[Return To The Shadows]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu tematu nowego, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez djcycu w 20 Maj 2011, 16:45

Najwyraźniej... Przecież to początki a filmik zdaje się być dowodem że mapki są już władowane i można rozpoczynać zabawy z fabułą, postaciami i innymi duperelami wypełniającymi resztę... Napisałem że ciekawe bo na tym silniku jaki dysponuje CoP mamy co najwyżej Martwe Miasto... Ono chyba najwięcej dodatkowych lokacji wprowadziło więc nie wiem czemu wszyscy mają takie wygórowane wymagania. Swoją drogą pograł bym w CS do którego wsadzono by mapki z SoC (tylko te których brakuje bo reszta wyśmienicie jest rozszerzona) no i implementacja ich w fabułę by łazić przez Dzicz i Bar a nie od razu na Czerwony las czy coś tam innego... Oczywiście pustki by były i wszyscy by znów stękali... A po premierze gry i tak srali że Bar wycięto i resztę... Mod to mod a że pusty to trzeba przyjąć... Macie za to NS... Pełna jak fiks... Wręcz przepełniona... Bugami...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez Bambosz107 w 21 Maj 2011, 01:33

djcycu napisał(a):Świetny! Bynajmniej na razie :)


Bynajmniej to nie przynajmniej!


A ja bym się tak modem nie ekscytował, ileż to już było takich ambitnych projektów... Ruscy zrobili już z resztą parę podobnych modów, importujących mapy z Cienia i CN do Zewu i jakoś marnie to wygląda. Pożyjemy, zobaczymy.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez KoweK w 21 Maj 2011, 09:23

Eh... nie jestem jakoś podniecony tym modem, ale ręce mi opadają, gdy ktoś się wypowiada nt. czegoś a nawet się nie zainteresuje tym w żadnym stopniu.

Bambosz107 napisał(a): Ruscy zrobili już z resztą parę podobnych modów, importujących mapy z Cienia i CN do Zewu i jakoś marnie to wygląda.

Odsyłam do galerri, by zobaczyć, że to nie jest czyste "kopiuj->wklej".

[ http://www.moddb.com/mods/return-to-the ... t#imagebox ]

Przy okazji obejrzyjcie nowe modele przygotowane specjalnie dla moda - jest nawet helikopter!
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez Pilot w 21 Maj 2011, 09:47

Modele ładnie wyglądają i jest o czym zawsze marzyłem w stalku, pojazdy a na deser jeszcze karabin na pojeździe i do tego wagonik(ciekawe czy też da się prowadzić). Ja tam się na modach nie znam(tylko potrafię wgrać i grać)ale dla mnie to bardzo to wszystko bardzo ładnie wygląda, wreszcie nowi stalkerzy którzy wyglądają bardziej klimatycznie niż ci we wszystkich dotychczasowych produkcji stalkera. bazy wojskowe z pierwszego zdarzenia a nie kilka namiotów i parę wież z wyciętymi drzewami do pnia.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez djcycu w 21 Maj 2011, 12:28

Bambosz107 napisał(a):Bynajmniej to nie przynajmniej!

Świetny w sensie projektu... Moim zdaniem mod może być dobry bo jak ktoś się stara to nie przegina. Większość modów pochodzi z Rosji a nie powiecie mi że Ukryte Ścieżki 1/2 były do dupy... Ta druga pozycja to chyba czołowy mod jak na razie wprowadzający bardzo fajne rzeczy i jakże bardzo stabilny. Lepszy moim zdaniem niż Oblivion Lost które tak się wszystkim podobało i nie wiem właśnie czemu... Wycięte mutki, pojazdy, AMK i naprawy broni + freeplay... Ależ to ekscytujące. Widać że tutaj się starają wypełniając te mapki. Wygląd jest ciekawy. Pieprzonych emisji i zaćmień nie pokazywali więc możliwe że nie będą cudować. Kto to widział emisje codziennie? Nie rozumiem niektórych... Mod do SoC każdego podnieca choć wychodzi na końcu gówno (LURK) no a do CoP zawsze jest zły...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez Wheeljack w 14 Wrz 2011, 15:33

Filma zapodali:


Nie robi takiego wrażenia jak poprzedni. :P
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez Piterxd w 17 Wrz 2011, 20:58

Mod będzie dobry pod warunkiem, że go nie przepchają zbędnymi i kiczowatymi rozwiązaniami. Mapy wyglądają dosyć ciekawie. Zobaczymy, jak je "wypełnią" ;)
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez bax20 w 27 Wrz 2011, 15:40

Trzeba przyznać że mapy są zrobione starannie, ciekawe jak go wykończą. Trzeba obserwować postęp tego moda...
Intel Core i5 6300HQ 2300MHz | 12GB DDR4 2400Mhz | Nvidia GeForce GTX 960M 4GB | Kubuntu 19.04
Awatar użytkownika
bax20
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 30 Lis 2009, 21:07
Ostatnio był: 22 Lis 2022, 16:14
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 24

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez nismoztune w 28 Lut 2012, 04:15

Siemka. Mam pytanko: Mod jeszcze powstaje czy umarł jak inne produkcje będące w produkcji?
Awatar użytkownika
nismoztune
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 18 Paź 2008, 22:20
Ostatnio był: 30 Sie 2023, 19:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 19

Re: [Return To The Shadows]

Postprzez evo68 w 18 Maj 2012, 00:12

Odkopuje temat. Jakby ktoś wiedział coś więcej na temat moda miłoby było jakby się tym podzielił. Na stronie jest napisane, że mod stoi w miejscu bo autorzy robią innego moda i bawią się unrealem i cryengine i możliwe jest,że coś pokażą na przełomie lata i jesieni. Szansa na wydanie jest ale jak nie pokażą niczego ciekawego to znaczy, że mod umiera.
evo68
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 02 Kwi 2006, 18:30
Ostatnio był: 05 Sie 2013, 13:24
Miejscowość: Legnica
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość