[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Imienny w 29 Sie 2016, 15:14

Kotlet jest do zdobycia jedynie w anomaliach chemicznych, ewentualnie do kupienia u Brodacza.

Sprawdź po jednej/dwóch emisji i w końcu powinien się pojawić. Ewentualnie ustaw u Brodacza/Hawajczyka i kup.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Demon6PL w 29 Sie 2016, 17:17

Jeszcze możesz do brodacza zajrzeć jak masz po drodze, na tym etapie już powinny się pewne artefakty u niego przewijać w ofercie. Może się kotlecik trafi.
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 29 Sie 2016, 21:29

....... Drzwi? :E :E :E

A ja myślałem, że nic w stalkerze mnie już nie zaskoczy :E
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 30 Sie 2016, 11:39

dwa były za questy, a jeden jest chyba w kopaczi w tej koparce. Ale uważaj, tam możesz sie nieźle Uradować

Ogarniacie? Uradować :D Rady to radiacja...

Tak że ten, pośmialiśmy się :C
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...

Za ten post Heap otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez pan kozaq w 30 Sie 2016, 12:29

Heap napisał(a):dwa były za questy, a jeden jest chyba w kopaczi w tej koparce.

Nie ma, w vanilii był, dwa idzie ogarnać za questy, trzeciego trzeba zdobyć na kimś/kupić.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 30 Sie 2016, 19:27

Dobra, skończyłem. Niestety, mimo wykonania czynności zapobiegawczych osiągnięcie "Przyjaciel Powinności" przeważyło szalę zwycięstwa na stronę Szulgi. Tym razem Dolgi wygrały. Co jest ciekawe, bo Wolność jest neutralna...
Nieważne. Ewakuacja to jakiś dramat :stonoga:. Striełok wybiegł jak szolony w okolicach łuku między blokami, niezważająca na Nibyolbrzyma, i trzy snorki, a także na armię monolitian, przez co śmiertelnie zatruł się ołowiem. Tak samo gra uznała że skoro sama Legenda Zony jest przy śmigłowcu, mogą startować, i zostawić mnie w autobusie ostrzeliwanym przez żołnierzy Monolitu. Ale jako iż reszta oddziału także nie nadążyła, X-ray postanowił ich uśmiercić, a ja sam musiałem opuścić Strefę poprzez Garri-ego. I okazało się że miałem wszystkie zakończenia dobrze, nie licząc tych co tyczą się załogi Ogończy, Striełoka, opowieści Garriego. Także, jak już wspominałem powinność przejęła Janów. Poza tym, Wano, Zulus i Włóczęga przeżyli, stalkerzy przegonili bandytów z Zatonu, a Pijawki gryzą (ssą?) glebę. Taka ciekawostka - nie załatwiłem ich gazem, tylko normalnie wytłukłem. Jakby ktoś chciał to mogę wrzucić moje sejwy.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [MISERY]

Postprzez Imienny w 30 Sie 2016, 20:18

Śmiało dawaj, na pewno komuś się przydadzą. Szczególnie, jeśli jest tam coś trudnego do zdobycia.

Co do pijawek - dzięki Misery jest sens je tam ręcznie wytłuc, bo można na nich zarobić dość sporo (o ile przy połowie nie pokaże "nic nie znaleziono"). A ta końcówka jest faktycznie coś pokopana, bo u mnie Striełok postanowił przebiec 1/3 trasy w stronę ewakuacji - na szczęście z pozytywnym zakończeniem, bo po maratonie wrócił w jednym kawałku. Niemniej aż takich cyrków z grą nie miałem.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 31 Sie 2016, 15:30

u mnie striełok jak debil pędzi od początku ewakuacji na pałę do śmigłowców, i tam pada od zombików. nie wiem nawet czemu ale próbuje wejść do jednego budynku z zombie, i tam celuje w podłogę stojąc w miejscu na korytarzu. No nie wiem jak on tam przetrwał...
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez Nieustraszony Wódz w 31 Sie 2016, 17:36

U mnie ewakuacja była masakrą. Pomijając szczegóły po około godzinie doprowadzałem wojaków i Striełoka pod śmigłowce. Problem polegał na tym, że dopóki wszyscy nie zgineli gra nie chciała iść dalej. Skończyło się na tym, że zwyczajnie to zlałem, śmigła odleciały bez nikogo a ja poszedłem mordować monolit.
Jeśli jesteś za Powinnością oznacza to, że nie chciałbyś aby STALKER kiedykolwiek powstał.

Tak jak strumień szuka swojej drogi w górach, tak wytrwały strateg odnajduje błędy i słabości wroga by odnieść zwycięstwo - Sun Tzu
Awatar użytkownika
Nieustraszony Wódz
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Mar 2016, 21:20
Ostatnio był: 21 Lip 2020, 20:33
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: [MISERY]

Postprzez ProTurbo w 01 Wrz 2016, 13:53

Witam mam problem z MIsery 2.1.1 + The Armed Zone gdy odpalam gre i daje wejdz do zony to ładuje się i pod koniec ładowania wyskakuje program Engine przestał działać...wie ktoś jak to naprawić?
ProTurbo
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 28 Kwi 2016, 22:07
Ostatnio był: 07 Gru 2017, 21:28
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Powinność
Kozaki: 1

Re: [MISERY]

Postprzez Nieustraszony Wódz w 01 Wrz 2016, 14:21

ProTurbo napisał(a):Witam mam problem z MIsery 2.1.1 + The Armed Zone gdy odpalam gre i daje wejdz do zony to ładuje się i pod koniec ładowania wyskakuje program Engine przestał działać...wie ktoś jak to naprawić?


Jakbyś wrzucił log byłoby prościej. Ja osobiście obstawiam, że najpewniej coś źle zainstalowałeś. Najprościej to spróbuj ponownie zainstalować MISERY a potem TAZa 1.7.4. Bądź może namieszałeś coś w ustawieniach, ale bez loga można tylko zgadywać.

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
W przypadku wersji ze steam Folder steama z grą\steamapps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Jeśli jesteś za Powinnością oznacza to, że nie chciałbyś aby STALKER kiedykolwiek powstał.

Tak jak strumień szuka swojej drogi w górach, tak wytrwały strateg odnajduje błędy i słabości wroga by odnieść zwycięstwo - Sun Tzu
Awatar użytkownika
Nieustraszony Wódz
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Mar 2016, 21:20
Ostatnio był: 21 Lip 2020, 20:33
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: [MISERY]

Postprzez ProTurbo w 01 Wrz 2016, 14:23

Spróbuje od nowa zainstalować Misery a jeśli to nie podziała to pogram bez moda The Armed Zone
ProTurbo
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 28 Kwi 2016, 22:07
Ostatnio był: 07 Gru 2017, 21:28
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Powinność
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości