[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez majeros w 12 Paź 2015, 21:15

Poustawiam sobie żeby na 100% był dostępny u Kostoprawa i sprawdzę :)
majeros
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 07 Wrz 2014, 20:12
Ostatnio był: 06 Lut 2016, 03:46
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 12 Paź 2015, 21:28

Ale jak chcesz WSSK to wystarczy zadanko zrobić, mianowicie to z najemnikami i klientem co Garii bedzie gadał że szedł z grupa najmoli i im zwiał, wtedy idziesz do Kowalskiego, bierzesz zadanie i bum jesteś na miejscu z karabinem i 15 nabojami w ekwo, ubierasz i już, a to ma takiego kopa że kolesia w egzo zdejmujesz na pyknięcie bo wbudowany tłumik idealnie wycisza :E
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez HitFan w 13 Paź 2015, 08:10

Panowie, ja chciałem zapytać. Czy Zielony Smok jest naprawdę tak dobry, że obrósł w legendę? Parę razy widziałem go u Sowy za grubo ponad 50k RU, więc nie mam, jak na razie, jak spróbować, bo na razie ulepszam kombinezon :)
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: [MISERY]

Postprzez Per$hing16 w 13 Paź 2015, 09:58

Szczerze?
Jest g*wniany. Siatka celownicza jest straszna, i nie ma jakoś cudownej mocy. Ja osobiście używałem przez długi czas Dragunova, i był idealny. Do czasu aż się przerzuciłem na SAKO TRG - 42. Może nie armata jak KVSK, ale zdecydowanie świetna broń, z dobrą siatką celowniczą, i dobrym przybliżeniem (bodajże 8x). Dragunova znalazłem prawie w idealnym stanie w ZUO, wypadło z najemnika na samym początku, a Sako kupiłem u Kostoprawa w Jupiterze.

KVSK jest niesamowitą armatą, jednak waży sporo, co dla mnie go zdyskwalfikowało.

Jest jeszcze SIG 550 Sniper, ale to raczej pół snajperka, bo na dalekie odległości nie poszalejemy.
Racing- Because football, baseball, bowling, & golf only require one ball.
Awatar użytkownika
Per$hing16
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 28 Gru 2008, 16:50
Ostatnio był: 06 Paź 2022, 00:13
Miejscowość: Myślenice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 19

Re: [MISERY]

Postprzez HitFan w 13 Paź 2015, 11:35

Bo ja latam z SW-80, który znalazłem w ZUO w stanie idealnym. Trochę go ulepszyłem i jak na razie mnie nie zawiódł. Znalazłem tłumik do niego, założyłem lunetę 12x i działam. Do tego mam AKS ze schowka ja stacji. Poulepszałem go trochę, ale służy mi głównie jako GP-25. Mam do niego też PSO-1-1 i tłumik do walki na małych odległościach. Do tego Sajgę 12K z celownikiem (jakby skrócony PSO) i Desert Eagle w cyfrowym kamuflażu, który zdobyłem na kimś. Teraz już dorobiłem się SEVY, zwiększyłem jej udźwig, założyłem dwie ramy i jakoś się poruszam :D Zawsze noszę tonę szpeju, a i tak wgl. tego nie używam xD Co do artefaktów to racja, że są bezużyteczne, bo np. korale mamy z pojemnikiem ważą ponad 8 kg, a to sporo...
Dodam tylko, że z granatnikiem gra zrobiła się dużo łatwiejsza :)

Jeszcze mam tylko pytanie, bo dałem powinności PDA Morgana i od razu dostałem przyjaciel powinności i wolność chce mnie zabić. Doniosłem Wolności o flincie, ale się nie uspokoiło. Da się coś zrobić, żeby ich udobruchać?
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 13 Paź 2015, 15:15

@Hitfan
raczej nic się nie da zrobić, spróbuj wczytać grę troszkę wcześniej, albo nie oddawaj żadnej frakcji PDA Morgana, tylko idź do puchacza na Skladowsk i tam opchnij.
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 13 Paź 2015, 18:47

Niestety nic się nie zrobi dlatego ja robiłem przyjaciela stalkerów i było dobrze, a co do eki to polecam AWM albo Rysia od Żwawego i potem dorwać WSSK i będzie git bo WSSK ma lepsze obrażenia niż KSWK i jest od niego lżejszy ma tylko trochę zasięg mniejszy(chyba) i trafia tam gdzie się celuje :E jako snajper noob z tą bronią tępiłem ruchome cele bez żadnego kombinowania :E :E i najlepsze że zdobyłem go nim KSWK się pojawił w sklepie ;)
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Rumcajs93 w 13 Paź 2015, 19:11

Przepraszam jeżeli tutaj wprowadzam niepotrzebny temat, ale ostatnio nie miałem czasu na obserwację wątku, i tutaj miałbym pytanie czy autorzy mają w planach czy może już wprowadzili jakieś modyfikację fabularne w modzie?
Jakieś rozszerzenie fabuły czy coś w ten deseń? - bo już fabułe wanilowego COPa znam praktycznie na pamięć ;)
Ja Tu Tylko Sprzątam
:

Swierzbią Paluszki. Co ??
Awatar użytkownika
Rumcajs93
Łowca

Posty: 514
Dołączenie: 22 Lip 2011, 19:32
Ostatnio był: 19 Lut 2023, 12:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 86

Re: [MISERY]

Postprzez Imienny w 13 Paź 2015, 19:14

KSWK można jednak wcześniej - pojawia się u handlarzy już po pierwszym opuszczeniu Prypeci (przynajmniej u mnie tak było), jednak na plus WSSK przemawia jego niska cena. :suchar: Większych obrażeń raczej się nie odczuje (sprawdzałem i obie biją na strzał, a na chimery czy nibusia lepszy RG-6), analogicznie zmniejszonego zasięgu (oba są na tyle duże, że i tak przez pół mapy zlikwidujesz cel). Ja tam jednak wolę KSWK - fakt, może cięższy niż WSSK, ale ma fajniejszy dźwięk wystrzału. :P

Ewentualnie poza M24 SWS można wypróbować Rysia albo przetrząsnąć temat w poszukiwaniu save'a z większością karabinów wyborowych w grze. Tam sprawdzisz, jaki najlepiej ci podpasuje. Jak to mówią "Zamiast pytać, lepiej samemu sprawdzić". ;)

@up
Na ten moment - poza łataniem błędów związanych z wylotami podczas jej przechodzenia - nie. I raczej nie zanosi się na zmianę. Samo dodawanie kolejnych dodatków do Misery jest pewnie męczące. ;)
Ostatnio edytowany przez Imienny, 13 Paź 2015, 19:15, edytowano w sumie 1 raz
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 13 Paź 2015, 19:15

Nie wygląda na to, żeby się na takie modyfikacje zanosiło. Nie ma tego w zamyśle twórców i tyle.

Chociaż gdzieś ktoś być może mógłby zrobić moda fabularnego pod Misery/dostosować już jakiegoś istniejącego.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

MISERY ver. 2.2

Postprzez wlodobx w 14 Paź 2015, 09:42

Witajcie Stalkerzy,
mam prośbę do osób zorientowanych w temacie, czy może ktoś podać choćby orientacyjny termin ukazania się
Misery w wersji 2.2 ?
Czekam z wielką cierpliwością od momentu ukończenia gry w wersji 2.1 ( 9 miesięcy temu) i wiem, że taka
informacja z pewnością zainteresuje wielu sympatyków tej rewelacyjnej gry.
Serdecznie pozdrawiam twórców i sympatyków MISERY.
wlodobx
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 14 Sty 2015, 16:13
Ostatnio był: 20 Paź 2018, 20:04
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez Bruno11239 w 14 Paź 2015, 11:22

@wlodobx Z tego co wiem, teraz gdy ukazał się call of chernobyl, to będą chyba robić już misery 3.
Bruno11239
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 03 Lut 2014, 14:31
Ostatnio był: 09 Paź 2020, 20:00
Miejscowość: Sttetin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości