[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 22 Paź 2017, 21:50

Mavear napisał(a):RKM i karabiny wyborowe mam mierną to samo AKMy.


Wersja Powinności i wolności też? a AK-47?
W gameplay'u szturmowiec miał SWD ghile na średniej obsłudze... A co ciekawe, Snajper ma na średniej obsłudze RKM:D
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Mavear w 22 Paź 2017, 22:38

AK47 startowy obsługa dobra,inne tylko te z samego początku u Sowy sprawdzałem mają obsługę mierną.A co do RKM wychodziło by na to że żadna klasa nie ma obsługi dobrej w ciężkich karabinach.
Mavear
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 22 Paź 2017, 03:29
Ostatnio był: 06 Gru 2017, 00:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 22 Paź 2017, 23:03

To będzie bardzo logiczne, zawsze w stalkerze ciężki karabin się średnio obsługiwało:) znajdź jeszcze kilka karabinów które wymieniłem i sprawdź czy masz taką samą obsługę... Podobnie jak Ty - na początku się przeraziłem, ale jak pograłem dłużej, to szturmowiec ma w czym wybierać choć mógłby mieć więcej karabinów w dobrej obsłudze ;) Zresztą jak pisałem ostatnio strzelam z Kobry która ma obsługę mierną:)
Mam takie pytanie czy pistolet VIS ma we wszystkich klasach średnią obsługę?
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Mavear w 22 Paź 2017, 23:07

Vis mam średnią wszystkimi.
Też szturmowcem masz dobrą obsługę w pistoletach i mierną w karabinach wyborowych?
Mavear
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 22 Paź 2017, 03:29
Ostatnio był: 06 Gru 2017, 00:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 23 Paź 2017, 02:14

Chwila, bo nie nadążam. Rozumiem, że sporo osób ma mocne rozbieżności dotyczące obsługi danych broni dla jednej klasy? Bo jakby tak było to, cholera, chyba bym osiwiał.

Raczę też zauważyć, że to, co się wyświetla w opisie broni, znajduje się praktycznie w całości w plikach tekstowych i może mieć na prawdę niewiele wspólnego z tym, co się znajduje w plikach konfiguracyjnych. Właśnie specjalnie po to trochę czasu ekipa spolszczająca nad spędziła. Ja polecam zobaczyć po prostu, czy to kwestia configów czy opisów - snajperkom przy braku obsługi luneta się ciągle macha, automaty zarówno te lekkie jak i szturmowe mają pieruński rozrzut i podrzut, a pistoletami często "szarpie" przy strzelaniu... Poza tym, każda broń przy słabej obsłudze powinna mieć mocno spowolnione przeładowanie.

Ciekawe, czy ktoś z was nainstalował 2.2 na 2.1.1 - to mogłoby mieć ewentualnie jakiś związek. Zastanawiam się, czy to w ogóle możliwe.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez wlodobx w 23 Paź 2017, 11:08

@czerny
Panowie pospojleruje ktoś gdzie ten schowek aluna w legowisku pijawek :wódka: ?
Przeszukałem tam chyba wszystko i go po prostu nie ma...

:


Po załatwieniu pijawek wychodzisz w górę schodami do pomieszczenia, w którym znajduje się korytarzyk z okrągłą
dziurą w podłodze do kanału. Zanim w nią wskoczysz przeskocz nad nią na dalszą część korytarzyka. Tam na końcu na podłodze znajdziesz schowek - plecak kartką Aluna i innymi drobiazgami. Miłego grania.
wlodobx
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 14 Sty 2015, 16:13
Ostatnio był: 20 Paź 2018, 20:04
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 23 Paź 2017, 15:29

wlodobx

Hej, dzięki wielkie, znalazłem go jeszcze przed spojlerem(ze trzy razy przeszukiwałem to miejsce):) Ale za to teraz dosięgnęła mnie klątwa aluna bo jak szedłem po kolejny na most to mam bugtrap:D Wczytam wcześniejszy sejw i sprubóje jeszcze raz...
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 23 Paź 2017, 20:00

A co ze schowkiem w szybie windy?

:

Przy wskakiwaniu na windę należy zejść z niej, ale nie do wewnątrz - obok windy, przynajmniej w 2.1.1, leży plecak. Wrócić na górę można, jest drabinka.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez Franc0 w 23 Paź 2017, 20:23

Pod/na którym moście jest kolejny schowek? Obchodziłem wszystkie 3 i nie znalazłem. Można prosić o podanie dokładnej lokalizacji? Z góry dzięki za odpowiedź.
Kolejne schowki pojawiają się po zabraniu zawartości poprzedniego, czy trzeba książeczkę z podpowiedzią przeczytać? Pytam, bo chyba notatki z podpowiedzią wyrzuciłem, jest sposób by w plikach odczytać ile schowków już jest odkryte/znalezione?
Franc0
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Lip 2015, 18:33
Ostatnio był: 21 Gru 2017, 14:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 23 Paź 2017, 20:58

Franc0 napisał(a):Pod/na którym moście jest kolejny schowek? Obchodziłem wszystkie 3 i nie znalazłem. Można prosić o podanie dokładnej lokalizacji? Z góry dzięki za odpowiedź.
Kolejne schowki pojawiają się po zabraniu zawartości poprzedniego, czy trzeba książeczkę z podpowiedzią przeczytać? Pytam, bo chyba notatki z podpowiedzią wyrzuciłem, jest sposób by w plikach odczytać ile schowków już jest odkryte/znalezione?


Wystarczy, że zbierzesz schowek i pojawia się następny:)

A co do mostu:
:

Most przemienienia pańskiego musisz wejść po drabince i iść po rurze w stronę zakładu utylizacji
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: [MISERY] SCHOWKI ALUNA

Postprzez wlodobx w 23 Paź 2017, 21:19

W sumie schowków jest 8. Ja znalazłem też 9-ty plecak ze zdublowaną ostatnią kartką z pamiętnika z gratulacjami (wyłącznie - bez żadnych "fantów" dlatego trudno mówić o nim, że to w pełni schowek ).
Zatem mam 9 szt. kartek z Pamiętnika Aluna. Nawiasem mówiąc "nagroda" z 8-go schowka jest naprawdę fajna.
wlodobx
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 14 Sty 2015, 16:13
Ostatnio był: 20 Paź 2018, 20:04
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez Franc0 w 23 Paź 2017, 21:23

Nie wiem jak to zrobiłem, ale po raz kolejny wybrałem się w trasę i schowka nr 3 nie ma
:

Chodziłem po rurze już wcześniej i nic, teraz mam do wyboru wrócić do save z pijawkami (a już prawie cały Zaton obszedłem) lub machnąć ręką na schowki Aluna (dobry sprzęt jest w kolejnych?)
Franc0
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Lip 2015, 18:33
Ostatnio był: 21 Gru 2017, 14:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości