[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez ZiomB w 26 Wrz 2017, 15:18

Czytając wypowiedź Koshiego myślałem przez moment że jestem w temacie Lost Alphy. :caleb:
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 26 Wrz 2017, 15:33

. Podpisywał faktury z zaopatrzenia na posterunku w Kordonie :pogarda:

Powiedz mi, jaka armia wysyłała by księgowego bez doświadczenia w środek piekła aby ratował ich ludzi (i kasę)? :u3:
Poza tym, wydaje mi się że było wspomniane kiedyś że Major był kiedyś wojskowym stalkerem, albo coś w tym stylu.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 26 Wrz 2017, 19:13

Po 1. to w tym filmiku podesłanym przez kogoś tam wcześniej trzeba zauważyć, że nawet takie chwianie się pistoletu przy strzale to gdzieś pomiędzy jednym a trzema metrami różnicy w punkcie trafienia przy odległości ok. 15 metrów. Ogólnie to strzałami pojedynczymi/krótkimi seriami gracz ma wręcz nadludzką celność.

Po 2. Jak sobie wyobrażacie gościa, który ma za zadanie wtopić się w tłum stalkerów i bez wzbudzania podejrzeń uzyskać informacje, a jest uzbrojony po zęby w najlepszy militarny ekwipunek, jaki Zona widziała? Drugowojenne spluwy najwyraźniej są tam dość powszechnym wyposażeniem, dlatego Major też ich na początku używa.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 26 Wrz 2017, 19:20

Witam.

-Gotowanie jest w końcu super rozwiązane :) wiele sztuk na raz. Tak jak w ulepszonym skrypcie gotowania/ mod.
-Mięso zdobywam siekierą, bez żadnego kombinezonu i kosztów. :E
-Popsułem wielorazowy młotek. :omatko:
-Wiele skrytek ma inną zawartość lub jej brak.
-Przedmioty zmieniły nieco swoje właściwości :) i to na plus.
-Zapalniczka wygląda na miniaturce jak jakaś mała amatorska mina. (zippo) :facepalm:

Edit: Zestaw łowcy mam, zrzut był po smażeniu tego wszystkiego ;) (na poprzedniej stronie moje wyposażenie ;-))
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Ostatnio edytowany przez GajgerW 26 Wrz 2017, 19:39, edytowano w sumie 3 razy
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 26 Wrz 2017, 19:24

Spróbuj znaleźć i wykorzystać zestaw łowcy (pamiętam, że był gdzieś w schowku przy podstacji w Zatonie). Z tego, co zauważyłem, faktycznie dużo więcej lootu można dorwać.

Sprawdzał ktoś, jak działa rozkładanie namiotów?
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez pan kozaq w 26 Wrz 2017, 20:18

GajgerW napisał(a):Witam.
-Popsułem wielorazowy młotek. :omatko:

Też mi się złamał, przerzuć się na saperkę/łom, jeszcze nie udało mi się zepsuć/
Zapalniczkę po jakimś czasie/reloadzie ma Brodacz/Sowa, trzeba trafić. Jedną chyba znalazłem przy trupach niedaleko siedziska pijawek
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: [MISERY]

Postprzez Akinaro w 26 Wrz 2017, 20:38

Mito napisał(a):Po 2. Jak sobie wyobrażacie gościa, który ma za zadanie wtopić się w tłum stalkerów i bez wzbudzania podejrzeń uzyskać informacje, a jest uzbrojony po zęby w najlepszy militarny ekwipunek, jaki Zona widziała? Drugowojenne spluwy najwyraźniej są tam dość powszechnym wyposażeniem, dlatego Major też ich na początku używa.


Taa... a ci wszyscy goście w zonie w egoszkieletach z vintarami BC to by patrzyli z zazdrością na nowego stalkera który by miał np SVU2-A albo GP37...
To by były szok w zatonie, stalker z bronią z lat 1990/1998!

:D :D :D

Poza tym nikt nie mówi że gracz musi mieć najlepszy militarny ekwipunek, większość broni w stalkerze jest z lat 70-90. i większość jest na wyposażeniu wojsk/policji w Europie, nie wspominając o tym że mówimy tu o zonie: miejscu gdzie czarny rynek jest jedynym rynkiem, i za odpowiednią kasę można i pewnie czołg załatwić :]


Druga sprawa, Postać gracza, Major Degtyarev to były Stalker, z doświadczeniem nie tylko wojskowym ale i wiedzą na temat zony. Nawet rząd jakiegoś afrykańskiego państwa zulugula by nie wysłał w zonę żółtodzioba bez odpowiedniej ochrony i doświadczenia -_-


Tak więc jak nie patrzeń, serio nie musisz się starać bronić Misery. Każdy mod ma błędy i głupoty, pic polega na tym że Misery po prostu wysoko postawił poprzeczkę i trudno nie wyśmiewać jego głupot :E
Awatar użytkownika
Akinaro
Modder

Posty: 221
Dołączenie: 01 Cze 2016, 10:52
Ostatnio był: 24 Lut 2022, 16:19
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 115

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 26 Wrz 2017, 20:53

Po 2. Jak sobie wyobrażacie gościa, który ma za zadanie wtopić się w tłum stalkerów i bez wzbudzania podejrzeń uzyskać informacje, a jest uzbrojony po zęby w najlepszy militarny ekwipunek, jaki Zona widziała? Drugowojenne spluwy najwyraźniej są tam dość powszechnym wyposażeniem, dlatego Major też ich na początku używa.


To tłumaczenie jest bez sensu, z prostego powodu. Miałoby sens wtedy i tylko wtedy, jeśli Major wchodziłby ddo Zony przez Kordon i tam załatwiał misję. Ale nie, on jest weteranem, więc kontakty pewnie i tak ma, oraz jest w CENTRUM. Kotów tam nie ma. Są tylko twardziele którzy byli w stanie tam się dostać i przeżyć.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 26 Wrz 2017, 21:12

Twardziele twardzielami, ale posiadanie czyściutkiego, nowiutkiego wyposażenia w centrum Zony właśnie raczej by kontrastował z innymi... Taki stan posiadania wskazywałby pewnie też na raczej nie bezinteresowne wsparcie finansowe danej postaci przez jakąś frakcję czy grupę. Co mogłoby spowodować podejrzliwości najróżniejszego typu.

I czy ja wiem, czy ten cały Zaton jest tak bardzo w centrum Zony i czy jest porównywalnie niebezpieczny do Prypeci, Limańska, czy Czerwonego Lasu.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 26 Wrz 2017, 21:38

Ta, ale wysyłać gieroja w kurtce to mogliby sobie darować :u3:
Stare uzbrojenie jest o tyle dobre, że niezawodne i prostsze w budowie. Ale na serio, wysyłać żołnierza w kurtce? On musiał jakoś przejść obok Mósgizwęglaacza i innego syfu którego okolice są zabójcze.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 26 Wrz 2017, 22:10

Oprócz tego, że w CoP Zwęglacz jest już wyłączony (chociaż trochę "statycznego" psi ma), a Zaton i tak wydaje się być przy południowym brzegu Strefy i łatwo dostępny właśnie od południa.

Poza tym, ja i tak z wyboru zawsze w płaszczyku zasuwam :E
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 26 Wrz 2017, 22:16

Może i wyłączony, ale pijawka przyssa się tak samo mocno nawet bez pola PSI.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości