[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Ahmed1109 w 25 Sty 2015, 23:52

ciekawą rzecz znalazłem, w MISERY mam datę 5 sierpnia 2013, a znalazłem dokument, a dokładniej raport ekologów nt. zombie który został napisany 19 maja 2014 roku. Czyżby anomalia czasoprzestrzenna ? :D

Za ten post Ahmed1109 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Plaargath.
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Junx w 26 Sty 2015, 19:51

Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [MISERY MUZYKA]

Postprzez Pasza Nosiwór w 26 Sty 2015, 21:38

wlodobx napisał(a):@ Pasza
To jest Firelake - Dirge for Planet (S.T.A.L.K.E.R. OST).
Masz tu link: https://www.youtube.com/watch?v=WDCNlqMgnvo
Piosenka jest piękna. I zauważasz pewnie polski motyw (piosenek)
lecący z radia u Brodacza, bodaj trzy fajne kawałki :D
Jak ci się gra?
Pozdrawiam


wlodobx nie o to mi chodziło, po morderczych poszukiwaniach w końcu znalazłem:
Major Lazer - Get Free ft. Amber of the Dirty Projectors i link poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=ytIfSuy_mOA wypasiasta :D

A co do pytania jak mi się gra, wypas :D Genialnie zrobiony mod, nie licząc tych wszystkich problemów z crashami z którymi czasem kilka dni się borykam żeby się dowiedzieć o jakiejś błahostce. Sama gra jest tak wymagająca, że wysadziła mi w powietrze kartę graficzną i musiałem oddać lapka do serwisu :P teraz męczę laptopa matki.
W tych stalkerach zawsze brakowało mi tego klimatu, że kiedy już jestem tak głodny i spłukany, że faktycznie zaczynam czaić się na samotnych stalkerów żeby ich zabić i okraść. I to nadaje według mnie właśnie tego mega realizmu, tak jak w zwykłym Stalker CoP mogłem wytłuc legowisko pijawek (ok. tuzin) dwoma granatami i porządnym eliminatorem na mistrzowskim poziomie trudności, tak teraz mam frajdę jak uda mi się utłuc kilka psów z drzewa :D Ale niestety za szybko dochodzę do wprawy i powoli robi się zbyt łatwo.
Mam szczerą nadzieję, że ekipa zmontuje jeszcze kolejną część STALKERa właśnie w takim klimacie tylko dłuższą i maksymalnie dopracowaną, nawet chętnie przeprowadziłbym zrzutkę na dofinansowanie takiego przedsięwzięcia :D

A Tobie jak się gra? Według mnie Stalker Misery bije na łeb wszystkie poprzednie części. (Tylko Jupiter jakiś taki pusty)
Pasza Nosiwór
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 22 Sty 2015, 07:06
Ostatnio był: 03 Lut 2015, 22:38
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Ahmed1109 w 27 Sty 2015, 00:58

Szybkie pytanie, chodzi mi o tą standardową minę co dostaje snajper na starcie (chyba).
Czy po umieszczeniu jej na ziemi, mogę przechodzić przez to miejsce nie bojąc się wybuchu ?
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez alex_dragon w 27 Sty 2015, 01:42

Dawno mnie nie było, praca po 10-12 godz, dojazd do pracy, powrót, spanie a doba ma tylko 24 godz i tak 6 dni w tygodniu, Dzień Świstaka po prostu :-(

@ Ahmeed1109
O ile mnie pamięć nie myli możesz spokojnie przechodzić, o ile team nie wprowadził jakieś zmiany.

A propos czy wśród nowych snajperek jest coś co zdetronizowało SIGa550 snajperskiego ?
alex_dragon
Tropiciel

Posty: 251
Dołączenie: 12 Kwi 2014, 16:28
Ostatnio był: 17 Paź 2017, 01:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 30

Re: [MISERY]

Postprzez Ahmed1109 w 27 Sty 2015, 11:42

No w tym ostatnim TAZ dodali dużo ciekawych snajperek, nie próbowałem tej wersji jeszcze ale polecam spróbować Vykhlopa.

W Innym modzie jakim grałem do SoC to snajperka niszczyła wszystko i była celna, a przy okazji w miarę dobre wyciszenie więc możliwe że ma podobne parametry.

Edit: Dobra, doczytałem w download że mogę sobie spokojnie instalować
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 28 Sty 2015, 10:32

@Ahmed1109: Nie wydaje mi się, żeby gracz był w stanie aktywować taką minę. Tak samo chyba z fugasami. Tylko przeciwnicy je wybuchają...

A nie możesz tego sprawdzić? Zapisz grę, kup minę, postaw ją, połaź dookoła... A jak nie wybuchnie lub Cię zabije to wczytaj :P
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez Ahmed1109 w 28 Sty 2015, 13:45

Pochodziłem po minie i nie wybuchła więc można biegać po własnym polu minowym xd.
Akurat mam misję z pijawkami to sobie zrobię pole minowe do systemu wentylacji bo tam nie ma gdzie przed tymi cholerami ukryć :D

Co do snajperek to sprawdzałem VSSK (Vykhlopa) no i nie powiem:
-bardzo dobra celność
-1 strzał 1 trup/zwłoki mutanta, To chyba najpotężniejsza snajperka w grze, nawet KSWK jest słabszy
- bardzo dobre wytłumienie
- dobry celownik, nie trzeba ulepszać, można samemu regulować zoom, duży zoom.
- Nie wiem jak jest z ceną amunicji ale z opisu w grze wynika że niby jest droga
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 28 Sty 2015, 16:21

Schowac sie mozesz za zaworem co sie odkreca a pijawy beda biegac w kolko, a miny omijaja bo juz probowalem.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 28 Sty 2015, 17:02

Nie polecam, nawet w podstawce można było oberwać przez siatkę za zaworem, więc w Misery pewnie będzie to o wiele boleśniejsze.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez Ahmed1109 w 28 Sty 2015, 20:21

mietek1986 napisał(a):a miny omijaja bo juz probowalem.


A własnie nie omijają, a przynajmniej nie zawsze, na początku jak sobie zwiedzałem z Gontą kompleks to 1 pijawę załatwiłem ze strzelby na współe z nim, a na kolejną przygotowałem minę obok kratki, pijawka wpakowała się idealnie na minę.

Z kolei przy zaworze sprawdziłem okolicę. naprzeciwko zaworów jest w miarę duża luka między ogrodzeniami więc ustawiłem 2 miny w tym jedną bardziej z prawej strony no i stanąłem również bardziej krat po prawej no i minimalnie ominęły minę ale i tak wybuchła porządnie raniąc 1 pijawkę a drugą trochę mniej, że wystarczyły 2 naboje.
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 29 Sty 2015, 00:07

To kolega mial szczescie ja 4 razy teren minowalem i zawsze skubance omijaly i na mnie lazly, dlatego chowalem sie za zaworem i czekalem, moze sie komu przyda ale grajac assaulterem dobrze jest inwestowac w zastrzyki z glukoza bo sa tansze od racji i do tego praktycznie nic nie waza i szybko sie je uzywa.


Ps nie czepiajcie sie ze pisze bez polskich znakow ale na mojej klawiaturze nie moge ich pisac, zawsze jak probuje to mi jakies krzaczki wychodza mimo iz w systemie jest prawidlowo ustawione poprostu moj laptop z ta klawiatora nie przyjmuje polskiej czcionki, wiec dopuki jej nie wymienie bede pisal bez polskich znakow.

Wiec jak cos to Przepraszam.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości