Wywala z gry

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Wywala z gry

Postprzez Woland w 28 Sie 2011, 22:41

Mało gram w stalka zew prypeci na necie. Dziś dwa razy wchodziłem. I raz wychodząc w ogóle z gry po wylogowaniu a raz przed chwilą w trakcie gry komunikat że X Ray Engine nie działa. Coś takie mniej więcej. I wyłączyć nie mogę napisu. Muszę kompa restartować. W logach nie ma fatal error. Problemu takie nigdy nie miałem ani w Cień Czarnobyla ani w Czyste Niebo. Daje całego loga może coś wam to ułatwi w pomocy:
Wrzuciłem w spoiler nie wiem czemu nie działa. Nie moja wina !

Tak dobrze?

http://pastebin.pl/46934
Ostatnio edytowany przez Woland, 28 Sie 2011, 23:04, edytowano w sumie 1 raz
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Wywala z gry

Postprzez Gabriel w 03 Wrz 2011, 15:54

Też mi się tak dzieje. Ja wyłączam kompa, włączam znów CoP i pykam. A w SoC też może się tak zdarzyć, mi nie raz tak się robiło. W CoP robi się raz po raz, w odstępach czasu - u mnie częściej na multi. Nie przejmuj się tym - ja tak robię i gram normalnie.
Pamiętaj, by śmiać się z innych wpierw naucz śmiać się z własnych niedoróbek i nieczystości. Jeśli ktoś postrzega Cię jako idiotę, nie liczy się zdanie innych, bo dla innych będziesz zawsze zajebistszą osobą niż osoba wyzywająca Cię - ona z kolei będzie owym idiotą. Liczy się to za kogo ty się uważasz. Ciesz się wolnością i nie żyj pod mocą innych - poczuj smak zerwania kajdan.
Awatar użytkownika
Gabriel
Tropiciel

Posty: 234
Dołączenie: 02 Sie 2011, 10:00
Ostatnio był: 14 Gru 2011, 17:11
Miejscowość: dlzkcmsfj afgva rwet 9a/7
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość