[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 17 Cze 2016, 22:16

@Demon6PL

Imienny napisał już :)

:

Po questach oaza, polowania i detektory idiota sam się podpieprza opowieścią za którą go szukają :E Debil Zony lvl 1 :P
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Reklamy Google

Gdzie zdobyć dobrą broń na misery 2.1.1?

Postprzez Kowal Stalker w 21 Cze 2016, 09:53

Witam aktualnie przechodzę Misery 2.1.1 i poszukuje najlepiej schowka z mocną spluwą. Aktualnie mam początkową i jest słaba. Aktualnie hajsu mam mało 21tys pomóżcie? Za dobrą odpowiedź poleją się :wódka:

Uwagi moderatora:

Przeniosłem do odpowiedniego tematu! - caleb59
Kowal Stalker
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 01 Cze 2016, 16:22
Ostatnio był: 06 Sie 2017, 22:59
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Demon6PL w 21 Cze 2016, 11:38

Jeśli grasz szturmanem to masz
:

AKM'a na dachu stacji benzynowej, jest tam też kula ognista, więc albo zabierz pojemnik na artefakty albo stamtąd pędź prosto na skadowsk, bo się usmażysz.
A jak grasz inną klasą to też warto zajrzeć, sprzedasz co tam znajdziesz i ci starczy na coś ciekawego u sowy, choć w przypadku snajpera chyba niezbyt jest sens porzucać Mosina, celne i z odpowiednim kopem, dużo lepiej nie będzie na tym etapie, chyba tylko jak u Żwawego zamówisz jakąś wintowkę. Na Zwiadowcy polecam przesiąść się na jakiegoś AKS'a albo ogólnie jakiś subkarabinek, na jaki ci tam starczy kasy i się spodoba. Raczej polecam te, do których można przyczepić granatnik, a jeszcze lepiej jak są na amunicję natowską 5.56, bo wtedy masz naboje przeciwpancerne na ludzi, a ze zwykłych pięknie kosisz mutanty, a jako że są tańsze, to nie taka wielka szkoda posyłać 20 kul na jednego snorka. Takim sprzęciorem to można nawet do prypeci dolecieć, bez większych zakrztuszeń.

I tak sobie teraz pomyślałem, przy okazji, czy u Żwawego dalej jest vanillowy Przecinak? Czy coś z nim zakombinowano? Bo jak jest to w sumie świetna opcja na recona, ino się trafić musi.
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 22 Cze 2016, 18:40

A do tego można tego AKMa przerobić na 5.56, ale jak trafisz na AKS 74 tactical to kupuj śmiało bo nie dość że ma kolimator to można doczepić celownik, granatnik,tłumik to jeszcze przerobisz na 5.56, mi on wystarczył do końca gry, polecam na każda klasę.

A co do przecinaka to nie wiem, tylko pistolety u niego brałem żeby eagla trafić :E

I takie pytanie: jakim cudem ten koleś ma zimę w misery????
https://www.youtube.com/watch?v=IrFPVzzjCnU
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 22 Cze 2016, 20:43

Minus przerobienia typu amunicji jest taki że spada ci niezawodność, co w MISERY bardzo boli.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Lektor Misery Mod 2.1.1?

Postprzez Kowal Stalker w 22 Cze 2016, 23:16

Witam ostatnio słyszałem że jest jakaś szansa że można mieć na Misery Mod 2.1.1 polskiego lektora mam orginalnego stalkera zew Prypeci na płycie z lektorem słyszałem że trzeba jakieś pliki usunąć pomożecie? :D

Uwagi moderatora:

Nie ten dział i temat - przenoszę! - caleb59
Kowal Stalker
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 01 Cze 2016, 16:22
Ostatnio był: 06 Sie 2017, 22:59
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 22 Cze 2016, 23:59

@up Trochę przypał, bo "Caliber Conversion Kit" do broni to powinny być nówki sztuki elementy :E
Ale pewnie z trzeciej ręki z trupiarki spadły w liczbie 2 sztuki + sznurek i kawałek drutu ;)
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: [MISERY]

Postprzez MetalowyStalker w 25 Cze 2016, 11:06

Ktoś ma jakieś info dotyczące Misery 2.2 czy 98% ukończenia moda jest dalej od marca? :E

If you wanted to go to extremes you could say that MISERY 2.2 has had a status of 98% completion for the last few months. But you don't put a car on the market without a steering wheel. And the steering wheel in this case is considered a core feature of the upcoming release, that just can't be pulled for technical reasons.
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 25 Cze 2016, 17:29

Misery 2.2 nie będzie/wyjdziejaksięzrobi :caleb:
Raczej nikt nie wie wiele więcej nad to co jest na stronie Misery.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 25 Cze 2016, 20:46

Racja, będzie kiedy będzie i nic z tym nie zrobisz no chyba że umiesz modzić na ich poziomie i z twoją pomocą będzie szybciej jak nie to uzbroić się w cierpliwość trzeba i czekać, a te 2 % co im zostało to jest najgorsze co może być, bo testy i prace nad kompatybilnością są skomplikowane i wymagają masę czasu a dodawanie nowych rzeczy to jeszcze więcej ekstra pracy, dlatego szczerze nie rozumiem ludzi którzy narzekają kiedy to wyjdzie itd. skoro sami nawet tekstury pewno zmienić nie potrafią a od innych żądają jakiś cudów, ludzie ogarnijcie się i pamiętajcie że nikt im za to nie płaci i oni to robią z własnej woli i w wolnym czasie, więc trzeba czekać, pokazywać że nam zależy to będą dalej tworzyć i się wreszcie doczekamy :E
a teraz każdy sobie walnie :wódka: i spokojnie czekamy.

Ps jest masa modów co mogą umilić nam czas, polecam testować a może coś traficie że was wciągnie i nie będziecie żałować.

Za ten post mietek1986 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cromm Cruac.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez MetalowyStalker w 25 Cze 2016, 21:21

Ale się koleś rozpisałeś a ja zadałem proste pytanie a ich prace doceniam nawet kiedyś napisałem i nadal te same zdanie mam, że to powinno wyjść jako osobna gra w pudełku, kupiłbym.

:

Image :wódka:


Liczę na te wakacje, może koniec lipca. Lub więcej informacji ktoś tu na forum z twórców był jak dobrze pamiętam liczyłem że coś napiszę czy prace nie zostały czasem anulowane i nie czekam jak debil :E

A pisze bo mnie naszło na setny powrót do misery tym razem dodam pare pomniejszych modów jak nowe bronie.

@edit wooooo wyszło spolszczenie do armed zone ?!

http://www.moddb.com/mods/misery-the-ar ... ll-version
http://www.moddb.com/mods/misery-the-ar ... lonisation

Wow, jutro to sprawdzę, świetnie będzie świeży powiew morowego powietrza prypeci po wgraniu tych nowych pukawek, świeży powiew smrodu :P

-----------------------

Mały bump. Mam misery 2.1.1 zew CTD w wersji 1.6.0.2 TAZ 1.7.4 i absolute nature 3 wszystko spolszczone, łapie mnie bugtrap jak zaczynam jako zwiadowcą lub szturmowcem, oczyszczalnia ścieków i most + okolice dość spore są zbugowane od razu wysyła na pulpit. Coś zdupcyłem? Nie ma loga bo wywala tak szybko że nie tworzy nawet fatal erroru.

Zawsze jakieś problemy. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Uwagi moderatora:

Ale edytuj pan swoje posty i nie pisz jednego pod drugim! - caleb59
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: [MISERY]

Postprzez Werewolf w 27 Cze 2016, 10:42

Jest spolszczenie do tego Misery najnowszego (2.1.1 bodajze?)
Werewolf
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 17 Lip 2012, 13:02
Ostatnio był: 06 Sty 2018, 13:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Walker 9x18
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości