[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez alex_dragon w 31 Lip 2014, 17:07

Dokładnie, sprawdź wyposażenie czy nie masz czegoś co powoduje promieniowanie a potem wyjdź w nocy i sprawdź.
Napisz ile dni jestes w Zonie w tej grze, co robiłeś i od kiedy to masz czy od początku czy jakoś ostatnio to zauważyłeś.
Ewentualnie zainstaluj Misery jeszcze raz.
alex_dragon
Tropiciel

Posty: 251
Dołączenie: 12 Kwi 2014, 16:28
Ostatnio był: 17 Paź 2017, 01:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 30

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Asaimp w 01 Sie 2014, 12:54

Z tego co wiem, przy instalacji Nędzy Dark Mode jest ustawione jako domyślny tryb. A "Rookie" (normalny) jest chyba podpisany "No recommended", czy coś takiego. Ja również zawsze wybierałem Dark Mode, bo jak jest rekomendowany, to pewnie ma mniej bugów. ;)

Edit:
Krzyk o co ty masz ból dupy, skoro masz inną wersję? Hmm? Za 25k to nie kupisz nic ciekawego.
"Nic nie jest prawdziwe. Wszystko jest dozwolone."
Image

Za ten post Asaimp otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative mayer99.
Awatar użytkownika
Asaimp
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 02 Maj 2014, 08:49
Ostatnio był: 16 Sie 2014, 16:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: [MISERY]

Postprzez bartibar w 01 Sie 2014, 16:16

Panowie co do prypeci.... podczas cichej rozmowy "wziąłem" misję i nie robiłem jej a przeleciałem sie na kilka dni na stare śmiecie na skadovsku i w janowie gdy trzeba przeszukać ciało jednego takiego wojaka to jego nie ma, za długo leżał i zniknął. I trzeba było się cofnąć dobrych kilka godzin w tył. Tak tylko daję znać, a nóż komuś oszczędzę nerwów.

Poza tym większość karabinów jest znośna. Wybierz tego który Ci się zwyczajnie podoba a nie ma jakichś porażających wad.

Za ten post bartibar otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krzyk19.
bartibar
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 29 Gru 2012, 15:10
Ostatnio był: 28 Sty 2016, 11:51
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: [MISERY]

Postprzez Wiewi0r w 01 Sie 2014, 17:09

Asaimp napisał(a):Z tego co wiem, przy instalacji Nędzy Dark Mode jest ustawione jako domyślny tryb. A "Rookie" (normalny) jest chyba podpisany "No recommended", czy coś takiego. Ja również zawsze wybierałem Dark Mode, bo jak jest rekomendowany, to pewnie ma mniej bugów. ;)


Co za pitolenie. Nie pamiętam co jest zaznaczone domyślnie (podejrzewam, że pierwsze od góry :suchar: ), ale są trzy tryby: Dark Mode, Normalny, i Rookie (dla początkujących). Nie jestem nawet pewien, czy nie można grać Dark Mode w wersji Rookie... Ktoś mnie poprze?
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: [MISERY]

Postprzez WeberPL w 01 Sie 2014, 20:59

Jeśli wybierzemy tryb Rookie mode ,nie można włączyć trybu dark mode oraz ciemnego zaułka.
WeberPL
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 24 Kwi 2014, 13:23
Ostatnio był: 30 Lis 2014, 21:26
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez igla2008 w 01 Sie 2014, 21:27

Istnieje spolszczenie tego moda? Ktoś nad nim pracuje?
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 01 Sie 2014, 21:31

Hę? Spolszczenie jest zintegrowane w instalatorze.

Za ten post Trikster otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive igla2008.
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: [MISERY]

Postprzez igla2008 w 01 Sie 2014, 22:08

Wielkie dzięki za info :)

Uwagi moderatora:

Jak waćpan postawił kozaka, to waćpan nie pisze posta - ati
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [MISERY]

Postprzez Cursian w 02 Sie 2014, 14:18

Witajcie.
Mam taki problem odnośnie MISERY 2.1
Mianowicie na początku było ciekawie, coś się działo, strzelaniny na każdym kroku, mutantów w bród...

Teraz nie ma nic. Pustki, przeszedłem całą mape zatonu oczywiśćie, spotkałem kilka mięsaczy, psów.

Po wybiciu najemników z ZUO nie ma nikogo oprócz 5 stalkerow na skadovsku.

Reinstall mi się nie marzy, mam całkiem przyzwoity ekwipunek.
Gram snajperem jeżeli to ma jakieś znaczenie...
Cursian
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 02 Sie 2014, 14:15
Ostatnio był: 16 Wrz 2014, 14:51
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 02 Sie 2014, 15:58

A co się będziesz kisił, idź na Janów za dalsza przygodą :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez alex_dragon w 02 Sie 2014, 16:12

hehehe Pangia nie podpuszczaj kolegi bo pójdzie do Janowa ze słabym sprzętem a potem bedzie miał pod górke.

Z tego co pamietam to spawn jest co 6 godz, nie spiesz się z zadaniami, wykonuj po 1 zadaniu dziennie max 2 i zwiedzaj. Jak zobaczysz bandytów przywitaj sie z nimi kulturalnie moze dadzą ci jakiś prezent. Mutanty dostarczą ci rozrywki i jedzenia, jak w ciagu 2 dni NIC sie nie pojawi znaczy ze jest jakis błąd.

Za ten post alex_dragon otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cursian.
alex_dragon
Tropiciel

Posty: 251
Dołączenie: 12 Kwi 2014, 16:28
Ostatnio był: 17 Paź 2017, 01:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 30

Re: [MISERY]

Postprzez mayer99 w 02 Sie 2014, 16:35

Cursian...Zrób jakieś zadanie z PDA a ręczę Ci, że pojawią się nowi NPC's troszkę stworków i znowu będzie fajnie ;). Sprawdzaj okolicę mostu, leśniczówkę, stację benzynową, drogę z ZUO do tartaku tam lubią się spawnować najemnicy i bandziorki.

Za ten post mayer99 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cursian.
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 09 Maj 2023, 09:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości