[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez _zapalony w 18 Kwi 2014, 12:23

Szewczenko napisał(a):Bez problemu NPC kolekcjonuje w swoim plecaku broń kompanów.


W takim razie sam już nie wiem co o tym myśleć. Jestem w 100% przekonany, że mam tak zawsze, trupy leżą, broń już nie przy każdym i u nikogo w eq nie ma dodatkowej spluwy.
Może po prostu źle oczekuję od każdego napotkanego wroga, że będzie latał z karabinem, a tymczasem niektórzy jedynie co pistolet posiadają? No nie wiem, w każdym razie ja takie wrażenie znikających w czeluściach plecaków broni odniosłem i bardzo mnie to irytowało, a zależy mi na zarobku nawet z takich zepsutych spluw do tego stopnia, że często ryzykując postrzałem pędziłem do kolejnego zabitego wroga po szybkie f -> shift -> f :E
Awatar użytkownika
_zapalony
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 17 Kwi 2014, 23:07
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 22:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez alex_dragon w 18 Kwi 2014, 13:11

@ _zapalony
Tak niestety jest, broń nie zawsze wypada u przeciwnika w ilości długa, krótka i coś jeszcze
Ja też myślałem ze jakiś NPC mógł zabrać ja dopóki nie zdarzyła się sytuacja ze jedynym potencjalnym winnym był dzik, obawiam się ze twórcy naprawdę zaoferowali bardzo losowe lupy z wrogów.

@wirus136
Dobra rada, nie narzekaj proszę, to ze masz dwa kozaki mniej to nie powód do narzekań.
Na górze w ramce w temacie REGULAMIN FORUM masz napisane co i jak.
Masz nawet napisane gdzie tego szukać.
Jeżeli nie wiesz jak to wygląda przeczytaj pierwsze powiedzmy 10 stron watków albo ostatnich albo wybierz na chybi trafi i przeczytaj 10 stron zawsze się pojawi jakiś log.
Wrzuć log a najlepiej skopiuj sobie log (całą linijke) i wrzuć w google.
Jeżeli ktoś inny miał ten sam problem wyskoczy ci kilka watków które możesz sobie przejrzeć.
Możesz mieć problem z małą ilością RAM, tym ze nie odpalasz jako administrator, może instalacja być skopana i brakować jakiś plików.
Sorry nikt nie jest wróżka aby ci powiedzieć co się stało.
Podpowiem ze ten log znajduje się na samym dole pliku.

pozdr Adam
alex_dragon
Tropiciel

Posty: 251
Dołączenie: 12 Kwi 2014, 16:28
Ostatnio był: 17 Paź 2017, 01:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 30

Re: [MISERY]

Postprzez Szewczenko w 18 Kwi 2014, 13:32

@wirus136

Tekst błędu musisz wkleić pomiędzy banerek, gdy piszesz wiadomość masz takie szczebeli nad i na 5 od lewej strony pisze CODE klikasz to i wyświetla ci dwa napisy w nawiasach kwadratowych Code /code i pomiędzy nie musisz wkleić błąd. Proste prawda ?? Myślenie nie boli.
Masz pytania dotyczące Snajpera?? Pisz na PRIV postaram się jak najszybciej odpisać.
Szewczenko
Stalker

Posty: 165
Dołączenie: 26 Sty 2014, 16:00
Ostatnio był: 09 Sie 2016, 15:54
Miejscowość: Jarosław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: [MISERY]

Postprzez wirus136 w 18 Kwi 2014, 13:36

Kod: Zaznacz wszystko
Error Reason:
----------------------------------------
xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "D:\Gry\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\bin\xrCore.dll" at 0023:0062E12E, xrDebug::backend()+174 byte(s)

User Message:
----------------------------------------
Expression    : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
Function      : CUIXmlInit::InitStatic
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\ui\UIXmlInit.cpp
Line          : 156
Description   : XML node not found
Argument 0    : loot:form:image
Argument 1    : ui\ui_itm_main_16.xml

Nie wiem czy dobrze zrobiłem i czy dobre podałem ale jak patrzyłem na innych stronach to tak m/w wyglądały te logi.
Bądź cię wyrozumiali dla mnie, bo mama zawsze mi podawała zupe od lewej strony :D
Stalker to najlepsza strategia w jaką grałem.
Awatar użytkownika
wirus136
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 20 Sie 2012, 09:52
Ostatnio był: 02 Mar 2021, 17:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -1

Re: [MISERY]

Postprzez Szewczenko w 18 Kwi 2014, 13:43

Ale gdyby jeszcze było napisane, jakiś informatycznym językiem to rozumiem ale to jest wytłuszczone wystarczy raz czy drugi przeczytać i od razu zrozumiesz o co w tym chodzi.
Masz pytania dotyczące Snajpera?? Pisz na PRIV postaram się jak najszybciej odpisać.
Szewczenko
Stalker

Posty: 165
Dołączenie: 26 Sty 2014, 16:00
Ostatnio był: 09 Sie 2016, 15:54
Miejscowość: Jarosław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: [MISERY]

Postprzez wirus136 w 18 Kwi 2014, 13:54

ale ja tego kompletnie nie rozumiem. Nie musze przecież wszystkiego wiedzieć
Stalker to najlepsza strategia w jaką grałem.
Awatar użytkownika
wirus136
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 20 Sie 2012, 09:52
Ostatnio był: 02 Mar 2021, 17:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -1

Re: [MISERY]

Postprzez mikolaj w 18 Kwi 2014, 13:59

Nie znam się na tym ( moja informatyka w liceum polegała na zrobieniu prezentacji w PP i napisania opowiadania w Wordzie :E ) ale czy tu przypadkiem nie ma problemu z jakimś lootem , przedmiotem :?:
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
/Chan/ - Metro 2033
Awatar użytkownika
mikolaj
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 13 Maj 2013, 18:45
Ostatnio był: 16 Cze 2021, 16:26
Miejscowość: Oleśnica
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez Panzerwafel w 18 Kwi 2014, 15:20

Mam jeszcze jedno pytanie. Sprawiłem sobie Ekologa. Czy mogę go ulepszać? Okienko u Kardana jest puste.
Panzerwafel
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 16 Kwi 2014, 12:36
Ostatnio był: 20 Lip 2014, 16:33
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Gizbarus w 18 Kwi 2014, 15:36

Panzer - nie, Ekologa nie można ulepszyć. Działasz z tym, co masz ;)
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez Szewczenko w 18 Kwi 2014, 15:56

To mi w gimnazjum wprowadzają podstawy Algorytmiki :P. No ale to jest dosłownie intuicyjnie napisane prostym językiem. Po za tym czego tu nie można nie rozumieć??
Masz pytania dotyczące Snajpera?? Pisz na PRIV postaram się jak najszybciej odpisać.
Szewczenko
Stalker

Posty: 165
Dołączenie: 26 Sty 2014, 16:00
Ostatnio był: 09 Sie 2016, 15:54
Miejscowość: Jarosław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: [MISERY]

Postprzez wirus136 w 18 Kwi 2014, 16:13

Szewczenko Prosze cie nie odwlekaj tylko pomóż mi proszę jak dasz rade albo wytłumacz mi co zrobić, chyba że jestem za głupi żeby to zrobić to zagram sobie od nowa i po problemie
Stalker to najlepsza strategia w jaką grałem.

Za ten post wirus136 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Awatar użytkownika
wirus136
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 20 Sie 2012, 09:52
Ostatnio był: 02 Mar 2021, 17:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -1

Re: [MISERY]

Postprzez Szewczenko w 18 Kwi 2014, 16:15

Albo nie masz itemka w opisie i o to się pluje albo masz błędną teksturarkę to czysty angielski choć nie jestem pewien.
Masz pytania dotyczące Snajpera?? Pisz na PRIV postaram się jak najszybciej odpisać.
Szewczenko
Stalker

Posty: 165
Dołączenie: 26 Sty 2014, 16:00
Ostatnio był: 09 Sie 2016, 15:54
Miejscowość: Jarosław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości