[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 09 Wrz 2014, 15:55

A czy:
a) zainstalowałeś tekstury Stiivaisa?
b) zmniejszyłeś sobie switch distance?
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Necrontyr89 w 09 Wrz 2014, 15:57

Zainstalowałem wszystko co jest do tego moda dostępne i JAK JUŻ PISAŁEM wszystko zmniejszyłem jak sie da
Necrontyr89
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 10 Sie 2014, 20:02
Ostatnio był: 05 Sty 2016, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -4

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 09 Wrz 2014, 16:01

To inaczej.
1. Czy zainstalowałeś paczkę tekstur z tego linka:
http://www.moddb.com/mods/stalker-miser ... ongs-addon
?

Czy w pliku alife.ltx, który znajduje się w katalogu gamedata\configs, w linii 13 wpisałeś:
switch_distance = 150
albo zainstalowałeś MISERY przy switch distance 150 (vanillowy)?

Za ten post Trikster otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Necrontyr89.
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: [MISERY]

Postprzez Necrontyr89 w 09 Wrz 2014, 16:16

Trikster napisał(a):To inaczej.
1. Czy zainstalowałeś paczkę tekstur z tego linka:
http://www.moddb.com/mods/stalker-miser ... ongs-addon
?

Czy w pliku alife.ltx, który znajduje się w katalogu gamedata\configs, w linii 13 wpisałeś:
switch_distance = 150
albo zainstalowałeś MISERY przy switch distance 150 (vanillowy)?

Instalowałem Misery kilka razy najpierw z największymi parametrami a poźniej z najmniejszymi więc jeśli najmniejszy był to 150 (nie pamiętam) to było 150
Teraz mam innego moda Dark side+AF3+M.S.O+ Absolute. Gram na full ustawieniach i żadnych przycięć czy wylotów

Uwagi moderatora:

Ale całych postów to nie cytuj - ati
Necrontyr89
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 10 Sie 2014, 20:02
Ostatnio był: 05 Sty 2016, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -4

Re: [MISERY]

Postprzez Grzechu300 w 09 Wrz 2014, 16:28

Delikatnie Misery dziś mnie zdziwiło.
Pomijając fakt, że stojąc przy Szewczenko, bandyta z makarowem (zaciukałem i sprawdziłem) strzelał do mnie z Mostu Przemienienia i mnie praktycznie zabił, to zirytowało mnie pole anomali, przez które należy przejść po śladach Noego.

Na początku "cutscenki" gdzie widzimy naszego bohatera i Noego, Diegtiariow postanowił dziwnie przemieścić się w bok, gdzie spłonął w "żarniku". Oczywiście wywaliło mi X-ray engine.
Nieprzejęty, wczytałem.
Tym razem podczas filmiku nic się nie działo, za to po wskoczeniu do anomalii-bąbla-teleportu z urwiska gra postanowiła mnie zabić, mimo, iż miałem więcej niż połowę życia.
Sytuacja powtórzyła się parokrotnie, aż zniechęcony zacząłem misję od początku, na nowym sejwie.
Wszystko było w porządku, aż do momentu kolejnego przeskoku przez "teleport". Nie wiedzieć czemu wrzuciło mnie w teksturę ziemi, a martwy w zderzeniu z podłożem Diegtiarow zaczął odgrywać dziwne wygibasy, np. rozciągnięcie szyi na 3 metry.
Wkurzony, spróbowałem jeszcze raz. Ten sam skutek.
Z racji tego, iż nie lubię dawać za wygraną, zrobiłem kolejnego sejwa i znów zadanie od początku.
Powiodło się, aczkolwiek przy skoku przez "bąbel" i lądowaniu na Płaskowyżu, gra postanowiła zespawnować mi bandytów koło śmigłowca.
Zastanawia mnie tylko, jak oni tam wleźli - przecież niby na Płaskowyż prowadzi tylko jedna droga przez anomalię, wnioskując z fluffu gry. :kotek:
Вознаграждён будет только один.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 09 Wrz 2014, 16:41

To spróbuj następnym razem z teksturami od Stiivaisa i switch distance 150, powyłączaj programy chodzące w tle. Możesz też zainstalować MISERY na dysku RAM albo ssd (podobno znacznie szybciej chodzi). Innych opcji za bardzo nie masz - czasem zdarza się, że jakiś mod nie jest kompatybilny z Twoim kompem (przykładowo, mi MISERY chodzi dość płynnie na moim dwuletnim ultrabooku, który ma problemy z Mark of the Ninja i innymi mało wymagającymi grami).
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: [MISERY]

Postprzez Necrontyr89 w 09 Wrz 2014, 16:44

Thx za rady ale już wyrobiłem sobie zdanie na temat mizerii i nie mam zamiaru sie znów w to pakować
Necrontyr89
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 10 Sie 2014, 20:02
Ostatnio był: 05 Sty 2016, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -4

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 09 Wrz 2014, 16:55

To nie marudź, że Ci źle chodzi - zwyczajnie nie dołożyłeś wszelkich starań, żeby gra poprawnie funkcjonowała.
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: Odp: [MISERY]

Postprzez Argawen w 09 Wrz 2014, 17:45

Trikster napisał(a): ......Możesz też zainstalować MISERY na dysku RAM albo ssd (podobno znacznie szybciej chodzi)......
To nic nie daje. Mam dyski SSD i miałem także takie" jazdy". W końcu moda wymęczyłem. Gdyby nie takie wady, to mod byłby świetny.


Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: [MISERY]

Postprzez Necrontyr89 w 09 Wrz 2014, 18:29

Trikster napisał(a):To nie marudź, że Ci źle chodzi - zwyczajnie nie dołożyłeś wszelkich starań, żeby gra poprawnie funkcjonowała.

Nie wiesz co robiłem a czego nie więc łaskawie nie pier... Zrobiłem wszystko co sie dało, poświęciłem cały dzień na
instalacje w te i we wte z różnymi opcjami a gra i tak robi cyrki. Mod jest zwyczajnie źle zrobiony, jakby był zrobiony dobrze wystarczyłoby zainstalować i cieszyć sie grą
Necrontyr89
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 10 Sie 2014, 20:02
Ostatnio był: 05 Sty 2016, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -4

Re: [MISERY]

Postprzez KieŁ90 w 09 Wrz 2014, 19:07

Najlepiej to już nie wypisuj bzdur na temat moda, odpuść go sobie i nie pruj się jak stare gacie bo ktoś próbuje ci pomóc a Ty jeszcze masz pretensje...
Udanych łowów
Awatar użytkownika
KieŁ90
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:54
Ostatnio był: 22 Lip 2017, 17:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Re: [MISERY]

Postprzez Necrontyr89 w 09 Wrz 2014, 19:27

KiEł 99 napisał(a):Najlepiej to już nie wypisuj bzdur na temat moda, odpuść go sobie i nie pruj się jak stare gacie bo ktoś próbuje ci pomóc a Ty jeszcze masz pretensje...

Za pomoc podziękowałem kilka postów wcześniej, "pruć" sie zacząłem kiedy zaczął sie wywyższać ze swoim przerośniętym ego traktując mnie jak idiotę. Nie wypisuje też bzdur tylko fakty, jakbyś czytał całą konwersacje to wiedziałbyś że sobie go już wczoraj odpuściłem, ale po co lepiej sie wypowiedzieć nie znając całej sytuacji, jak typowy Polak ;D

Za ten post Necrontyr89 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Pangia, Lego, Kosma.
Necrontyr89
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 10 Sie 2014, 20:02
Ostatnio był: 05 Sty 2016, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości