[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez tom3kb w 10 Sie 2017, 22:11

Tej reszty gamedata w cyrylicy bym nie wrzucał, bo to pewnie coś do wyboru, jedna do podmiany, nie wszystkie.
Nie pamiętam co zmienialy, musiałbyś pewnie w translatora wrzucić nazwę żeby zobaczyć co zmienia.
Awatar użytkownika
tom3kb
Tropiciel

Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: Wczoraj, 22:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 51

Postprzez Pangia w 10 Sie 2017, 22:31

Nie jestem pewien, ale to chyba są jakieś stare pliki, które w ogóle nie powinny się znaleźć w archiwum – tak coś mi się kojarzy w pamięci, bo chyba te pliki mają znacznie starsze daty modyfikacji. Wywalić i zapomnieć, że coś takiego w ogóle było.
Witaj, Palipłocie… poczekaj, bo muszę se pazurek przystrzyc, bo mnie się strasznie zadarł… Palipłocie, ja ci już mówiłem, żebyś wypie*dalał z polskiej sceny politycznej, bo ty jesteś błaznem numer 1 w Polsce… Jak poszedłeś z pozwem, to się cieszę, bo będę ci mógł przyprowadzić świadków twoich wypierdalanych ludzi, a trochę ich w życiu wywaliłeś… No i co, chcesz szoł, to zrobimy szoł. A teraz, tak jak już mówiłem, wy-pier-da-laj z polskiego życia politycznego, oszuście, oszukałeś młodzież przede wszystkim, zabierając młodym ludziom nadzieję i mamiąc ich zmianą przepisów w przedmiocie posiadania marihuany. To twój koniec, a ja nagrywam ostatni filmik dla ciebie, leszczu, bo przecież nie będę ci nabijał oglądalności. Adios klaudios, chłopaki nie płaczą, nie?
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: Wczoraj, 22:56
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ostrzeżenia: 1
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 851

Postprzez Grzbiet w 12 Sie 2017, 19:46

Wie ktoś jak naprawić opóźnienie przy wyciąganiu broni po wczytaniu zapisu? Strasznie mnie to irytuje kiedy zapisze grę podczas strzelaniny, wczytam zapis, a postać potrzebuje 2 sekund na wyciągniecie broni. Druga sprawa, jest jakiś mod na ograniczenie liczby rzucanych granatów przez NPC?
Grzbiet
Kot

Dołączenie: 07 Maj 2017, 14:31
Ostatnio był: 12 Sie 2017, 19:49
Kozaki: 3

Postprzez karollix w 14 Sie 2017, 22:16

Mod działa odinstalowałem i jeszcze raz od nowa wszystko wgrałem,
te stare pliki co to po rosyjsku są tez i działa bez problemów.
karollix
Kot

Dołączenie: 26 Maj 2017, 12:39
Ostatnio był: 22 Sie 2017, 09:50
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości