[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 25 Sie 2016, 21:08

Kojarzę tego Ruska, ale nie mam pojęcia jakie nagrania jego widziałem… a może komentował filmiki z Gunslingera? No nieważne. Tak czy siak to coś mi się zdaje, że ściemnia – filmiki sprzed 10 miesięcy i nic więcej?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 25 Sie 2016, 23:37

A może i ten filmik jest z 2.2 bo można bron rozbierać, do zbierania trofeuf używa narzędzi, a jak wchodzi do menu to w lewym dolnym rogu jest wersja gry 1.6.02 i misery 2.2, jak na ścieme to raczej za dużo zachodu by było :?:
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 26 Sie 2016, 09:47

trolololo napisał(a): I z kontrolera na pewno lecą ręce, i mózg.


I jeszcze skalp :). Stado mutków było w vanilli, więc nic nowego, a ktoś ominął lekcje :V.

A tak wgl, to zna ktoś jakieś ciekawe modziwo/paczkę do stalkera?

Solianka mi się nie widzi, być na hita, i nie móc nikogo zabić, ale ta questy ciekawie wyglądają.


Edit:
Pany, otwarłem jakiegośtam poruczninka z szafy w Prypeci i crash. Bez loga. Stało się to jak zaczął mówić żebyśmy poszli z przedszkola, przerwa (znikł dialog jakby było przejście między lokacjami) i crash, program xray przestał działać. Jakaś pomoc ?
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez mayer99 w 26 Sie 2016, 13:00

Polecam mój post z 456 strony forum Misery ;). BTW w wersji Misery 2.2 ma to być naprawione podobno...

Za ten post mayer99 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 09 Maj 2023, 09:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 26 Sie 2016, 15:00

@Heap Potwierdzam, mi też pomogło ;)
Wersja dla leniwych:
viewtopic.php?f=77&t=15346&start=5112#p301883


"Właśnie zamarzyło mi się to to ™ " w MISERY ;)
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: [MISERY]

Postprzez lektors w 26 Sie 2016, 19:00

pytanie do ludzi z ekipy mdt: co w końcu się dzieje z modem? pare tygodni temu na facebooku mdt dodało wpis że 2.2 jest gotowe, ale do dzis nie został mod opublikowany - czyżbyśmy mieli powtórkę jak ze Stalkerem LA?
Image
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: [MISERY]

Postprzez mayer99 w 26 Sie 2016, 23:42

Próbuję wykminić kiedy Far15 pojawi się u handlarzy i za psi kij nie mogę... :facepalm:
Trojanuch kiedyś napisał:
EDIT - ok, Far też jest dostępny u handlarzy :)

Przed pójściem do Prypeci też tylko w ścieżce pro-bandit, po pójściu tam - niezależnie od ścieżki (widzę jednak że ma 66% szansy na pojawienie się po każdym wczytaniu sava - można więc mięć pecha).

Ja w tej chwili mam z osiągnięć Boss'a - czyli Kingpina i całą ekipę do Prypeci zwerbowaną, a u handlarzy mam tu na myśli Sowę i Medyka Far'a 15 ni huku...po wielokrotnym wczytywaniu save'a.
Dodatkowo w configu handlarzy znalazłem, że Far15 pojawi się "Tier Bandit 2" a zestaw ten będzie dostępny po: supplies_bandit_tier_2, {+kingpin_gained +pri_a17_actor_has_gauss_rifle} - ja rozumiem to tak, że konieczne jest osiągnięcie "Szef" oraz zdobycie Gaussa w Prypeci... Mam rację? Ktoś rozumie te configi trade? :facepalm:
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 09 Maj 2023, 09:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [MISERY]

Postprzez Imienny w 27 Sie 2016, 00:11

viewtopic.php?f=66&t=4523

Wprawdzie to poradnik dotyczący części "Czyste Niebo", ale bez problemu działa także w przypadku Misery. Jak chciałem odblokować Miniguna, to odnalazłem nazwę w plikach gry i ustawiłem szansę pojawienia się na 1 (100%). Może tu także to zadziała - nie wiem tylko, jak będą się miały do tego ograniczenia (nie pamiętam, czy w przypadku Miniguna takowe istniały, a nie mogę tego teraz sprawdzić).
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 27 Sie 2016, 09:39

mayer99 napisał(a):Dodatkowo w configu handlarzy znalazłem, że Far15 pojawi się "Tier Bandit 2" a zestaw ten będzie dostępny po: supplies_bandit_tier_2, {+kingpin_gained +pri_a17_actor_has_gauss_rifle} - ja rozumiem to tak, że konieczne jest osiągnięcie "Szef" oraz zdobycie Gaussa w Prypeci... Mam rację? Ktoś rozumie te configi trade? :facepalm:

Dokładnie tak. Handlarze mają również swoje pokrycia w skryptach, można ustawić w zasadzie dowolny warunek, dla którego określone przedmioty pojawią się lub znikną z jego asortymentu.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 27 Sie 2016, 09:58

Dziękować za pomoc :)
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez mayer99 w 27 Sie 2016, 20:29

No dobra "mistrzowie" Misery, mam kolejną zagwozdkę :facepalm:
Czy jest jakiś sposób na przejście akcji w szpitalu bez strat w ludziach wśród żołnierzy? W moim przypadku "Ice" ginie prawie od razu cokolwiek bym zrobił... Próbowałem nawet zaminować nieco skrzydło szpitala, z którego nadchodzą monoliciarze, ale na niewiele się to zdało. Ktoś ma może jakiś ciekawy patent na to - chętnie wypróbuję!
Nie jest dla mnie problemem przejście tejże misji, ale chodzi o brak strat wśród wojaków ;) Gram Recon'em btw.
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 09 Maj 2023, 09:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 27 Sie 2016, 20:53

Jaki „Ice”? Jeśli chodzi ci o snajpera, to jego śmierć jest warunkiem uruchomienia sekwencji, w której kapłan Monolitu respi się na dachu, podchodzi do jego krawędzi i można go zdjąć, żeby zrzucił na ziemię Gaussa. Krótko mówiąc: nie da się przejść tej misji bez strat w ludziach.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mayer99.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości