć, było w nim : unlimited ammo, health, stealth etc. Lecz, była też jedna rzecz, wysokie skakanie na 20 metrów, i o dziwo w multiplayerze też mi to działało, i tego strasznie nie nawidzę, no bo od kiedy trainer ingeruje coś w multi?

Uwagi moderatora:

Nie nawidzisz?
Image

1920razor
Wygnany z Zony

Posty: 197
Dołączenie: 14 Sty 2010, 20:58
Ostatnio był: 27 Cze 2015, 14:35
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Xen w 11 Sie 2011, 21:32

Ja mam zazwyczaj staty 1:1, czasami 1:2 i nie widzę, żeby ktoś czitował. Chyba że masz takie kozackie serwery, że sami cheaterzy :E

edit: poprostu może masz lagi, dlatego padasz. Przy pingu 50 czasami też coś jest nie tak :E
Ostatnio na t.e.m.p.l.e.r.de było kilku pro więc się nie martw.
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 23:47
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Woland w 16 Sie 2011, 15:05

Są cziterzy ale bez przesady, i w Cień Czarnobyla, i w Czyste Niebo, i w Zew Prypeci da się grać.
Pewnie część to po prostu lagi+ pudłowanie+ szarżowanie i wychylanie się :E

Ja na mapie remizy dziś miałem 40+ zabić do 80+ moich śmierci. Choć jacyś goście skakali po dachach tam gdzie wejść się nie da to wątpię by się przez cziterów grać nie dało :wink:
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Czy to ja jestem kiepski, czy to oni czitują?

Postprzez Lewy019 w 16 Sie 2011, 15:28

Grać się nie da przez kompletne 0 zgrania pomiędzy graczami, każdy biega gdzie popadnie :facepalm: Dlatego przestałem grać w stalkera online.
Lewy019
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 08 Lip 2010, 15:21
Ostatnio był: 16 Sie 2011, 15:29
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości