[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Arapskyy w 27 Mar 2016, 15:10

Mam problem. Wie ktoś co zrobić gdy mi się plik nie rozpakowuje po pobraniu moda? Ogólnie pokazuje mi się error i tyle ... i całe czekanie na nic.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 27 Mar 2016, 15:17

@up

To pobierz pan jeszcze raz, najlepiej z głównej strony misery, nie żadne chomiki ani nic! Poszukaj pan i już.

@kilkarazywięcejup


Truchła do ognisk? hmmm... Ciekawie :3. Ja wolę zrzucać z różnych skałek, przepaści i liczę w pamięci jak długo się toczą. (Polecam wejść z trupem na dźwigi w zatonie lub na cementownie w Jupiterze, tam najlepsze efekty są) Ale mordowanie wszyskiego pochwalam. A inną rzeczą u mnie jest strzelanie do ludzi po "kostkach", później klękają i dają mi schowki :3. Ryzykowne czasem, bo majo granaty ale cóż;_;


Edit:
Te, panie jest już Misery 2.2? Bo linku tam znaleść nie mogę :/
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...

Za ten post Heap otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Major Diegtiariow.
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez Arapskyy w 27 Mar 2016, 16:47

Te, panie dziękować, ale teraz to gónwo pobiorę bo mi hakery się bawić kompem zaczęły. Może po formacie.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 27 Mar 2016, 23:36

@Heap: Ten link sprzed kilku postów był o nowym systemie broni/pancerzy, który ma być w 2.2. Z tego, co wiem, jeszcze długie trochę im zajmie zrobienie 2.2.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 28 Mar 2016, 00:05

No grzebanie się z takim czymś to rzeczywiście kupa roboty. Na ten rok to bym się nie nastawiał.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 28 Mar 2016, 19:47

Pytanie jest takie: Po co? :E
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 28 Mar 2016, 23:34

Major Diegtiariow napisał(a):Musze się wam czymś pochwalić... :)


Więc z mniejszą połową pójdzie ci jak z górki :E

;)
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 29 Mar 2016, 10:50

Ja przeczytałem cały ten dział :D. Głównie żeby dowiedzieć się czegoś więcej o modzie, i przyznam że dosyć dużo można się dowiedzieć :D


Ps. Ten kozak za to to chyba niepotrzebny, ale nieważne :P
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez burund w 29 Mar 2016, 12:52

Witam wszystkich!
Przepraszam jeśli ten post został napisany w złym miejscu jednak pytanie dotyczy Misery 2.1.1. Przechodzę sobie Misery drugi raz (pierwszy snajper, teraz recon). Po przestrzelaniu wszystkich broni dla zwiadowcy naszła mnie ochota na FAR - 15. No i tu zaczyna robić się problem. Ze znalezieniem nie miałem kłopotów, leżał w szkole pod schodami w kiepskim stanie. Grając snajperem nie zwróciłem uwagi że kropka na eotechu przy tej broni jest po prostu ogromna co sprawia że celując zasłania sylwetkę wroga. Pomyślałem sobie że pewnie jest tak dla tego że broń była zepsuta (ot "realizm" mizeri). Sprzedałem to i chwała. Grając reconem chciałem się nią pobawić. Naprawiłem i niestety kropka została. Nie ukrywam rozczarowałem się trochę. Wiem że nie powinno tak być a w miejscu tej czerwonej plamy powinna być mała fikuśna kropka.

Jak to naprawić? Gmerałem w ustawieniach jednak nic się nie zmieniło. Ktoś tak kiedyś miał?
burund
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 29 Mar 2016, 12:36
Ostatnio był: 15 Lip 2016, 19:57
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 29 Mar 2016, 13:05

Tak wygląda standardowy celownik tej broni. Możesz go zmienić wchodząc w konfigi tej broni, i podmieniając plik. Starsi i bardziej doświadczeni stalkerzy ci pomogą.
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez burund w 29 Mar 2016, 13:23

Czy ja wiem.. Coś mi się wydaje że jednak ta plama to przesada. Jak pryszcz wygląda :D Przeglądając zdjęcia, czy gameplay'e na youtube jest malutka, taka jak powinna być a na zagranicznych forach też spotkałem się z tym problemem jednak nic się nie dowiedziałem bo temat się urwał. Myślisz że wszyscy zmieniają ustawienia far 15 przed nagrywaniem filmu? Powiem szczerze że kompletnie się nie znam na gmeraniu w tak zaawansowanych ustawieniach. Możliwe że to jest chwila tylko. Zauważyłem również że sg552 commando a raczej punkt na kolimatorze nie zgrywa się z kropką (tym celownikiem jak się nie mierzy przyciskiem myszy). Strzelając do przeciwnika który jest oddalony trzeba brać poprawkę na lewo. Ale to da się przeżyć. Lepsze to niż laserowa kropka na eotechu która Ci wszystko zasłania. :)
burund
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 29 Mar 2016, 12:36
Ostatnio był: 15 Lip 2016, 19:57
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 29 Mar 2016, 14:35

Przeglądając zdjęcia, czy gameplay'e na youtube jest malutka, taka jak powinna być a na zagranicznych forach też spotkałem się z tym problemem jednak nic się nie dowiedziałem bo temat się urwał.

A na jakiej rozdzielczości grasz, i monitorze? Wiem że np:. w AA2 trzeba grać w odpowiedniej roździałce, więc może tu też to jest.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 5 gości