Rady dla graczy

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Rady dla graczy

Postprzez MrKrzysiek w 11 Mar 2010, 21:36

Witam. Założyłem ten temat, gdyż pomyślałem, że takie coś może się przydać. Otóż podawajcie tu swoje rady dotyczące multiplayera. Więc zacznę.

1#. Jeśli rzucił się na ciebie Stalker z nożem to nie idź w jego ślady. Odsuń się od niego na wystarczającą odległość, a szansa na wygraną będzie większa, gdyż gdy będzie biegł w twoją stronę łatwo będzie ci go zastrzelić.

2#. Wchodząc na wysoki punkt, skąd można spokojnie strzelać ze snajperki, musisz uważać by się nie zobaczono, staraj się schylić jak najniżej i rzucić pod siebie granat dymny. Wtedy jak cię wykryją łatwiej będzie ci zestrzelić przeciwnika.


3#. Jeśli przejęliście artefakt i niesiecie go do bazy to obrzuć szybko teren granatami dymnymi. Zgubi to wroga.


4#.Często próbuj się schylać jak najniżej. Można przez to znaleźć super kryjówki. Np. Pod pociągiem lub samochodem.

Teraz proszę o wasze rady.
MrKrzysiek
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 27 Sty 2010, 18:10
Ostatnio był: 17 Mar 2010, 17:03
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Rady dla graczy

Postprzez k0ch4n w 11 Mar 2010, 22:04

Hola, Hola ! Kolego nie rozpędzaj się tak.
Lepiej jest jak się ktoś nauczy w czasie gry tak jest najlepiej...
A poza tym przekazujesz własną technikę gdy lepiej jest jak samemu wszystko przeanalizujesz i i będziesz wiedział co jest dobre a co złe.

PS: Każdy ma inną zdolność manualną. :wink:
Image
Awatar użytkownika
k0ch4n
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 24 Wrz 2009, 14:08
Ostatnio był: 03 Sie 2020, 21:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Rady dla graczy

Postprzez Adriano47 w 12 Mar 2010, 01:25

Siedziałem w Zonie rok rozegrałem setki meczy i moi drodzy rada jest jedna nigdy się nie zatrzymuj.Każdy przeciwnik w miarę rozgarnięty podkreślam,wyeliminuje każdego snajpera (granaty dymne nie pomogą ;) ).I może jeszcze jedna nie lekceważcie pistoletu i polecam tutaj M1911 i USP 45.
Awatar użytkownika
Adriano47
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 16 Paź 2009, 18:40
Ostatnio był: 12 Kwi 2012, 00:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 0

Re: Rady dla graczy

Postprzez inzkulozik w 18 Kwi 2010, 22:48

Czy da się jakoś zautomatyzować zakupy? Bo teraz wykonuję za każdym razem sekwencję klawiszy: B F4 Enter
--
pozdrowienia
Awatar użytkownika
inzkulozik
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 13 Paź 2007, 00:54
Ostatnio był: 04 Maj 2010, 20:57
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

Re: Rady dla graczy

Postprzez Jackas w 15 Maj 2011, 22:07

Witajcie.no ja może nie tak dokładnie z radami ale raczej a z pytaniem (nie chciałem rozpoczynać nowego wątku)
wiec mam pytanie ostatnio wyrzucono mnie z niemieckiego serwera w czasie gry online no i moje pytanie.Nie oszukiwałem ,nic złego nie robiłem w końcu jakiś niemiec poszprechał coś po niemiecku i z banowano mnie i pytanie czy ja moge to jakoś reklamować albo poskarżyć sie no wiecie niechodzi mi o sprawy sądowe czy ziecinne wypłakanie się w rękaw ale chodzi mi o to jak to działa czy można wywalać kogoś z serwerera tak od dla kaprysu? czy istnieje jakaś moc sprawiedliwości jako moderator czy cóś ,zagrywam sie w stalkera wszystkie częsci ,no i od pewnego czasu złapałem bakcyla na online ale wczorajszego banu nie pojąłem ,jakby ktoś mógł odpowiedzieć jak to działa dokładnie,i drugie pytanko jak to zrobić by mieć broń lepszą na samym początku gry ,bo ja zawsze zaczynam od krótkiej a widze ze inni zawodnicy pykają wypasionymi giwerami ?.zakrecone moze pytania ale chyba mamy po to forum :).pozdro stalkerzy
Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :)
Awatar użytkownika
Jackas
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 03 Lut 2011, 09:09
Ostatnio był: 26 Gru 2011, 22:03
Miejscowość: Sląsk
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 2

Re: Rady dla graczy

Postprzez Ilja w 17 Maj 2011, 22:12

Jackas napisał(a):Witajcie.no ja może nie tak dokładnie z radami ale raczej a z pytaniem (nie chciałem rozpoczynać nowego wątku)
wiec mam pytanie ostatnio wyrzucono mnie z niemieckiego serwera w czasie gry online no i moje pytanie.Nie oszukiwałem ,nic złego nie robiłem w końcu jakiś niemiec poszprechał coś po niemiecku i z banowano mnie i pytanie czy ja moge to jakoś reklamować albo poskarżyć sie no wiecie niechodzi mi o sprawy sądowe czy ziecinne wypłakanie się w rękaw ale chodzi mi o to jak to działa czy można wywalać kogoś z serwerera tak od dla kaprysu? czy istnieje jakaś moc sprawiedliwości jako moderator czy cóś ,zagrywam sie w stalkera wszystkie częsci ,no i od pewnego czasu złapałem bakcyla na online ale wczorajszego banu nie pojąłem ,jakby ktoś mógł odpowiedzieć jak to działa dokładnie,i drugie pytanko jak to zrobić by mieć broń lepszą na samym początku gry ,bo ja zawsze zaczynam od krótkiej a widze ze inni zawodnicy pykają wypasionymi giwerami ?.zakrecone moze pytania ale chyba mamy po to forum :).pozdro stalkerzy


No coż, przed mocą wielkiego Admina należy się ugiąć i Bana przyjąć z godnością... Chyba musisz się z tym pogodzić... Mogę jedynie współczuć :E
A niech %#$%# tych niemców :D
IT'S OVER
Awatar użytkownika
Ilja
Survarium.pl

Posty: 159
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 00:52
Ostatnio był: 16 Lis 2014, 21:25
Miejscowość: Deska zabita dziurami
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 25

Re: Rady dla graczy

Postprzez Jackas w 17 Maj 2011, 23:48

no dobra skoro tak mówisz to przyjmuje to z pokorą choć niezasłużenie ale moje pytanko odnośnie broni to znasz może odp? jak to jest że inni maja mocniejsze bronie od samego początku gry a ja zawsze muszę zaczynać od krótkiej w przelotach od kałacha ? a kasy tej wirtualnej mam sporo ,online gram jakies parę tygodni dopiero i wszystkiego jeszcze nie kumam :)
Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :)
Awatar użytkownika
Jackas
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 03 Lut 2011, 09:09
Ostatnio był: 26 Gru 2011, 22:03
Miejscowość: Sląsk
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 2

Re: Rady dla graczy

Postprzez djcycu w 18 Maj 2011, 00:56

Jackas napisał(a):Witajcie.no ja może nie tak dokładnie z radami ale raczej a z pytaniem (nie chciałem rozpoczynać nowego wątku)
wiec mam pytanie ostatnio wyrzucono mnie z niemieckiego serwera w czasie gry online no i moje pytanie.Nie oszukiwałem ,nic złego nie robiłem w końcu jakiś niemiec poszprechał coś po niemiecku i z banowano mnie i pytanie czy ja moge to jakoś reklamować albo poskarżyć sie no wiecie niechodzi mi o sprawy sądowe czy ziecinne wypłakanie się w rękaw ale chodzi mi o to jak to działa czy można wywalać kogoś z serwerera tak od dla kaprysu? czy istnieje jakaś moc sprawiedliwości jako moderator czy cóś ,zagrywam sie w stalkera wszystkie częsci ,no i od pewnego czasu złapałem bakcyla na online ale wczorajszego banu nie pojąłem ,jakby ktoś mógł odpowiedzieć jak to działa dokładnie,i drugie pytanko jak to zrobić by mieć broń lepszą na samym początku gry ,bo ja zawsze zaczynam od krótkiej a widze ze inni zawodnicy pykają wypasionymi giwerami ?.zakrecone moze pytania ale chyba mamy po to forum :).pozdro stalkerzy

A ja ci powiem że gram w NFS World z kolegami (tak mamy klan i dla nich właśnie gram) no i niemcy to niestety najbardziej powalona część ludzkości patrząc na gry multiplayer... Czy go autem pokonasz czy go z broni ustrzelisz to nigdy się franca psia jego mać do błędu nie przyzna tylko wyciuka ci od oszustów i cheaterów... To ludzie którzy nie przyjmą do wiadomości że przegrał... Mój kolega przez takie niemieckie cioty stracił konto na EA za stosowanie cheatów których tak naprawdę nie użył... Stąd też was przestrzegam byście w Worlda nie grali jeśli macie solidnie wypasione konta innych gier od EA. Ani ten World nie godny polecenia ani też taki darmowy... Wszystko teraz płatne a o tej godzinie właśnie patch wychodzi dodający auto za prawdziwą kasę... Sorki za OT ale chciałem się wypowiedzieć na temat niemców... Chamstwo szerza i tyle...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive jalkavaki, Borak.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Rady dla graczy

Postprzez Jackas w 18 Maj 2011, 22:15

bulwa ........... ja to jestem napalony na ten online że sam powinienem sobie szczelić z liścia :E ,chłopaki jaki ja głupi wczoraj znów wpadłem na multi ............ i znów na serer gebelsów,a tak dobrze szło i zdechło kwak.... znalazłem sobie fajny punkt strzelniczy i w ciągu mniej wiecej chyba 3 minut uwaliłem 15 razy elite z góry tabeli i zgadnijcie oczywiscie dostałem medalik w osiągnieciach za strzały w główke hehehe i dosatłem jeszcze co ??????? BANA tak BANA bo cheatuje co za dupek zemnie że wlażem akurat na gebelsów ,jak ja nawet niewiem jak to sie robi jestem starym graczem i nawet w singla nigdy nie uzywałem kodów i innych sciem a tekie patafiany mnie znów zbanowały poracha... bez komentarza ..... rece opadają
Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :)

Za ten post Jackas otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975, Egzoszkielet.
Awatar użytkownika
Jackas
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 03 Lut 2011, 09:09
Ostatnio był: 26 Gru 2011, 22:03
Miejscowość: Sląsk
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 2


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości