[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Józio w 25 Wrz 2017, 10:52

W tym misery najlepsze jest to, że masz ważną misje do wykonania czyli zbadać przyczynę rozwalonych helikopterów, a oni ci dają jakieś bronie z drugiej wojny światowej na początek xDDDDD
JESTEM PEDAŁEM

Za ten post Józio otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive lehoslav, czerny.
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 25 Wrz 2017, 14:40

Typowe wyposażenie snajpera ;)

Siekiery mi bardzo brakowało, chociaż jej wcześniej nie znałem. :TM:

Edit: Z siekierką na dziki :P to jest to. $$$ ;)
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Ostatnio edytowany przez GajgerW, 25 Wrz 2017, 18:43, edytowano w sumie 1 raz
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 25 Wrz 2017, 15:00

Panowie, nigdzie nie znalazłem informacji... Wyszedł jakiś TAZ pod wersje 2.2 Misery?
A co do tych obrażeń to można skopiować plik z wersji 2.1? tam z obrażenia nie były zbalansowane tak źle.
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez KOSHI w 25 Wrz 2017, 19:13

Zacząłem tak czytać wasze posty o nowej Mizerii i nagle doznałem jak zdzicho olśnienia. Po ch*j? Wiedziałem, że spie*dolą to i spie*dolili. Nic nowego nie odkryłem i reszty nie doczytałem. Co ku*wa można se było obiecywać skoro od początku tego moda przyjęto durne założenia. Dla mnie 2.2 jawiło się jako 2 razy więcej pierdół i 2 razy bardziej zje*any balans i w sumie się to zgadza. Mogę tera iść puścić totka, bo jestem jasnowidz... ;)
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: [MISERY]

Postprzez Pietia Chudy w 25 Wrz 2017, 20:29

Zatem rozwiązaniem jest wypuszczenie forumowego configu przywracającego ład, skład i sens w balansie obrażeń.
"W Zonie i bez ciebie cudów nie brak"
"Żeby zrozumieć, co tu jest napisane, trzeba być magistrem biologii"
"Podobno macki pojawki przynoszą szczęście. Pijawce jakoś nie przyniosły"
"Miałeś już do czynienia z pijawkami, prawda? Jeśli nie, chcemy żeby to nastąpiło. Niestety nie mogę zdradzić Ci sekretów dotyczących eksperymentu. Poza tym chyba i tak źle by to wpłynęło na Twoją psychikę".
Awatar użytkownika
Pietia Chudy
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 22 Lip 2011, 13:46
Ostatnio był: 27 Wrz 2020, 23:38
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 27

Re: [MISERY]

Postprzez Bylu w 25 Wrz 2017, 21:50

Godziny w Misery lecą, a ja dalej nie widzę waszego problemu z balansem:) Nie zapominajcie, że to nie Kordon ze zgrają nawalonych :wódka: kotów. Tylko Zaton i banda weteranów wiecznie będąca na koksie z jakimś już doświadczeniem bojowym. A jakie doświadczenie może mieć nasz major co mu dziadek trochę naopowiadał o zonie...

Za ten post Bylu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive wlodobx.
Awatar użytkownika
Bylu
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 10 Cze 2017, 15:10
Ostatnio był: 17 Lip 2022, 20:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 4

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 25 Wrz 2017, 22:38

Może takie że w przeszłości był stalkerem wojskowym? :u3:
Nie no, magazynek z PM-u w brzuch, na bandytę w kurtce i jeszcze dycha, a ty masz problem żeby jeden strzał w ramię przyjąć, to jest problem. Poszli w złą stronę, zamiast w realność, to w upierdliwość.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [MISERY]

Postprzez KOSHI w 25 Wrz 2017, 23:18

Poszli, gdzie poszli. Tyle co było feedbacku z moda to nie sposób ogarnąć, ale ni ch*ja, robimy po swojemu. Kiedyś miałem wrażenie, teraz mam pewność, że twórcy i tak mają to w dupie co mnie najbardziej wku*wia. Robisz mody dla ludzi, super, świetnie. Czaję, że ktoś ma swoją koncepcję i robi to za darmo, ok, ale brnąc w ślepą uliczkę to ma się wrażenie, że ktoś to robi dla siebie, a nie dla innych. W takim razie, po co trąbić, robić teaser, zamieszanie itp. skoro się ma w ch*ju tych, którzy z tego mają korzystać. Dla mnie coś tu jest nie halo. Pewnie, można powiedzieć, nie chcesz, nie graj jak nie pasuje. Spoko, tylko czy to jest metoda i rozwiązanie. Skoro ktoś chce wydać coś extra to wg. mnie albo to zrób na maksa, albo nie rób wcale. Nie sądzę, że twórcy nie mieli potencjału tego zrobić. Jak ktoś nie ma, to ok, wyszło, co wyszło, ale skoro jest możliwość to nie widzę powodu, żeby tego, tamtego nie zmienić, nie posłuchać ludzi i nie zrobić czegoś, na widok czego wszystkim kopary zjadą do kapcia. Nie piszę tego, bo Misery jest złym modem. W 1 wersje pograłem i to sporo i doceniam dobre rozwiązania, ale jeszcze bardziej wku*wiają mnie te nie logiczne. I to nie jest tylko przypadek tego moda. Biorąc choćby LA, gdzie optymalizacja woła o pomstę do Boga, można się jednakowo wku*wić. Liczę, że ktoś to ogarnie, nie koniecznie autorzy skoro mają tam jakąś wizję i wreszcie wyjdzie stalker taki, jak powinien być czyli nie Kał of czernobyl, czeki breeki pepesza w dłoń i avanti,, tylko porządny survival w klimacie post-apo. Wiem, że to trudne, ale skoro się jest już tak blisko celu to czy nie warto?

Więcej się nie mam zamiaru wypowiadać. Kto chce grać, niech gra, kto nie, ten nie i nie dorabiajmy do moda teorii z kosmosu. LA do tej pory nie ruszyłem. Może jak wyjdzie balans Misery to pyknę, bo nie tak wcale mało mi się w nim podobało.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: [MISERY]

Postprzez pan kozaq w 25 Wrz 2017, 23:22

Odnoszę wrażenie, że balans nie zepsuł się aż tak, pod względem obrażeń. Kwestia kamizelki (nie startowego płaszczyku, w dodatku rozwalonego, bo kto go naprawia) i amunicji. Zapodanie amunicji ppanc do LR300 skutkowało szybkimi zgonami w ZUO. Tak samo przyjmowanie- raczej należy przyjąć, że wróg cały czas używa amunicji przeciwpancernej, dlatego takie a nie inne obrażenia są przez niego zadawane.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: [MISERY]

Postprzez Bylu w 26 Wrz 2017, 09:49

Imersja to w Misery recepta na wszystko! Przekonałem się o tym przy pierwszym podejściu do tego moda. Major był stalkerem wojskowym i co? Podpisywał faktury z zaopatrzenia na posterunku w Kordonie :pogarda: Karabiny z II wojny światowej też są spoko. Z ST44 latałem do samego końca (przepiękne brzmienie) było może nie czuć, ale słychać kopa. Problem miałem teraz gdy dostałem zardzewiałe AK ale zaraz zorganizuje jakieś ST właśnie :D
Awatar użytkownika
Bylu
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 10 Cze 2017, 15:10
Ostatnio był: 17 Lip 2022, 20:31
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 4

Re: [MISERY]

Postprzez wlodobx w 26 Wrz 2017, 13:08

Witam,
Czy wiecie gdzie jest zapalniczka? Kto wie?
Mito znalazłeś ją?
wlodobx
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 14 Sty 2015, 16:13
Ostatnio był: 20 Paź 2018, 20:04
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 26 Wrz 2017, 14:14

Ja kupiłem u Sowy. :D Od razu jak zjawiłem się w zatonie.
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości