Mapki z Singla

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Mapki z Singla

Postprzez BurnMaster w 21 Lip 2011, 11:37

Witam

Założyłem ten temat ponieważ chciałbym się was zapytać skąd mogę pobrać mapki do Multiplayera CoPa. Na Dragon Moscow serverze i innych ludzie hasają po Jupiterze i Zatonie czy też Prypeci więc sobie myślę..kurde no przecież musieli by aby przerobić mapę z Single-Playera albo pobrać z jakiejś strony. Znalazłem jedynie link do tego:

http://i-ii-iii-ii-i.com/thanatos/mods/ (ale znalazłem w temacie do Multi SoCa więc nie wiem czy w CoPie by te mapy poszły)

Tak więc zwracam się do was userzy,moderzy , admini itd itd o pomoc w tej sprawie.

- Skąd mogę pobrać mapy do CoPa (otwarty Jupiter, Zaton, Prypeć, Magazyny, Limańsk itd)
- Jak wyciąć z gry mape i przerobić ja na multi
- Czy też jakieś wasze sugestie

PS. Najbardziej dziwi mnie to, że powstawały tematy odnośnie grania na hamaku itd a nie powstał temat odnośnie mapek do multi lul. Za dużo gracie panowie w mody do Singla ;]

Pozdrawiam
BurnMaster
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 08 Maj 2010, 19:46
Ostatnio był: 21 Cze 2018, 09:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Mapki z Singla

Postprzez midas w 13 Lis 2011, 15:16

nie jestem pewien ale prawdopodobnie admini wzięli mapki z plików gry i zrobili jakieś specjalne pliki serwerowe
wstawili i włączyli serwer
oczywiście to tylko przypuszczenie :|
Żołnierz Specnazu nie potrzebuje broni żeby być uzbrojony
żołnierz specnazu sam w sobie jest bronią
midas
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 01 Sty 2011, 19:19
Ostatnio był: 16 Gru 2014, 17:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość