[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Stalkep w 23 Sie 2015, 22:13

mietek1986 napisał(a):Egzo dopiero w prypeci chyba jest, bo mam ponad 2 miliony wrubli , seve na maxa tak jak rysia i karabin strieloka, a szkieleta ani u doktorka ani hawajca nie widziałem jeszcze nirazu, a teraz w tunelu jestem, więc jak doleze tam to dam znać :E z podkreśleniem na JAK DOLEZE bo mi się granaty kończą a te mendy z monolitu kroją lepiej niż najmole :D więc potrwa to trochę.

Stoją od Ciebie kilometr, a ty z granatnika?
Używaj go na mutanty i w krytycznych sytuacjach, a tak wal z karabinu (o ile go masz).
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 23 Sie 2015, 22:23

Ja na mrocznym zaułku gram, a tak mam karabin strieloka, tylko że mi z 20 naraz zza kontenerów wybiega i strzela, dlatego granatnik w ruch poszedł, a Zulus i jego pkm są od strzelania,a Wano i Sokołek zapewniają mu krycie, a ja z granatnika wale bo by mi ich w 10 sekund roznieśli.

Ps jak zrobić żeby mi moi koledzy granatami miotali? bo monolit to maja w powietrzu jakiego drona czy inne dziadostwo bo koleś zza kontenera macha mi szyszkę prosto pod nogi gdzie ja jestem za innym kontenerem :?: , więc moi tez tak mogliby robić.

A właśnie co to za wdzianko co Spartakus ma na sobie i ewentualnie gdzie je kupić?
W kopie to był chyba pancerz mistrz czy jakoś tak, a tu nie wiem.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Stalkep w 23 Sie 2015, 23:05

Nie zrobisz żeby miotali granatami, NPC ma celownik w oczach i to jest bez sensu, ciągle pod nogi trafiają.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Demon6PL w 23 Sie 2015, 23:19

U mnie zulus tak nap*****lał z tego KM'a, że jedyne zgony zaliczali pozostali jak mu wchodzili pod lufę. W zasadzie mógłby iść sam, nawet beze mnie, a i tak by przeszedł. Ostatni raz tak niepotrzebny się czułem podczas misji eskortowo-towarzyszących w drugim Gothicu.

Jakieś rady na znajdowanie artów innych niż kula ognista? Wczoraj zdobyłem już 7., ani oka, ani płomienia, ani korali mamy. Chyba 2 czy 3 kryształy. O co chodzi? (Oczywiście ma to swoje zalety, posiadanie ochrony równoważnej z 240 warstwami kevlaru to fajna rzecz, ale jednak krwawienie przeszkadza, a od morfiny mi major usypia.)

Dodatkowo, zwiadowca to się robi pieprzony terminator jak się pieniążków zbierze. Niemal 24/7 biegam na adrenalinie, morfinka, polopirynka, stimpaczki, szczepioneczka przeciwtężcowa, system regenerujący zdrowie wmontowany w SEVA, no niemal nietykalny. Jedyna słabość to limonka, bo zabija na raz, bez możliwości wyleczenia i co poniektóre mniej fartowne trafienia z większych kalibrów. Ja się boję pomyśleć co za czołg się robi ze szturmana po zdobyciu Exo.
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: [MISERY]

Postprzez Stalkep w 23 Sie 2015, 23:24

Jak będziesz się pchał pod ogień to i exo nie pomoże :caleb:.
Ja bez leków całą grę przechodzę chyba że tylko odpowiednie do sytuacji (antyrad itp) no i czasem kokaine wąchne.
Co ty masz z tym exo? Kup, a nie marudzisz.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Imienny w 24 Sie 2015, 00:29

Demon6PL napisał(a):U mnie zulus tak nap*****lał z tego KM'a, że jedyne zgony zaliczali pozostali jak mu wchodzili pod lufę. W zasadzie mógłby iść sam, nawet beze mnie, a i tak by przeszedł.


Zulus to zabijaka i bawi się w Rambo - w Podziemiach Prypeci częściej wczytywałem, bo mi kompan padł od ognia swojego, a nie major. :P Przejść się jednak da, zwłaszcza można zastosować jeden ciekawy manewr w celu ułatwienia tej podróży (spoiler)
:

Jak jest ta grupa kontenerów to w miejscu pojawienia się żołnierzy monolitu (małe pomieszczenie tuż za tymi kontenerami)można podstawić fugasa - efektem wszyscy padną trupem, a my dostaniemy ich towar i będziemy zadowoleni. :P


Co do kombinezonu Spartakusa - Kombinezon Mistrz (Radiation Suit) i w Misery/Zewie bez modów nie można go kupić. Pojawia się u handlarzy w Sigerous 2.2, gdzie szczerze mówiąc nie zachwyca. Niemniej wygląda bajecznie. :P

Co do artefaktów - niestety masz pecha. Spróbuj w anomaliach w Prypeci - tam zwykle są te droższe. Jeśli znajdziesz Oko/Płomień dokup najmocniejszy nieołowiany pojemnik (FZA chyba) i będziesz miał idealne połączenie na walkę. Te 2 artefakty są stosunkowo mocne (mocne zalety, wady których skutki są łatwe do uniknięcia).
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)

Za ten post Imienny otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mietek1986.
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [MISERY]

Postprzez Tajgerpl w 24 Sie 2015, 13:53

Witam.Mam pytanko z innej beczki czy ktoś kiedyś używał ułatwień to tego modu np taki jak ten w linku https://www.youtube.com/watch?v=YdepCx7CLtY
Tajgerpl
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 22 Gru 2013, 17:34
Ostatnio był: 07 Lip 2020, 21:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Stalkep w 24 Sie 2015, 15:27

Ja nie i nie będę. Mizeria została stworzona aby podnieść poziom trudności. Chcesz mieć ułatwienia graj w wanilie.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Demon6PL w 24 Sie 2015, 17:06

@Tajgerpl
Ktoś na sto procent korzystał, choćby sami twórcy moda, ale w czym rzecz? Nie sądzę żebyś nieudolnie prowadził jakąś cienką ankietę z odpowiedziami w komentarzach, więc do czego zmierzasz?
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: [MISERY]

Postprzez Tajgerpl w 24 Sie 2015, 17:19

Po prostu potrzebuje jakiegoś ułatwienia do tego moda bo jest strasznie trudny hehe możecie pisać do mnie na priv za wszelką pomoc będę wdzieczny
Tajgerpl
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 22 Gru 2013, 17:34
Ostatnio był: 07 Lip 2020, 21:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Stalkep w 24 Sie 2015, 18:12

O to chodzi żeby był trudny, w końcu został stworzony z tą myślą.
Mam dla Ciebie jedną poradę otóż:
Nie rzucaj się jak Rambo tylko atakuj jak Cichociemny.
Chodzi o to że masz się chować, a jak nie dajesz rady uciekaj.
Gdy nadeszło Gestapo, na budynki spadły bomby
Zamienił dziurawe palto na dwie kukurydzy kolby
Poczuł, że koniec to już tylko kwestia dni.
Gdy płonęło miasto ludzie z krzykiem umierali w nim...
Awatar użytkownika
Stalkep
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 29 Mar 2015, 23:43
Ostatnio był: 17 Sie 2018, 14:13
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 24 Sie 2015, 18:25

Albo jak coś to po odpaleniu gry wpisz koda na jej przejście(jak taki jest) a potem zapodaj nam swoje wrażenia z gry w tego moda, zapewne będą obszerne i pomocne dla innych graczy, przechodzących i radzących sobie z trudnościami tak jak można ;) .

Dobra sorka za sarkazm ale taka prawda, gry są do tego żeby stanowić wyzwanie, po którego pokonaniu można być z siebie dumnym, a nie szukać ułatwień które zabijają całą frajdę z gry, takie moje zdanie którego od czasów projektu IGI nie zmienię.

Za ten post mietek1986 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Stalkep.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości